~~Идва март с копнеж, за АПРИЛския бебевалеж!~~ №6

  • 50 348
  • 770
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 712
Момичета, мрънкайте си на воля! Позволено ни е да мрънкаме и да сме лудички колкото си искаме  Heart Eyes

gospojicata, дано устискаш колкото е нужно Simple Smile сигурно не е лесно, но краят му се вижда Simple Smile

Откъм контракции нямам оплаквания, но нали са нормални на този етап- явно телата ви се подготвят  Hug Най-важен е щастливия изход накрая и го пожелавам на всички.

Ние бяхме на преглед, бебето е супер, малко малък ми се стори, но пък лекарят каза, че всичко е наред.

От друга страна, май трябва да спрем да гледаме препоръчителните размери. Аз и ММ сме се родили по 3200, преносени, така че няма откъде да дойде голямо бебче.

Мен все повече ме хваща еуфорията, знам че няма да е лесно, но нямам търпение да минат тези два месеца и да стана майка.  Heart Eyes 
Мисля да си взема сутиен за кърмачки-ще се поглезя и ще се охарча за него  Laughing (Какви неща ме радват, а)  Joy

# 91
  • Мнения: 2 518
Аз гледах някакви сутиени за кърмачки в Алиекспрес. На косъм съм да си поръчам  Laughing

# 92
  • Мнения: 3 331
Добро утро!
И мен от няколко вечери ме болят крака и кръст докато спя и не мога да си намеря място. Още пия магнезий по един на ден.
Сутиени си купих от ХМ наскоро, меки, без банели. Обаче не са ми удобни, някак си не повдигат и не поддържат бюста. Но може би ще са удобни за кърмене.

# 93
  • Мнения: 356
Добро утро, момичета Simple Smile  bouquet

Аз не мога да се оплача от контракции все още ( в 32 седм.) но пък от 4м. пия магнерот, а от януари 3х2.  Joy
За сметка на това болките в гърба и кръста все по-често се обаждат и цяла вечер само се въртя наляво надясно...
Нямам търпение вече да видя и аз беба колко е порастнала, но до прегледа има доста време  Sad
Успокоява ме мисълта, че днес ще ми е последния ден на работа и вече ще се отдам изцяло на пазаруване и почивка, тъй като почти нищо не сме купували.

# 94
  • Мнения: 203
Момичета, мрънкайте си на воля! Позволено ни е да мрънкаме и да сме лудички колкото си искаме  Heart Eyes

gospojicata, дано устискаш колкото е нужно Simple Smile сигурно не е лесно, но краят му се вижда Simple Smile

Откъм контракции нямам оплаквания, но нали са нормални на този етап- явно телата ви се подготвят  Hug Най-важен е щастливия изход накрая и го пожелавам на всички.

Ние бяхме на преглед, бебето е супер, малко малък ми се стори, но пък лекарят каза, че всичко е наред.
От друга страна, май трябва да спрем да гледаме препоръчителните размери. Аз и ММ сме се родили по 3200, преносени, така че няма откъде да дойде голямо бебче.

Мен все повече ме хваща еуфорията, знам че няма да е лесно, но нямам търпение да минат тези два месеца и да стана майка.  Heart Eyes 
Мисля да си взема сутиен за кърмачки-ще се поглезя и ще се охарча за него  Laughing (Какви неща ме радват, а)  Joy


И у нас са си вълнения. Аз също си взех сутиен за кърмачки. Набарах един страхотен (секси) и много удобен. Не помня от кой магазин. Иначе цялата бременност нося сутиен и вкъщи- на Виктория Сикрет специално за екстра поддържане на гърдите, мек без никакви метални или пластмасови елементи.   

И да вметна нещо в кръга на шегата- децата ни ще са родени в годината в която Леонардо Дикаприо най-после спечели Оскар хххахах 😂😂😂🕴

# 95
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Да взема да се запиша и аз в новата тема, която предполагам ще се напълни с нови бебоци  Heart Eyes

Благодаря , Поли, за това, че отново я организира!

Контракции имах преди 2 седмици, но ги овладях с таблетка но шпа. След това хванах магнезия на сериозно и към момента пия 3х2, но по препоръка на док, скоро трябва да го спра изцяло  Peace Реално преди контракциите пиех много несериозно по таблетка на ден-два.
Да чукна на дърво и хемоглобина вдигнах и болките някак поотминаха, остана ми бързото измаряне. Стискам кълките още две седмици и след 10-ти вече е добре дошла  Mr. Green

За взаимоотношения с роднини мога много да говоря, но мисля че вече всички са наясно, че на мен и моето семейство не могат да се бъркат, дори да им се иска. Не ми пречи да наричам нещата с имената им и не ми пука особено дали ще има обидени, щом става дума за комфорта на семейството ми.

Сутиен имем от ХМ и още един не помня от къде го бях взела, сега може би ще взема още един-два, да подновя. Оглеждам се вече и за дрехи за кърмене, за да ми е удобничко, когато огладнее бебата (без име  Confused ).

Историите ви за секциото са ми интересни, защото ми е пълна Индия, но никой няма гаранция, че ще му се размине. Аз нямам какво да разказвам за моето раждане, беше бързо, леко , без усложнения, та всекиму го пожелавам.

Хубав ден!

# 96
  • Мнения: 203
И аз се чудя, дали не трябва да имам блузи с копчета, за да кърмя беба лесно, когато сме на вън на кафенца или из мола. Хубавото на Дубай е, че буквално всяка тоалетна е оборудвана със стая за кърмене и повиване. Тези в моловете са си луксозни и си все едно у дома си 🤗👶🏼

# 97
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
И аз се чудя, дали не трябва да имам блузи с копчета, за да кърмя беба лесно, когато сме на вън на кафенца или из мола. Хубавото на Дубай е, че буквално всяка тоалетна е оборудвана със стая за кърмене и повиване. Тези в моловете са си луксозни и си все едно у дома си 🤗👶🏼

Има доста варианти удобни за кърмене, разгледай , ще откриеш кое е най-удобно за теб. Аз харесвам тези със скритите джобчета, в ХМ ги има и още на доста места, но ХМ има навсякъде и със сигурност би могла да ги видиш Simple Smile Харесвам и нещата на Буба Мара, тя крои и шие дрехи именно за кърмене - много качествени, миналата седмица си получих първата й рокля за второто бебе  Mr. Green

# 98
  • София
  • Мнения: 186
Относно сутиените за кърмачки ми се вижда безумно да се охарча. Купих си един по скъпичък и 2 от кварталното магазинче за бельо по 10 лева и да ви кажа евтините са по удобни и хубави!

# 99
  • Мнения: 121
Ооо за болките и контракциите е кошмар. Всяка нощ започвам с ужаса, че до сутринта можем да сме в болницата. Пия какво ли не в огромни количества, влязах в деветия аз. Но искам да избутам и тази седмица. Другата може да почна да намалям химията. Преди това не... ще се инатя до края.
За клизмата и на мен ми правиха, нищо особенно. Като ви боли едно маркуче в дупето няма никакво значение.
Утре пристигат последните дрешки, обади ми се куриера. Пера ги веднага и съм готова. Количката само не е дошла ама ми е все тая.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 843
И аз съм с непрестанни контракции от два месеца вече сигурно, пия магнезий, който незнам при вас как е, но ми докарва разстройство  ooooh!, особенно разтворимият Биолектра. Най-големите ми болки са от малката, която ми притиска ребрата от дясно, кошмарно е  Tired
Иначе съм супер  Joy

# 101
  • Мнения: 1 407
Магнезият дразни стомаха наистина, това и моята докторка го каза, но в случая се избира по - малкото зло Sad

# 102
  • Мнения: 203
Относно сутиените за кърмачки ми се вижда безумно да се охарча. Купих си един по скъпичък и 2 от кварталното магазинче за бельо по 10 лева и да ви кажа евтините са по удобни и хубави!

Аз пък съм точно на обратния принцип. Не ми ли е удобен сутиена полудявам. Преди години от един евтин си докарах бучка на гърдата( притискане на лимфа). От тогава купувам само супер удобни, ако ще да са по-скъпи.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 843
Магнезият дразни стомаха наистина, това и моята докторка го каза, но в случая се избира по - малкото зло Sad

Даа моята акушерка каза, че това си било английска сол, така че нормално да докарва неразположения.

# 104
  • Мнения: 712
pariss, хахаха  Joy и аз много се вълнувам за Леонардо, явно високосна година му е трябвала Grinning

Аз бих се охарчила за скъп сутиен, защото гърдите ми са пораснали доста доволно и искам нещо удобно и от цялото ходене по магазини и пробване на милион модела, почти никой не ми пасна добре. Просто единствения, който ми заспа, се случи да е по-скъп. Като всичко друго, и това е индивидуално  Peace

Бягащата, супер , че си имала такова раждане. Пожелавам ти го пак, и на себе си, и изобщо на всеки, който иска нормално раждане. Засега с лекаря ми смятаме, че ще родя нормално- макар да съм по-дребничка Simple Smile

Аз магнезий не пия, може би веднъж на седмица или в дните, в които ми се втвърдява повечко коремът.

Болежки нямам, но се задъхвам и почвам да пъшкам като бабичка  Laughing Отделно се подпирам като сядам и ставам  Joy а бе купон

Общи условия

Активация на акаунт