Тапите ни изгърмяха, МАРТенчета заваляха - тема 11

  • 74 669
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 293
Ехеее пак настана бебевалеж,да са живи и здрави и бързо възстановяване на мамите!

# 76
  • Мнения: 356
Честити бебчета! Много да са здрави и да ви пълнят къщите с любов и усмивки!

# 77
  • Мнения: 2 439
Момичета, май и при мен наближи моментът... От час и нещо съм с болезнени контракции. Не съм ги засичала още, защото първо бях сънена, сега вече стана ясно, че не мога да спя... ММ си хърка доволно, няма да го будя още  Mr. Green Струва ми се, че са на около 15-тина мин

# 78
  • Мнения: 6 429
Аз както вчера нямах никакво разкритие и неизгладена шийка, така вече съм с 1 см. и подготвена шийка. Контракции нямам, ще видим кога ще е.  Grinning

# 79
  • Мнения: 2 009
Ambrosia,аз с 1см с баткото седях 10ина дни,така че може и да не е дошъл моментът.
Snowche,явно катеренето на японски баири добре ти се е отразило. Покани ме в Токио да покатеря и аз малко,пък белким родя  hahaha.
Честито на новите ни мами,много късмет и щастлив живот на тях и мслките им съкровища

# 80
  • Мнения: 331
Добре дошли на Никола,Аделина и Димо!Мамчета,да са ви живи и здрави и кьсметлий!Аз си имам обичайните стягания,и от време на време леки ,болки.Отказах се от изкачването на стьпала,заболяват ме коленете.От всички методи за естествено предизвикване на раждане,ми харесва само секса.И наблягаме на него Simple SmileЛека нощ,до утре! Simple Smile

# 81
  • USA
  • Мнения: 1 323
Леко и безпроблемно раждане Сноуче!
Амброзия и аз с малкия си карах така с 1см цял месец и нищо Rolling Eyes Ако пък е тръгнало леко и безпроблемно!
Да са живи и здрави Никола,Аделина и Димо!

# 82
  • София
  • Мнения: 186
Честити ни нови бебчовци!
Днес и ние бяхме на преглед за пръв път при лекарката при която ще раждам...  За сега съм влюбена в тази жена, ще видим дали и като родя ще е така...

# 83
  • Мнения: 1 403
Момичета, писах във Фб, но да се похваля и тук-днес в 8:25 се роди нашият син Симеон Simple Smile

# 84
  • Мнения: 155
Честито на новите мами, да са им здрави бебчетата  bouquet и честит 3ти март.

# 85
  • Мнения: 279
Здравейте!

Честит празник!

Добре дошли на бебоците Никола, Аделина и Димо! Да са живи и здрави, и мноого щастливи! Бързо възстановяване на майките  Hug
Аз вече от родна земя, вчера прекосихме България и съм Ок. Друго си е вкъщи Simple Smile
Бебчо се надявам и той така да се чувства, подритва. Вчера бях на преглед, нямам никакво разкритие / но доколкото си спомням от споделеното от вас, то може да се получи за часове/ , около 3,100 е и чакаме Simple Smile или да тръгне самичък., или да си чака датата за секцио.

Чакаме днешните войводи  Hug

п.с. И първият се появи, Честито Цветинка! Да ви е жив и здрав!



# 86
  • Мнения: 331
Честит Празник!!!Честит Симеон на мама Цветинка!Много сериозен бьлгарин,отчел се е в ранни зори Simple SmileДа ви е жив и здрав и много да ви радва!И аз сьм си харесала днешния ден за среща с бебка,но тя е над тези неща.Стигнах до извода,че сьм много удобна Simple SmileКаката я преносих 6 дни,вече сьм с нагласата,че и сега ще пренося.Лекарите ми обясняваха,че и до март няма да стигнем.Много е готово и бебето и плацентата,че и всичко за посрещането на бебето,но...Много сьм удобна Simple Smile )))Днес ми зазвьняха още в 7:30ч.,да ми пожелаят успех,ако зараждам.Вече имам поне по пет обаждания на ден.Дано,като се роди да се спре с това звьнене.Добре е,че приемам нещата спокойно и с усмивка,иначе биха били изнервящи.И ги успокоявам наред,защото така,като гледам,само аз сьм спокойна от всичките ми близки и познати Simple SmileБебка помрьдва по малко,тясно и е,но щом си я кефи така,да си стои Simple SmileИмам стягания,и от време на време слаби болки.Но всичко ми се струва не достатьчно истинско WinkПредставете си майтапа,заспиваш,и се сьбуждаш от бебешки плач WinkМного смела мисьл Simple SmileДа родиш в сьня си-приказка!Желая ви усмихнат ден!При нас има сльнчице Simple Smile

# 87
  • Мнения: 125
Много бебешоци, да са живи и здрави и Фб групата прелива от бебета, трудно ми е да запомня кой е родил вече.
Който ходи на тонове в МД, къде ходи. Аз ходих вчера е медицинския център защото вече не ходя при моята АГ и само ми ги разчете д-р Петров, беше доста незаинтерасован, нямаше ефограф. Та въпроса ми е във високото тяло където си е болницата правят ли записи на тонове и може ли след тоновете и ефограф. На мен ме ми липсва мн ехографа, защото бебка така се гърчи че си я виждам хи хи, обаче трета седмица ще стане без ехограф и си мисля че трябва да се види, водите как са, да не се е оплела, храни ли се. Че аз го раздавам малко като бабите, седя и чакам да родя,не се втелясвам много, защото я усещам достатъчно.

# 88
  • Мнения: 1 403
Щастлива, моето бебе пък никой  не го очакваше днес. Вчера и двете лекарки, при които ходя,  казаха че е рано и няма да е по празниците, но не познаха  Grinning

# 89
  • Мнения: 125
Разкажи повече как стана толкова бързо, май ти е първо раждане.

Общи условия

Активация на акаунт