Сайтовете за запознанства и лъжите

  • 52 225
  • 1 779
  •   1
Отговори
# 60
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Ама недей да спорите сега 😄😄😄 аз имам проблеми с мъжете, вие сте си екстра.
Ти пък чак - "проблеми с мъжете" - че то си е почти правило - трябва да срещнеш няколко жабока, че като дойде принцът, да можеш да го разпознаеш измежду жабоците  bowuu Случва се на всеки, вече ще знаеш. Дали в интернет, дали по друг начин - винаги може човек да срещне някой, по който да си изплаче очите после, а онзи хич да не заслужава. Горе главата, ще срещнеш и твоя човек!  Wink

# 61
  • Мнения: 796
Здравейте, малко стари са мненията, но и  ситуацията ми е сложна и се чудя как да я тълкувам и изобщо дали има смисъл да го правя. Тя не се отнася  за това дали се намират свестни хора по сайтовете за запознанства, а когато човекът до мен прекарва време в тях.
Видях, че моят приятел има профил. Не съм му казвала нищо, не се е издавал и той. Държанието му през останалото време е много добро - нямаме караници и някакви спорове, търси ме, виждаме се. Не знам каква е тази двойна игра и какво да предприема. Просто не си обяснявам поведението му, и не знам на какво се дължи. Защо просто, ако иска да си търси нови тръпки, не ми каже по норрмален начин, че не желае да продължаваме връмзаката си, или пък защо поведението му не издава по никакъв начин това? Много ми е объркано, защото съм разочарована и усещам, как това влияе на доверието ми към него, а аз много мразя лъжите.

# 62
  • Мнения: 1 444
ralliee, защото си му под ръка, да не остава на сухо един вид, докато не намери нещо ново и по-интересно от теб. Той може да се държи наистина перфектно, но мнооого често зад такова привидно добро отношение се крие ужасно лицемерие.Няма никаква причина да поддържа профил в подобни сайтове, ако не търси нова тръпка. Добре е, че не си му казала нищо, защото приятелят ти веднага ще застане в отбранителна позиция, но ти предлагам следното. Кажи му,че примерно твой познат, колега или каквото там се сетиш, си има профил в такъв сайт и си пише с мадами, излиза по срещи и т.н, а в същото време си има сериозна приятелка.Кажи си твоето мнение, че си възмутена и се чудиш защо го прави. Много ми е интересно какво ще ти отговори, а ти бързо ще разбереш какво става зад гърба ти и как да действаш.Но недей да подминаваш факта с неговия профил, недей да си мълчиш дълго време, а той само да те използва.

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 19:48 от Space_woman

# 63
  • Мнения: 3 124
Активен ли е профила? Да не е нещо старо? Ти как разбра че има?

# 64
  • Мнения: 2 204
Не препоръчвам по-горния съвет. Ако се е настроил психически да те лъже, много бързо ще ти влезе в тона и ще заклейми заедно с теб въображаемия ти познат. Колко е лесно, когато вината се търси у друг. Ще разбереш, че те лъже, докато сега знаеш, че само премълчава, което е от трън на глок.

По-добре когато си достатъчно разочарована, за да си готова психически за обяснение,  поговори с него,  кажи му, че си наясно и спокойно поискай да свали картите. Много повече инфантилност и незрялост се иска, за да те излъже в това положение. По-скоро ще му помогнеш, ако търси начин да си признае нещо и/или раздели с теб, което отвсякъде е за твое добро...или поне по-малко зло.

btw има вариант да е поискал да види колко струва, дали го харесват непознати, дали още го бива в свалките без да има сериозни намерения да действа. Но по-вероятното (с много) е твоето опасение. Ако имаш нерви може да наблюдаваш още известно време,  пък я той подхванал разговор първи, я се издънил нещо, макар че, не виждам какво е предимството за теб да осъмваш в неизвестност, така или иначе искаш и имаш право да знаеш. Колкото по-рано, по-добре.

# 65
  • Мнения: X
Здравейте, малко стари са мненията, но и  ситуацията ми е сложна и се чудя как да я тълкувам и изобщо дали има смисъл да го правя. Тя не се отнася  за това дали се намират свестни хора по сайтовете за запознанства, а когато човекът до мен прекарва време в тях.
Видях, че моят приятел има профил. Не съм му казвала нищо, не се е издавал и той. Държанието му през останалото време е много добро - нямаме караници и някакви спорове, търси ме, виждаме се. Не знам каква е тази двойна игра и какво да предприема. Просто не си обяснявам поведението му, и не знам на какво се дължи. Защо просто, ако иска да си търси нови тръпки, не ми каже по норрмален начин, че не желае да продължаваме връмзаката си, или пък защо поведението му не издава по никакъв начин това? Много ми е объркано, защото съм разочарована и усещам, как това влияе на доверието ми към него, а аз много мразя лъжите.
Дали само проверява колко е вървежен, или наистина си търси нещо странично, все тая....почнал ли е да гледа "извън връзката", рано или късно ще излезе от нея.
Въпросът е доколко ти си склонна друг да диктува живота ти....
Аз не бих стояла и чакала да видя какво би му хрумнало на него.
И доколкото се познавам, бих си направила профил и опитала да го провокирам.Захапе ли, ясна е работата.Шута в гъза и да се спасява.
Признавам, че съм малко-или много, пристрастна, не понасям хора, които вечно "тъкат на два стана".

# 66
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Няма никаква причина да поддържа профил в подобни сайтове, ако не търси нова тръпка.
Момент. Това е така, и не е така. Не знам от колко време имат връзка, но най-често обвързани мъже си правят такива профили, когато нещо във връзката куца. Те си знаят най-добре какво. Правилен е съветът да седне и да поговори спокойно и открито с него. Без нападки. Така ще се разбере и по-бързо развръзката, без капани, дебнене, обвинения и излишни скандали. Просто - така и така, ЗНАМ че имаш профил, кажи какво не е наред и можем ли да го оправим.

# 67
  • Мнения: 760
Сайтовете за запознанства, са пълна подигравка с хората ! Особено онзи Elmaz, той пет пари не струва. Може и да има по-сериозни сайтове, където наистина човек би срещнал любовта, но те са малко.

# 68
  • Мнения: 796
Не знам, аз все си мисля, че щом единият партньор посяга да търси нещо извън връзката, то каузата е изгубена. Защото ако е можело нещо да се оправи с говерене, сигурно  е щял да повдигне въпроса. Макар че не си обяснявам и защо просто  не прекратяват старата връзка преди да търсят нови запознанства. Може би, за да имат резервен вариант, както много споменаха.
При нас положението е следното -  бяхме се разделили. Мина доста време години, през които той ме търсеше, аз не поддавах. През есента на миналата година се видяхме и каза доста сериозни неща. Малко по малко  започнахме да се виждаме и възобновихме отношения. Той беше много надъхан за сериозна връзка, говори ми за чувства, за деца, но сега поведението  му съвсем не отговаря на казаното по-рано. Мисля си, че или не знае какво иска и той се лута, с което обърква и мен, или постъпва както му извнася и лицемерничи.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Аз пък срещнах моя човек точно от сайт. Веднага си личи дали търси нещо сериозно. Все пак излизах един месец с него, преди да станем гаджета. Препоръчвам ви да не бързате друг път да се влюбвате, преди да се уверите дали наистина е сериозен. Знам, че отстрани е лесно да се дава акъл, но друг път просто внимавайте повече. 98% от мъжете в сайта търсят забавление.

# 70
  • София
  • Мнения: 35 113
Сайтовете за запознанства, са пълна подигравка с хората ! Особено онзи Elmaz, той пет пари не струва. Може и да има по-сериозни сайтове, където наистина човек би срещнал любовта, но те са малко.
Ти покани ли приятели в петък вечер?

# 71
  • Мнения: 4 734
За мен би бил достатъчно показателен факта,че има регистрация.Хич не би ме интересувало защо.Нито ще обясни,нито ще има желание да разговаряте.Никой мъж, когото са набутали в издънка не се обяснява като ученичка.Разкрай го,освен ако не си склонна да си понесеш и следващите фази,произтичащи от поведението на подобен тип мъже.Съжалявам че го казвам,но в една здрава връзка няма дори нещичко наречено „регистрация от любопитство”.

# 72
  • Мнения: 866
ralliee веднага се сещам за един случай, на една двойка семейна с дете. Мъжа най-прекрасният мъж на света, поне жената изглежда много щастлива и си го хвали. Обаче (навярно и това е било основен фактор), те са се взели още като ученици и мъжа не е бил с много жени, може дори да е бил сам с нея, но пък той е доста привлекателен и спада към мачовците. Та и той така има регистрации във сайтове, въпреки, че той много си обича жената, но може би това, че не си е поживял като млад, да пробва с различни жени е повлияло и сега си наваксва.

За него другите жени са просто секс. В твоя случай може да е различно, но твоя приятел явно търси нови сексуални тръпки и това едва ли ще се промени и да разговаряш с него. Не бързай да се комплексираш, защото дори и всичко при теб да е ОК, просто има и такива мъже, които обичат разнообразието и новите завоевания.

# 73
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ако не се обяснява като ученичка, значи не му дреме за нея и регистрацията му е най-малкия проблем. Поне ще го разбере ясно. Но да го разкара без обяснения е тъпо, ако държи на него. Е, затова няма нормални връзки вече. Пръдне малко накриво и айде у лево, без обяснения. Не става така.

# 74
  • Мнения: 4 734
О,аз съм За разговор.Просто не мисля,че той ще е отворен за такъв.Дори да бъде,момичето ще се наслуша на приказки от 1001 нощ.Аз съм за здравите и дългосрочни връзки,но те не са възможни с екстри като тази с регистрацията.От целия този хипотетичен разговор,тя ще се оттегли още по—огорчена.

Общи условия

Активация на акаунт