Професионални серии за коса - тема 101

  • 88 022
  • 763
  •   2
Отговори
# 615
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 719
Мацки, чували ли сте за Ревоплекс? Фризьорката ми предложи да направим нещо като терапия с това нещо към боята. Каза, че е по-добро от Олаплекс, пък на по-ниска цена  newsm78

И моята ми предложи същото ( опитвах се да се сетя ) и на мен ще ми е интересно ако някой знае нещо да сподели.

В събота съм на боя, ще споделя, но нямам опит с друга подобна процедура за сравнение Simple Smile
Но така или иначе - боядисвам се с 900.12 на БЕС, така че, ако има ефект ще се разбере. Особено след последното, убийствено за косата ми, боядисване Wink

# 616
  • София
  • Мнения: 3 280
Епона, страхотна коса - блясък, дължина,  красота  Heart Eyes

Понеже съм на вълна показване - днес си взех парфюм за коса Шанел Шанс. Обещава да предаде блясък и да хидратира на всичкото отгоре  Mr. Green Миниатюрно количество е (35 мл.) но кефа е голям  Mr. Green

# 617
  • Мнения: 2 597
Denisha,става  Laughing Mr. Green
ДЕЛИ,прекрасна коса с прекрасни къдрици  Hug Двуфазния на Лореал има термозащита(за преса и сешоар) .Може и самостоятелно да се ползва  Wink

ЕПОНА,огромна и красива коса имаш  Grinning

МАГНОЛИЙКЕ,срази ме с новите си покупки  Crazy Голям кеф  Hug Със здраве да си ги ползваш!Хубаво е,че новата преса ти е харесала.Всяка успешна покупка е голяма радост  Party Обаче аз много те харесвам накъдрена.Обожавам къдрици!На снимката отпреди няколко дена косата ти беше ммм,чудна Heart Eyes Ползвай пресата по-рядко  Wink

mama Addy,много яка коса си имала!Дано успееш да я възстановиш бързо  Peace Тук в темата,малко по-назад,момичетата споделиха кои грижи за скалпа и стимулиране на растежа са хубави  Wink

# 618
  • Мнения: 15 581
Аз имам парфюм за коса на т. нар. зелен Шанс, но не знаех, че трябва и да хидратира Crazy

# 619
  • София
  • Мнения: 5 097
Мия, и аз не знаех за моя Party Нищо освен да ароматизира не съм забелязала да прави. За жалост.
Магнолия, честити покупки.

Про файбърите ми пресушават косата. Последният път използвах червени шампоан и серум и зелен балсам. Косата ми беше много суха последните два дни и никакви финиши, хидратиращи спрейове не й помогнаха. Нощната грижа на Алтерна пооправи положението, но до вечерта пак се изсушиха дължините, а дори не са такива по пронцип. Confused

# 620
  • София
  • Мнения: 10 856
Мама Ади, косата ти е била много красива! Ще се възстанови, само бъди упорита в грижите. Аз лично, препоръчвам ампулите Стамиген на Напура и да, идеята за ЯЧРМ е много добра  Peace

Магнолийка  Heart Eyes Ох!  Whistling  Hug

Феерия, взимам си и от двете маски/продукта, които съм решила да ползвам в шепичка и си разтърквам в дланите и нанасям. До е по-добре да се разбъркат в купичка, но мен ме мързи и действам така.  Blush

Илли, и на мен взеха да ми поизсушават, та включих и хидратираща маска заедно с тях, опитай, при мен много добре се получава. Точно това написах на Феерия по-горе, че смесвам хидр. маска заедно с балсама Про Файбър в шепата и нанасям така.

# 621
  • Мнения: 483
Вив, така си и помислих, че ги смесваш. Аз също правя така от време на време, но си имам специална пластмасова чашка и лъжичка за бъркането. Някои от най-сполучливите ми комбинации се получават по този начин. Peace

# 622
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 097
Eпона, страхотна коса, всеки път като пуснеш снимка й се любувам  Heart Eyes
Магнолийка, направо съм  Crazy, страхотни неща си поръчала, а и страхотни са ти пратили. Всичко да си ползваш с голям кеф, само не знам като си толкова хубава, колко повече може да се разкрасиш Simple Smile  Heart Eyes Heart Eyes  Flutter Послушахте и сложих в еластизайзера масло от шеа, ще видим резултата малко по късно .

В тоя ред на мисли Денсифик или Архитект е по-протеинов??  newsm78
Също така да питам Бамбуу шайн /зеления/ на Алтерна - хидратиращ или протеинов е? Заради бамбука мислех, че е протеинов, но като чета отзиви май е хидратиращ  Thinking


Дени, страхотна идея е това със СПА-то , ще е голям релакс. Аз след 20-тина дни ще съм на подобно място и смятам да се заредя с подходящи мазила за подхранване на косата и тялото  Flutter Flutter

Мама Ади, на мен Денсифик ампулите ми действат много добре. За косопада - ампулите на Напура. Маслото от репей и коприва действа едновременно и на косопада и на стимулирането на израстване на новата коса.

Сетони, благодаря отново за отзива за интенз рипеър  Hug

Вив, много окуращаващо ми действаш. Аз все имам опасения от смесването на продуктите, но сега съм решила да забъркам маска Денсифик и Дисциплин, че да видим как ще ми подейства  Peace

# 623
  • Мнения: 483
Ани, аз усещам Архитектът по-протеинов. А за комбинацията между маските Денсифик и Дисциплин писах скоро. Косата ми получава плътността на Денсифик и подредеността и разплитането от Дисциплин. Двете маски поотделно не ми действат така добре. Дано и на теб комбинацията ти хареса.

Бамбу Шайн си има протеинче, но се усеща и хидратация. Много добра серия.

# 624
  • София
  • Мнения: 5 097
Архитектът е по-протеинов определено от Денсифик.

Пак съм впечатлена от restore крема, отново омекоти идеално дължините след като вместо да ползвам нещо ултра хидратиращо реших да сложа буустера на Секси хеър и си се усетиха леко заплетени още в банята, което обичайно не ми се случва.

# 625
  • Мнения: 22
Bubka, Вивиан, ani_d, благодаря ви за отговорите! Още следващата седмица ще си осигуря ампулите и маслата ще споделя резултата след няколко месеца.

# 626
  • София
  • Мнения: 1 501
По въпроса на Бубка за сравнение между Инициалист, Серума за сгъстяване Денсифик на Керастаз и Серума на Алтерна. Ползвала съм ги и трите. На мен най-много ми харесват ампулите Денсифик, след това Серумът Денсифик, Серума на Алтерна и най-накрая Инициалист.
Инициалист не бих повторила, защото при по-продължителна употреба при мен се получи утежняване. Серумът за сгъстяване Денсифик ползвам в момента и ми харесва много. Слагам всеки ден и не ми утежнява, много е лек, с парфюмна миризма, която не се задържа дълго. Леко ми повдига корена. Трудно ми да е преценя колко да сложа и затова ампулите са ми по-удобни, а и миризмата им ми харесва повече.  Peace
Серумът на Алтерна имах преди около две години и не помня как миришеше, но също е лек като водичка, не утежнява. Аз го ползвах заедно с ампулите на Алтерна от същата серия и бях доволна.

Имам серията за обем /синята/ на Шу Уемура и не съм очарована от нея. Не е нищо особено за моята коса, а  цената и е доста висока. Същият резултат постигам и с много по-евтини продукти за обем. Ще пробвам само шампоана с друга маска да видя дали ще ми хареса повече, че досега само заедно с маската от серията съм го ползвала. Много харесвах лилавата серия за плътност, но я спряха.

# 627
  • Мнения: 3 698
Нямах си работа тази сутрин и си направих няколко къдрици с преса /това, в чуденката ми дали ми трябва автоматична маша или не/ , сложих различни термозащити /ФК, СХ, Редкен, ЛП, Цимент/, без допълнително фиксиращи продукти и сега чакам кои ще ми издържат повече...луда работа.
Архитект серията харесвам, протеинът се усеща хубаво/, обаче няма как да сравня с Денсифик, тях не съм ползвала/.
ПроФайбърите май и при мен леко изсушиха, след хидратацията вчера ми е по-добре.Даже може още една.Маца, ти пробва ли бялата ампула, хареса ли ти?
А на бамбуковата серия за блясък и аз й усещам и протеините и хидратиращото действие.
mama Addy , аз за сгъстяване съм ползвала ампулките за скалп Денсифик на Керастаз, но трябва постоянство, всеки ден, три месеца, след първият се вижда новата израстнала коса.Против косопад съм доволна от ампулите Аминексил на Лореал Проф, но предполагам зависи от произхода на косопада, при мен беше нещо леко и само няколко ампулки бяха достатъчни за пълното стопиране.
Магнолия, много сладурски изглеждат Шанелчетата!
И едно въпросче-Иноа покрива ли действително бели коси, ползвала съм я и бях доволна, но тогава нямах, сега се чудя, като станат повече и се наложи да се боядисвам дали тя би ми свършила работа...

# 628
  • Мнения: 15 581
Относно Иноа - покрива ги, но бързо се отмива от тях Peace

# 629
  • Мнения: 34 810
Относно Иноа - покрива ги, но бързо се отмива от тях Peace
Точно така е и при майка.

Общи условия

Активация на акаунт