Паническо разстройство - 23

  • 71 737
  • 783
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 165
Нели мила и аз съм така.. Най малките неща ме стряскат ужасно много, изпадам в паники, тревожността ми се вдига. Дори и по телевизията във филм да се случва нещо лошо аз веднага се напрягам и ми става зле.. Не знам и аз какво да го правя това, ужасно е.

Аз тези дни пак се влошавам, от вчера пак получавам ПА.. И ще започвам активно да си търся психиятър от утре. Пак нямам апетит, боли ме корем, повдига ми се често, замаяно ми е ужасно.. Не знам вече започвам да се отчайвам. Преди като се върнех тук във Варна и до 2-3 дни всичко изчезваше и си ставах нормален човек. Сега обаче не стана така и ми е страшно тъжно от това. Пак са на лице страшните мисли че не може всичкото прилошаване да е от ПР.. Sad
Нали уж АД намаля тревожността Sad
Сега ставам и атака след атака ще падна. Как да се поуспокоя и да мине тази драма. Sad(

# 781
  • Мнения: 95
Здравейте,днес отидох на зъболекар и страшно много се притесних в кабинета,появи се виене на свят,болки в гърдите,едвам издържах на стола......цял ден ми е едно никакво,преди час мерих кръвно 110/80,и само ми се спи,едвам мърдам,нямам никакъв апетит....

# 782
  • Мнения: 4 406
Трябва ни нова тема Laughing

# 783
  • Мнения: 4 406
И да ходим там
Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт