Сайтовете за запознанства и лъжите

  • 52 538
  • 1 779
  •   2
Отговори
# 1 695
  • Мнения: X
Братан, имаш да порастваш. На твоите години и аз бях балама. После ми увря акълът.
Я ме просвети като една добра кака.

# 1 696
  • Мнения: 3 186
Няма нужда аз да просвещавам. Тъй и тъй си тук, виж произволна тема.

Ако искаш деца и не ти се живее у тъста и тъщата, ще трябва да побачкваш малко. Ако не искаш, си ок.

# 1 697
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 266
Lina, да, ти и родителите му го издържате. Той или не намира работа или почва за малко работа, вижда, че не му харесва, устисква месец, за да вземе поне една заплата, напуска и се връща на дивана.
Стана ми смешно, защото познавам родителите си и баща ми би ме изгонил барабар с него. Sob Sob
п.п. помислих , че моите родители да го издържат с мен, но нищо горното пак важи.

# 1 698
  • Sofia
  • Мнения: 15 662
Аз пък имам чувството, че живеем в някакви паралелни вселени. Мъжете, изкарващи 10 000 били "богати" и ходили с плеймейтки. Laughing
Май много хора в тази тема коментират, на база фантазиите си.

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 12:52 от Blаck Cat

# 1 699
  • Мнения: 3 186
Родителите МУ го издържат, когато е сам. Като се появиш ти, Лина, става купон.

# 1 700
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Коте, пак ли влизаш в темата да вдигаш пушилка? Joy

До останалите:
Не мога да проумея нещо - поредна тема се върти, суче и се започва да се върти работата пак около пари.
Бюджетът на една двойка се определя от двамата. Когато е недостатъчен, сядат и решават какво ще правят ПАК ДВАМАТА. Това НЕ е работа само на единия или само на другия.

Темата е за запознанства по интернет. Слагате коня пред каруцата!

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 10:47 от Phoenix Wright

# 1 701
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 266
Да ви кажа аз имам двама по-големи братя и виждам другата страна на монетата. Единия имаше 10г. брак , а жена му през тези години работи няколко месеца.Другия също е женен и жена  му уж учеше за висше в началото на 30-те си години , уж почваше работа на едно място на два , три пъти , даже не знам как я взимаха там. Неговия брак също е от повече от 10г.
За мен е въпрос на това, кои както си го направи.

# 1 702
  • Мнения: X
Аз пък имам чувството, че живеем в някакви паралелни вселени. Мъжете, изкарващи 10 000 били "богати" и ходили с плеймейтки. Laughing
Май много хора в тази тема коментирам на база фантазиите си.

Ходят си с каквито им е кеф. Какъв ти е проблема. Естествено, че няма да се тръснат с някоя като теб Grinning

Ето и една информация от от министерството на финансите.

Брой данъкоплатци
под 6720 лв. годишно - 1.689 млн. души
между 12 и 24 хил. лв. годишно - 695 хил. души
между 24 и 36 хил. лв. годишно - 529 хил. души
между 36 и 72 хил. лв. годишно - 77.7 хил. души
между 72 и 108 хил. лв. годишно - 16.2 хил. души
над 108 хил. лв. годишно - 17.7 хил. души

За коя по-напред?

# 1 703
  • Мнения: 6 315
Хубаво гледате кой какво изкарва, обаче не е лошо да имате предвид и това, дали е склонен да ги харчи за вас. Защото един мъж и с 10к доходи на месец може да харчи по-малко за жената до него от един мъж с 1500.

# 1 704
  • Мнения: 3 186
Хубаво гледате кой какво изкарва, обаче не е лошо да имате предвид и това, дали е склонен да ги харчи за вас. Защото един мъж и с 10к доходи на месец може да харчи по-малко за жената до него от един мъж с 1500.

Разбира се. За какво е мъж като Братан, който има пари, но не са за нас. Хитрушите сигурно стоят година-две, да видят дали ще отвори кесийката, ако не стане, занимават.

# 1 705
  • Sofia
  • Мнения: 15 662
За какво е мъж като Братан, който има пари, но не са за нас.

Няма милият. В една тема се чудеше на мъжете, изкарващи 4000. Това, че е стипца, ще е просто бонус за бъдещата късметлийка. Joy Ако изобщо намери такава, де.

# 1 706
  • Мнения: 1 329
Хубаво гледате кой какво изкарва, обаче не е лошо да имате предвид и това, дали е склонен да ги харчи за вас. Защото един мъж и с 10к доходи на месец може да харчи по-малко за жената до него от един мъж с 1500.

Разбира се. За какво е мъж като Братан, който има пари, но не са за нас. Хитрушите сигурно стоят година-две, да видят дали ще отвори кесийката, ако не стане, занимават.
Те само за едната кесийка ли стоят? 🤔

# 1 707
  • Мнения: 6 315
Зависи и от приоритетите на жената- ако най-важното са прическите, екстеншъните, почивките и лъскавите парцалки от мола, е едно. Друго е когато се гледа по-дългосрочно на нещата. Примерно с мен- казвал съм и преди, занимавам се с бизнес, при това наследствено. Изкарвам добри пари, макар и с много труд, отделно всички активи на фирмата и лични мои биха направили много прилична сума. Обаче пари за горните неща не давам, поне не в повече от един мъж с доходи от 1200 лв примерно. Предишните години всичко отиваше по бизнеса за ново оборудване и разширяване, тази година купихме още един апартамент, въпреки че е още в строителство. Жена ми е доволна, макар и по начин на живот да не се различаваме от средно статистическото семейство.
Така че тези неща опират до приоритети, за едни важно е едно, за други-друго.

# 1 708
  • Мнения: 2 478
Хубаво гледате кой какво изкарва, обаче не е лошо да имате предвид и това, дали е склонен да ги харчи за вас. Защото един мъж и с 10к доходи на месец може да харчи по-малко за жената до него от един мъж с 1500.
Естествено, всичко е различно.
За екстеншъни и парцалки пари не давам. Рокля бих й купил, иначе, или някаква прекрасна дреха, която харесам, или харесаме заедно. Разбираш ми логиката. Simple Smile
Този с 10-ка и нагоре, води съвсем различен живот, или потенциално, ако е умен.
Ще си има сериозна жена, но ще влага в активи и смислени неща - дали ще реинвестира в бизнес, дали ще се оглежда за друго, хубав имот, примерно, дали ще се появи 2-ро дете, а първото става тийн и се покачват разходите. Трябва да се мисли отрано и за образованието им, ако искаш да станат хора, и да могат след това да имат адекватна професия.
Естествено, това ти е ролята на родител, а вече по какъв път ще поемат, и дали всичко ще се реализира, гаранции няма. Simple Smile

Агенте, прав си, но познанствата, животът, социалният живот, връзки, семейство, са пари. Simple Smile

# 1 709
  • Мнения: 3 186
Скрит текст:
Хубаво гледате кой какво изкарва, обаче не е лошо да имате предвид и това, дали е склонен да ги харчи за вас. Защото един мъж и с 10к доходи на месец може да харчи по-малко за жената до него от един мъж с 1500.

Разбира се. За какво е мъж като Братан, който има пари, но не са за нас. Хитрушите сигурно стоят година-две, да видят дали ще отвори кесийката, ако не стане, занимават.
Те само за едната кесийка ли стоят? 🤔
Не го познавам. Може и за друго да стоят.

Рф, приоритетите не се ли сменят? Дори и плеймейтките не мислят само за екстеншъни. Семейства, бизнеси си имат и тн.

Общи условия

Активация на акаунт