"Част от мен" тема 2

  • 100 948
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Благодаря ти, Ани!!!! bouquet bouquet bouquet

# 736
# 737
  • Мнения: 1 518
Предполагам, че си спомняте, че Харун в един от предишните епизоди донесе куфарче с пари на Якуп. Якуп го отвори и си прибра паричките. Тогава Харун му каза, че ако той е добре и Якуп ще е добре. Нямам спомен дали Якуп знаеше, че Харун се занимава с мръсни сделки, но би трябвало да му светне, след като му носят куфарче с пари.
Но това е целта на Якуп - да съсипе семейния бизнес и да стовари за това вината на Кахраман, за да блесне той. Сега Якуп ще вкара и дъщеря си Джанан в тази игра...
Точно момента с куфарчето с пари ми е убягнал, благодаря че го припомни Simple Smile
Аз така и не разбрах кой всъщност е Харун - негова ли е спедиторската фирма, той ли я оглавява?
Двамата с Максуд в комбина ли играят или единият дебне другия?

Колкото и да се опитва, изключено е Якуб да стовари вината върху Кахраман, защото първо, той еднолично е избрал спедиторската фирма за подизпълнител, и второ, баща им Зия много добре си познава синовете и знае че Якуб е готов и на недостойни постъпки, не се спира пред нищо за да постигне целите си...
Зия дори лично е изпитал недостойните му постъпки на гърба си (имам предвид когато Якуб с принуда го склони да му прехвърли управлението на логистичния отдел)...

Последна редакция: чт, 14 апр 2016, 14:44 от krem-karamel

# 738
  • Мнения: 3 123
БЛАГОДАРЯ НА БРИЗЧЕТО ЗА ТЕМАТА И НА ВСИЧКИ ПРЕКРАСНИ ЖЕНИ , КОИТО ПИСАХА В НЕЯ!
 newsm51 newsm51 newsm51

ПРОДЪЛЖАВАМЕ НАТАТЪК!

Общи условия

Активация на акаунт