89th Academy Awards OSCAR'2016–И Лео получи Оскар, но животът продължава :)

  • 66 698
  • 642
  •   1
Отговори
# 630
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Нямам думи за това колко отвратителен е в момента натискът въртху мъжете в холивуд. Много противно.

# 631
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Нямам думи за това колко отвратителен е в момента натискът въртху мъжете в холивуд. Много противно.

Точно!
В дъното на това дали не е някаква голяма конспирация да се намалят хонорарите, нали мъжете взимат повече от жените!? Въпреки, че както е тръгнало някои и без роли останаха....

# 632
  • Мнения: 2 430
Hushpuppy, май има нещо такова. Мисля си, че на холивудските босове не им отърва да има "звезди". Защото звездите са разпознаваеми и това ги прави незаменими. Колко по-лесно се управляват актьорите, когато са взаимозаменяеми. Все пак и супермодели имаше, ама в модните среди бързо се научиха, че финансово не им излиза сметката, и вече ще видите супермодел ама друг път.
Поразчистиха се едни сметки, кой на кой имал зъб.
Индийчето дето го страдам се оказа, че влязло в словесен двубой с Мърдок, нарекло го расист и като цяло го взело за присмех. И какво става няколко месеца по-късно - онлайн издание на Мърдок намира "жертва", дето правила секс по взаимно съгласие с него, ама после по нейно признание размислила, и решила, че не била все пак съгласна. И изгоря индийчето.
Колко други така - Франко бил наел актриса да играе стриптизьорка, тя пък се оплакала, че за ролята я принуждавали да се съблича и че я били взели заради големите гърди. Ами какво да му отговориш на това ...

# 633
  • Мнения: 2 280
Пожелавам му на Франко Оскар за режисура тогава Simple Smile

# 634
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Обвинили в плагиатство сюжета на "Формата на водата"
https://m.vesti.bg/lyubopitno/shoubiznes/obviniha-v-plagiatstvo- … -za-oskar-6078665

# 635
  • Мнения: 11 818
Много ми хареса Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, харесах изненадващо и The Shape of Water, бях се подготвила да не ми допадне от всичко изчетено и приятно се изненадах и насладих на филма! От Lady Bird пък обратно, очаквах много повече и не останах доволна, но играта на двете номинирани актриси е добра. Гледах и Get Out - интересен замисъл, но все пак ми е странно да е сред номинираните за филм. Остават ми още 4 филма за отмятане. А от другите по-незначителни категории последно гледах Wonder - получил се е, но книгата е много, много по-въздействаща!! И от анимациите, които винаги обичам да гледам и са ми задължителни - Coco и Loving Vincent (страхотно се е получил и макар да не е детски филм, като другите номинирани, заслужава внимание).

# 636
  • ES
  • Мнения: 2 172
+1 за "Формата на водата"
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, къде може да се гледа?

# 637
  • София
  • Мнения: 11 709
...............
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, къде може да се гледа?
Все още го няма, или аз не го намирам
Гледах всичко което са качили, но нищо не ме е грабнало до момента, както други години. Днес изтеглих Darkest Hour и ще го гледам тези дни и ще споделя.

# 638
  • Мнения: 2 280
+1 за "Формата на водата"
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, къде може да се гледа?
Имаше го преди 2-3 седмици в замунда с добро качество и субтитри. Не знам защо са  го махнали.

# 639
  • Мнения: 11 818
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri - в Зелка, Арена..

Аз ще почакам още малко субтитри за Call Me By Your Name, The Post и Darkest Hour, ако сте срещали, моля пишете! Ако не се появят ще ги гледам без.. И очаквам появата на Phantom Thread.

# 640
  • Мнения: 2 787
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri - в Зелка, Арена..

Аз ще почакам още малко субтитри за Call Me By Your Name, The Post и Darkest Hour, ако сте срещали, моля пишете! Ако не се появят ще ги гледам без.. И очаквам появата на Phantom Thread.
Има ги в замунда - и билбордите, и Чърчил!

# 641
  • София
  • Мнения: 11 709
Снощи изгледах  Three Billboards.... приятна тема, но много е добра играта на Frances McDormand,   смятам че може да вземе голямата награда, също така и Sam Rockwel, много добър филм правят, дето се вика от нищо нещо става.
Изгледах I`Tonya  - интересен ми беше, само като истински случай
Get Out - гледа се
Dunkirk - гледа се
Firt Thew Killed My Father  -  беше ми интересен
Довечера ще изгледам Darkest Hour  и съм дръпнала и  The Post. На "Darkest...."  нещо ми се наслагват други субове, ама ще го мъча да го отворя правилно.

# 642
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Май е време някой да организира тазгодишната тема Simple Smile
Успех!
Наистина логично предложение Simple Smile, макар че стигнахме едва до 43.а страница.
Но до церемонията по връчването на 90.те награди остават малко повече от две седмици... и щеше да е глупаво да я посрещнем в тема, посветена на 89.те, нали? Stuck Out Tongue Winking Eye
Вероятно трябваше да го направя доста по-рано, но "по-добре късно", отколкото съвсем късно.

Затова ви каня в НОВАТА ТЕМА, за да сме актуални поне на финалната права.

Общи условия

Активация на акаунт