Сайтовете за запознанства и лъжите

  • 52 134
  • 1 779
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 402
Сайтовете са за запознанства, а не за жентиба. Това, че те е харесал, не значи, че ти си единствената и евентуално, булка.
+1  Laughing

# 46
  • SF
  • Мнения: 21 087
Нито сайтовете, нито баровете, нито семинарите са места за женитби.
Всички женитби (освен тези в Индия) са стартирали с поглед, дума или жест - от 15 години този жест може и да е виртуален (първоначално).

Сайтовете дават повече възможност за "проследяване" за разликата от следенето на господина, с който ще се запознаеш във фитнеса или клуба и той ще продължи да се запознава в клубове и фитнеси.
Има много съпрузи, които са се срещнали в реалния живот, и регистрацията и търсенето на онлайн алтернатива си е съпътствала запознаството или се е появила малко след него, дори и то да е било с ясната цел брак и деца.

# 47
  • Наблизо
  • Мнения: 6 053
Навсякъде и от всичко може да стане връзка.Обаче трябва човек да е интуинтивен за такива,които търсят само секс.Те и като цяло се презастраховат с някого,който иначе не харесват,но изглежда удобен.
Също така от сайт до сайт има голяма разлика - има такива,които са изключително за неангажиращ секс,където достъпа за жената е безплатен и такива като edarling които са с по-сериозна насоченост.


Чужденците ни смятат за аборигени,заради репутацията.Рускините, украинките и полякините много добре са ни постлали из Европата.

# 48
  • Мнения: 1 283
Нито сайтовете, нито баровете, нито семинарите са места за женитби.

Е те са места за запознанства, виртуални женитби няма, нито женитба в бара или семинара!  Mr. Green Laughing
Много семейства са стартирали от интернет, ПРАВА СИ!   Mr. GreenPeace

Последна редакция: нд, 06 мар 2016, 22:14 от Капитан Морган

# 49
  • SF
  • Мнения: 21 087
Simple Smile)))) аз ли не съм права??? Я пак прочети какво пиша. Че много семейства са се запознали в интернет.
Мъж ли си? Искаш да се запознаем ли? Затова ли просто ей така изпльоска нещо, колкото лаф да тръгне? Не си прав!

# 50
  • Мнения: 1 283
Simple Smile)))) аз ли не съм права??? Я пак прочети какво пиша. Че много семейства са се запознали в интернет.
Мъж ли си? Искаш да се запознаем ли? Затова ли просто ей така изпльоска нещо, колкото лаф да тръгне? Не си прав!
Вярно е, миналА съм повърхностно, не съм изчела изцяло всичко, моя грешка, разсеяна съм! Съжалявам, не съм мъж/само капитан/, нямам нищо против да се запознаем, вярвам, че си готина, но... съм хетеро... Blush Mr. Green Peace

# 51
  • Мнения: 9
Като за начало благодаря на всички за шамарите дето ми напляскахте. Преди четири дена му написах че напускам града, защото не се чувствам добре, а и да си вземе и търси той това което иска. От тогава не сме се чували. Каза че намеренията не са му да си казваме сбогом, но както и да е. Имаше сериозни намерения в началото, но аз съм много недоверчива и негативно настроена. А с мислите си малко или много влияем на събитията и това което ни се случва. От тогава не го виждам на линия толкова, преди като че ли само там висеше а сега не е на линия. Опитвам се да си го избия от съзнанието, въпреки че не толкова физически колкото духовно си допаднахме. В началото, ама всяко начало е хубаво. Зор е спор няма и всячески се опитвам освен с работа и учене да не мисля вече за това. Дадох си сметка че съм прекалено добра и всеотдайна, и не тряжва да го позволявам. В крайна сметка за всяко нещо си идва време, само трябва да се осъзнаем. И мерси пак за шамарите. Още някой няма да ми дойде зле. И един ритник ако може та да съм knock out completely. 😉

# 52
  • SF
  • Мнения: 21 087

Вярно е, миналА съм повърхностно, не съм изчела изцяло всичко, моя грешка, разсеяна съм! Съжалявам, не съм мъж/само капитан/, нямам нищо против да се запознаем, вярвам, че си готина, но... съм хетеро... Blush Mr. Green Peace

Ето... Пример за лъжата и измамата в интернет. Гледаш мъжки, закача се, прочел-непрочел, уж малко неразбрал, с готин капитански ник, а то било песен на Дейвид Бауи.... Ехххх....
Момичета, внимавайте!

# 53
  • Мнения: 1 283

Вярно е, миналА съм повърхностно, не съм изчела изцяло всичко, моя грешка, разсеяна съм! Съжалявам, не съм мъж/само капитан/, нямам нищо против да се запознаем, вярвам, че си готина, но... съм хетеро... Blush Mr. Green Peace

Ето... Пример за лъжата и измамата в интернет. Гледаш мъжки, закача се, прочел-непрочел, уж малко неразбрал, с готин капитански ник, а то било песен на Дейвид Бауи.... Ехххх....
Момичета, внимавайте!
Есме, имаш проблем с мъжете ми се струва!  Joy Joy
Благодаря ти, че определи профила ми, като готин bowuu, само че искам да го и разгледаш и ако видиш "пол мъж", тогава да си правиш заключения, че и генерални за интернет пространството!  В случая май ти си разбрала-неразбрала!  Heart Eyes Flutter
Защо пък Дейвид Бауи? newsm78

Последна редакция: пн, 07 мар 2016, 13:00 от Капитан Морган

# 54
  • Мнения: 1 698
Авторке, казваш, че учиш и работиш на три места. Няма ли възможност за други социални контакти около теб - на местата, на които работиш, там, където учиш - предполагам университет? Имаш ли интереси - спорт, хоби, танци? Има много хубави социални групи във Фейсбук по интереси - планинарство, готварство и други. В университета, където си, няма ли някакво доброволчество? Млада си, учиш, работиш, просто живей и търси в реалността. Аз също съм на мнение, че и от интернет можеш да намериш добър човек, но е трудно, както и в реалността, разбира се. Но ми се струва, че си на възраст, в която все още имаш доста възможности за срещи в живия живот.

# 55
  • Мнения: 1
здравей,искам да споделя моя опит от подобни запознанства,аз също се регистрирах в сайт,ей така ,и излязох на няколко неуспешхи срещи,тогава ми писа мъж от друг град ,изглеждаше свестен,писахме си 3 месеца,дойде при мен и се влюбих,е сега сме женени,правим опити за бебе , той е любовта на живота ми,но ако не усетиш взаимност,не се занимавай,има свестни хора в сайтовете,но е и пълно с измамници,имаше един искаше да му пращам пари на заем и т.н. без да сме се видели.успех и не се отказвай  Simple Smile

# 56
  • SF
  • Мнения: 21 087
Капитан Морган, аз се шегувах. Не съм ти разглеждала профила. Не знам дали е готин. Казах, че никът е готин, но това е шега. Имам проблем с глупавите мъже. И с глупавите жени.
Като цяло с мъжете по света нямам проблем.
Съжалявам, не мога да схвана какъв генерален извод съм направила за интернет пространството. Нали уточнихме, че нямам нищо против интернет пространството и както е видно, ползвам го ежедневно и почти, почти непрекъснато (смартфонът ми е в джоба през 95% от времето през деня). Обърках се и не знам какво имаш предвид.
Само напомням, че аз се пошегувах при първия пост, със ситуацията,  в която установих, че не си прочела какво съм написала. Ти го потвърди и мислех, че сме приключили. Сега се оказах с проблеми с мъжете. А ти имаш ли проблеми с мъжете? (предпочитам да те попитам, отколкото да го напиша от свое име)

# 57
  • Мнения: 9
Ама недей да спорите сега 😄😄😄 аз имам проблеми с мъжете, вие сте си екстра.

# 58
  • Мнения: 1 283
Есме, и аз се обърках вече.... Mr. Green
Нямам проблеми с мъжете,, само с моя, не слуша гадината и това е...  Laughing Peace

# 59
  • Мнения: 339
Nephrite, е написала много точно нещата.
Между другото май с теб, Nephrite,  сме се засичали и в друга тема, доколкото си спомням. Какво стана - преместихте ли се?

Здравей, H/I.
Много мило, че си спомняш за мен  bouquet. Извини ме, но аз не си спомням. Питането ти е вероятно за Гърция - не, аз поне не съм се местила. Последно решихме, че е най-добре да не губя стабилността, която имам в България. Няма смисъл да рискувам и малкото постигнато с тежък, дълъг и упорит труд. Иначе поглеждам за краткосрочни позиции в западна Европа - трябват кинти  Money. А той.....той живее между две държави и търси изход от положението в което сме.
Поздрави и хубава пролет  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт