Паническо разстройство - 23

  • 71 827
  • 783
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 491
А мен не ме притеснява прегледа, нито  нищо. Просто ме е яд на мен си, че отидох в четвъртъка при моята позната да ме прегледа, а не си изчаках до понеделник. 70 лева на вятъра хвърлени, а аз все така зле си се чувствам. Това ме дразни. Инак ми е ясно, че или е грип или някакъв такъв вирус.  TiredДосадна работа.  Tired

Днес си получих книгата "Моята приятелка паническата атака" на Ванеса Виденова. Ще я прочета за да видя нейния път, интересно ми е, въпреки, че съм го извървяла вече два пъти. Интересно е да разбереш и някой друг страничен как го е преодолял. Макар брат ми да ми препоръча да я прочета след като се фиксна. Simple Smile

 BlushА догодина ще пробвам хипнотерапията сигурно  Heart Eyes Не само за ПР. Аз дотогава сигурно ще съм в ремисия, но имам някакви безумни фобии с които искам да се справя. примерно от пеперуди...  newsm78 Имам я от години и не мога да разбера как се появи като... ами като дете ги ловях и си играех с тях. А сега изпитвам неистов страх от всякакви видове. Дори на снимки не мога да ги гледам без да предизвикат у мен отвращение...  Laughing Laughing Laughing LaughingХамава работа. А инак всякакви други буби мога да си ги хващам с ръце дори  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 766
  • Мнения: 781
Момичета ще ни заключат темата, нека изчакаме Джери да пусне нова..

# 767
  • Мнения: 332
Само Джери ли може да пуска нови теми? Извинявам се просто не съм наясно с нещата във форума, млада и зелена съм още тук Laughing

# 768
  • Мнения: 95
Здравейте,аз също съм нова тук и не знам как стоят нещата във форума,но искам да ви попитам нещо....извинявам се за глупавия въпрос,но вече няколко дни ме боли зъб,и не смея да отида на зъболекар,защото първо ме е много страх и второ без упойка не сядам.За утре записах час и може ли да ми сложи упойка,АД пречи ли....страх ме е много нещо да не стане ....аналгин взимам максимум по два на ден,но вече и те не помагат,а болка не мога да търпя...извинявам се за глупавия въпрос

# 769
  • Мнения: 781
Няма проблем за упойката просто уведоми зъболекаря, че пиеш АД да не ти слага упойка с адреналин, но моята зъболекарка каза, че те вече почти не се използват..

# 770
  • Мнения: 95
Благодаря ти,не стига,че ходя като пияна,ами и зъби ме побъркаха...не знам колко нощи не мога да спя,то не е едно потене цяла нощ,едно задушаване,врътнах съвсем и не знам ще има ли оправия....писна ми,ако искате ми вярвайте

# 771
  • Мнения: 2 860
Аз съвсем се влоших. Събудих се с болки в сърцето и ми е изтръпнала лявата ръка. Час за моя кардиолог чак на 16. Моля ви се, стискайте ми палци.

# 772
  • Мнения: 258
Аз съвсем се влоших. Събудих се с болки в сърцето и ми е изтръпнала лявата ръка. Час за моя кардиолог чак на 16. Моля ви се, стискайте ми палци.
стискам палци Гале какво ти е

# 773
  • Мнения: 2 860
Сърдечна криза. Нали имам нестабилна стенокардия, много се влоших последните 3 седмици покрай баща ми. Вече съм с всекидневни кризи.

# 774
  • Мнения: 258
Сърдечна криза. Нали имам нестабилна стенокардия, много се влоших последните 3 седмици покрай баща ми. Вече съм с всекидневни кризи.
охххх милата повече почивка и по малко стрес ама с тези грижи ще е трудно

# 775
  • Мнения: 258
Момичета дайте ми съвет да спирам ли този ципралекс и да пробвам с естествен серотонин т.е холео 5 амброз или да опитам със стимулотон незнам какво да правя вече.

Последна редакция: нд, 03 апр 2016, 18:45 от maryito

# 776
  • Мнения: 332
Консултирай се с лекар според мен. Ако спреш АД така изведнъж на своя глава може да се почувстваш по-зле, поне аз така знам.

# 777
  • Мнения: 2 165
Момичета, здравейте, имам нужда отново от съвети Sad
Бях на фризьор, свърших с подстрижката и излезнах отвън. Едно детенце се спусна с колелото по една писта и на 10на метра от мен падна и си сцепи главата. Аз не бях много близко и не се виждаше, но майката плачеше, малко кръв имаше, веднага се разтичаха хора, аз леко се одръпнах и колкото и да не мислих, усетих как зачочнаха топлите вълни и да получавам паники. Оттам ми прималя и усетих как все едно тръгвам да припадам. Седнах започна да ми спира въздуха и трудно да дишам, затичах се глътнах малко вода и легнах при фризьорката да ми поотмине, същевременно глътнах и пол ксанакс. Не бях пила 4-5 дни. Тръгнахме си с приятеля ми и в колата лошо, атака след атака. Премерих кръвно , първоначално апарата на няколко пъти не го хвана, после 120/80. Глътнах едно захарче и едно сладко хапнах с много вода, ако случайно ми е паднала захарта. Много ми е слаб ангела. От най малката такава гледка и какво ми става Simple Smile Как се справяте с такива стресови ситуации. Поотмина, но съм пълна със страх . Лежа и ми е едно лошичко, а нищо ми нямаше. Ксанакса ме приспа и малко поотпусна, но съм в страхотен шок. Как да се справям и преодолявам тези случки. Всичко отмина и детенцето е добре, но на мен ми е все така уплашено и треперя.Sad(

# 778
  • Мнения: 258
Консултирай се с лекар според мен. Ако спреш АД така изведнъж на своя глава може да се почувстваш по-зле, поне аз така знам.
Аз няма да го спра без лекарски контрол но просто се чудя кое е по доброто решение

# 779
  • Мнения: 332
Нели мила и аз съм така.. Най малките неща ме стряскат ужасно много, изпадам в паники, тревожността ми се вдига. Дори и по телевизията във филм да се случва нещо лошо аз веднага се напрягам и ми става зле.. Не знам и аз какво да го правя това, ужасно е.

Аз тези дни пак се влошавам, от вчера пак получавам ПА.. И ще започвам активно да си търся психиятър от утре. Пак нямам апетит, боли ме корем, повдига ми се често, замаяно ми е ужасно.. Не знам вече започвам да се отчайвам. Преди като се върнех тук във Варна и до 2-3 дни всичко изчезваше и си ставах нормален човек. Сега обаче не стана така и ми е страшно тъжно от това. Пак са на лице страшните мисли че не може всичкото прилошаване да е от ПР.. Sad

Общи условия

Активация на акаунт