Професионални серии за коса - тема 101

  • 81 222
  • 763
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 790
Момичета имате ли вече мнение за крема за къдрици на Ливинг пруф? Вчера го получих от Арлен, но бях с чиста коса и не я измих да го пробвам. Днес съм на фризьор, което означава че поне още 2-3 дни няма да мия косата си в къщи. А много ми се иска да m,fчета реални мнения за него  Mr. Green.

DELI22 мисля, че в предната тема видях, че ти също си притежателка, имаш ли мнение вече?

В предната тема имаше линк към клип с плитка, което си направих в събота тестово да видя колко рошава ще стана  Mr. Green. Аз съм с естествено къдрава, към чуплива коса и съм свикнала да съм рошава, но станах още по Mr. Green. Единственото което не ми хареса, е че изгубих обема в корена отпред и отгоре, където е била опъната плитката Crossing Arms.

# 196
  • Мнения: 1 304

Мишчицаq още от офиса не съм го вземала, утре ще отида и ще дам отзиви веднага като пробвам този крем за къдрици не ливинг прууф, че доста надежди му давам, да видим Laughing Heart Eyes Simple Smile

# 197
  • Мнения: 449
Чета ви за тия масла и се чудя маслото от черен кимион има ли някаква полза за косата? Намирами се вкъщи по друг повод и питах веднъж в темата, но никой не ме отрази.

Сити, мерсаж. Ще пробвам да подсуша. Аз не го направих предния път. А ти си страхотен обем наистина на последната снимка. Май забравих да пиша вчера  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Маслото от черен кимион е много добро срещу косопад и за растеж на косата.Много е силно и ефективно!!!

# 198
  • Мнения: 215
Момичета, с какво успокоявате скалпа при всички тези продукти - моят се раздразни от Philip Kingsley Moisture Extreme шампоан и балсам, сега и от Kerastase Discipline Bain Fluidealiste.  Hug

# 199
  • София
  • Мнения: 10 858
А, ок, щом е от сланините на Емуто, бива  Mr. Green Не че ме интересува, честно казано, аз и сланините на прасето си ги ползвам по предназначение, но ми стана любопитно дали пресоват цялата птица  Joy (разбира се, че се шегувам, не се шокирайте, моля  Hug )

# 200
  • Мнения: 1 304
Идвам с първи впечатления от маслото Ему, като при мен  тези първи впечатления в повечето случаи ме отказват да използвам по-нататък продукта, или продължавам напред с продукта LaughingИ в случая съм много приятно изненадана, много ми хареса терапията ,стоях 30 минути /малко от страх дали ще ми хареса/, е другият път и  1 час ще стоя, Laughing определено съм доволна,много жилава, плътна коса Simple Smileоще докато разнасях маслото беше много приятно, добре хидратира и напои косъма Heart Eyes а сега немога да й се нарадвам след като измих с шампоан и маска Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Simple Smile

# 201
  • Мнения: 978
Идвам с първи впечатления от маслото Ему, като при мен  тези първи впечатления в повечето случаи ме отказват да използвам по-нататък продукта, или продължавам напред с продукта LaughingИ в случая съм много приятно изненадана, много ми хареса терапията ,стоях 30 минути /малко от страх дали ще ми хареса/, е другият път и  1 час ще стоя, Laughing определено съм доволна,много жилава, плътна коса Simple Smileоще докато разнасях маслото беше много приятно, добре хидратира и напои косъма Heart Eyes а сега немога да й се нарадвам след като измих с шампоан и маска Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Simple Smile
само маслото от ему ли слага или и други масла ?  Hug

# 202
  • Мнения: 310
Сис, какъв ефект забелязвяш от серума Митик

Ами забелязвам, че косата ми расте по-бързо. С което и се сдобих с повече обем. Освен това ми намаля омазняването. Преди я миех пред ден, сега през три.
Не знам дали е от комплексните грижи или от серума, но косата ми 3-4 пръста от корена надолу стана една плътна, жива и еластична.

# 203
  • Мнения: 1 304
veli977, аз само маслото ему намазах, но мисля че може да се комбинира и с други, даже мисля другият път така да забъркам с кокосовото или ямайското черно рициново масло:)

# 204
  • Мнения: 215
Момичета, с какво успокоявате скалпа при всички тези продукти - моят се раздразни от Philip Kingsley Moisture Extreme шампоан и балсам, сега и от Kerastase Discipline Bain Fluidealiste.  Hug


 Hug Crossing Arms

# 205
  • Мнения: 31 326
Момичета, с какво успокоявате скалпа при всички тези продукти - моят се раздразни от Philip Kingsley Moisture Extreme шампоан и балсам, сега и от Kerastase Discipline Bain Fluidealiste.  Hug
Hug Crossing Arms
С нищо, просто не става при мен. Сърби ме.

# 206
  • София
  • Мнения: 1 626
Маслото от черен кимион е много добро срещу косопад и за растеж на косата.Много е силно и ефективно!!!

О, много благодаря! Супер звучи. Ща взема да мажа скалпа преди миене.

# 207
  • Мнения: 483
Сибила, според мен трябва да се внимава, защото ако даден продукт дразни скалпа, е възможно да се получи сериозна алергична реакция. На твое място бих купувала по възможност продукти, които са изпробвани от тестери или пробички.  Peace

За минитата на Ливинг Прууф, аз вчера питах, но ми казаха, че чакат задължителните цени на вносителя и от утре /днес/ ще ги пуснат. Наистина не излизат изгодно, но лично аз предпочитам да дам 30лв за шампоан и балсам, вместо 60 и после да не ми харесат. Икономия си е, доколкото при нас е възможно. Mr. Green

# 208
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Така, поръчах си сума ти и неща, обаче сега се чудя какъв е най-добрия начин да ги комбинирам. Да бях помислила и за това, а?  Mr. Green

Имам шампоан и маска Блондми кератин ристор на Шварцкопф - там добре, вървят си едно с друго, а и са в мини размер, за проба Simple Smile
Имам дълбоко хидратиращ шампоан Афоджий и хидратиращ балсам Роланд - мисля да ги пробвам заедно.
Маска Лореал Интенс и 2м. реконструктор - реших, че към тях ще е ОК Шампоан за изтощена коса Афоджий, предпочетох го пред лореалския, т.к. съм останала с впечатление, че е протеинов, а и ми се струва, че втория ще ми омазнява.
Митик ойл Рич ще ползвам като финиш засега, по-натам ще пробвам и коприната на Чи.
Ще взема някакъв ДПШ  за маската и реконструктора, докато си поръчам по-подходящ, че много ми дойде харча напоследък Mr. Green

Въпрос: Видях, че след протеинов шампоан може да се хидратира, а обратното не. В тази връзка - след шампоан и реконструктор, удачно ли е да се сложи хидратиращ балсам,  или изобщо балсама е ненужна стъпка, ако ще се ползва финиш?

# 209
  • Мнения: 1 304
И аз се загледах по малките опаковки на Ливиг прууф, но се отказах, сега първо да видя крема за къдрици долу  горе дали ще ми хареса Simple Smile
 Ето  и снимка да покажа на косата след това масло ЕМУ Laughing

Общи условия

Активация на акаунт