Тапите ни изгърмяха, МАРТенчета заваляха - тема 11

  • 71 275
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Nearby
  • Мнения: 194
Момичета, имаме си син - Никола. 3500, 52см.

# 61
  • Мнения: 534
Честито Диванеее да е живо и здраво момчето  Hug   bouquet и на теб бързо възстановяване. :*

# 62
  • Мнения: 88
Честит ни Никола!! Simple Smile)  Чакаме разказ!

# 63
  • Мнения: 147
ЧЕСТИТО ДЕТЕНЦЕ , divane! Да ти е здрав и послушен малкия Никола!
 bouquet

# 64
  • Мнения: 91
Диване  ,  честито!  Браво  много  се радвам  ,  да ви е жив  и  здрав  е много  да ви радва! А ти бързо да се възстановяваш.
Моята  количка  е полска на адбор  марсел  елит  и много  си я харесвам . Супер  маневрена  и Лека , страшно  съм  доволна,  че нея  взехме! И аз съм от дребните  160 см съм висока  и преди  да забременя  бях 46 кг сега  съм  58 кг.
Аз съм  на  преглед  чак на 08.03 и нямам  търпение,  усещам  ,  че  на бебка  и е много  тясно  вече.  Дано да излиза  вече  Simple Smile 

# 65
  • Мнения: 99
Добре дошъл на Никола  Heart Eyes ! Диване ,бързо да се възстановиш с скоро да си се гушкато вкъщи  bouquet !
Момичета, ние си се прибрахме от болницата - момата ни подведе и доки каза фалшива тревога , продължаваме да чакаме, на 5 сме пак на преглед ....почвам да ставам нетърпелива вече, гърдите ми се уголемиха ,навсякъде ме сърби корема , бубата рита яко , толкова съм наедряла, че вече се търкалям ,трудно ми е да ходя ама корема продължава да си се смъква, искам скоро д си я гушкам вече baby_neutral

# 66
  • Мнения: 38
Здравейте,и ние се връщаме от болницата с фалшива тревога..сутринта започаха болки,засякох ги през 30 минути и разстройство,намалиха на през 20 минути,около обяд станаха на 10.. Викнах баба ми да стои при големия,за да се изкъпя. Интересното е,че болките,колкото и регулярни,бяха поносими и по- слаби от тези с ПБ.Мм се прибра и ме изстреля да вървим към болницата. Отидохме,установиха разкритие 2 сме,при записа се отчитат контракции,но не толкова силно както при родова дейност. Пратиха ни да се разходим и да се върнем след час,но на записа оново нямаше промяна. Лекарката каза,че може да ме приеме,но няма гаранция,че ще родя днес или утре,можело до понеделник да си стоя с това разкритие и с болките.. С ПБ всичко почна с изтичане на водите,сега явно няма да е така.. Утре пак съм на запис..ех,така ми се иска да си гушна малчо вече.

# 67
  • София
  • Мнения: 293
Честит Никола, да е жив и здрав .
И аз се връщам от преглед,имам леки контракции, шийка изгладена,разкритие 1 пръст ама с напън, Диди91 направо ме отчая с разходките и стълбите,защото и аз от 2 седмици само разходки,стълби и нищо,моя мъж най-много й се зарадва на разказа за секса,че той ми се дърпа и неще  Laughing Вярно,че до 8ми има време,ама мен чакането ме убива.

# 68
  • Мнения: 120
Мами на 29/02 се роди моята прелестна високостка Аделина 2800 49 см Heart Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 1 956
Диване, да ви е жив и здрав Никола!
Линка, и вашата Аделинка така! Късметлийка с добър късмет да бъде и 3 пъти по-млада да е на вид и духом като стане на нашата възраст.

# 70
  • Мнения: 242
Честити да са всички бебета, а на мамите - бързо възстановяване  Hug

Ние днес бяхме на тонове, правихме и изследвания - кръв, урина и вагинален - всичко е ок. Нашата цуца е спокойна и се надявам да нямаме изненади, особено сега по празниците.
Днес взехме и количката - Zippy Natural. Страхотна е! Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 141
Честити бебчета на новите мами.Да са живи и здрави,а на мамите бързо възстановяване.  bouquet

# 72
  • Мнения: 690
Да са живи и здрави Никола и Аделина! Диване, Малина, бързо възстановяване!

# 73
  • Мнения: 770
Живи и здрави да са бебчетата, а на мамите бързо възстоновяване!

# 74
  • Мнения: 128
Момичета,днес в 13:50 с планово секцио се роди нашият син Димо.3400 гр,50см.

Общи условия

Активация на акаунт