Искам да кажа ... (74)

  • 79 601
  • 752
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: X
Моето зайче хапеше в началото. За няма и година се превърна в сладко и гальовно пухче, което само целуваше. Липсва ми моя пухчо...

И аз напоследък ставам рано, нещо не много типично за мен. Но се чувствам отпочинала и свежа, това е важното.

# 601
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 940
Денят е по-голям, светло е сутрин, а и часът ще се сменя в събота срещу неделя Simple Smile
От неделя натам ще се будим в обичайния час Crazy

# 602
  • Мнения: 22 030
Моето зайче хапеше в началото. За няма и година се превърна в сладко и гальовно пухче, което само целуваше. Липсва ми моя пухчо...

И аз напоследък ставам рано, нещо не много типично за мен. Но се чувствам отпочинала и свежа, това е важното.
Joy Цвети, почти се задаявих. На пръв прочит реших че за детето говориш и понеже моето хапеше доста се посмях Simple Smile.

# 603
  • Sofia
  • Мнения: 8 824
Пфу,предстоящата смяна на часа  Tired.
Зор е сега,а от понеделник-още по-голям ще е  ooooh!.
Наклепах се, по съвет на фризьорката, със зехтин и жълтък  Sick Май няма да повторя...ей сега ще довтаса младежът и ще ми каже, че мириша на салата  Mr. Green, а и косата ми стана на расти  Laughing.Голяма смешка  hahaha.
Марипоса, честита нова прическа  Peace

# 604
  • Мнения: 15 743
И ние имахме злобен заек в  студентската квартира. Изобщо не даваше да го мачка човек, само хапеше. И като го хванеха братята и захапваше клетката и започваше да се лашка като невменяем. Добре, че момичето, на което беше, се изнесе. По-добре морско свинче. А на моя приятелка и продадоха за декоративен заек селски заек. Стана огромен  Laughing

# 605
  • Мнения: 3 872
Жаки, не знаех, че има продължение. Ако я имаш, прати ми я, моля те. И другата, ако я намериш.

# 606
  • Мнения: 1 972
Оооо , много е хубава "Американска трагедия". Теодор Драйзър мисля беше автора newsm78 Чела съм я преди 15 години и още си я спомням добре.

# 607
  • Мнения: 23 630
Моите и двете деца си харесваха количките и много са се возели. Предполагам само каква мъка е, ако бебока не иска да стои в количка.

Юни месец ще сме на сватба най-вероятно (не съм сигурна, заради ангажираността на мъжа ми). Бъдещата двойка живеят в чужбина, но са си българи. Чудя се какъв подарък ще е подходящ. Хем да е нещо елегантно, да не е обемно, да се харесва на млади хора. Ще се радвам на идеи.

# 608
  • Мнения: 16 504
Оооо , много е хубава "Американска трагедия". Теодор Драйзър мисля беше автора newsm78 Чела съм я преди 15 години и още си я спомням добре.

Крис, точно той е, много я искам, ще вървя да питам в темата.
Вани, ще видя само дано не се е потурчила при вчерашната преинсталация на компа.


П.с. Свърших Кристин, дъщерята на Лавранс, трилогия е. Не знам казах ли за нея? Не знам дали и да я препоръчам, на места ми вървеше тегаво, но като цяло на ми хареса.
Ако се повтарям извинявам се, нещо паметта ми куца, от безсънието явно:)))

Последна редакция: пн, 21 мар 2016, 22:30 от JACKLIN*

# 609
  • Мнения: 1 972
Оооо , много е хубава "Американска трагедия". Теодор Драйзър мисля беше автора newsm78 Чела съм я преди 15 години и още си я спомням добре.

Крис, точно той е, много я искам, ще вървя да питам в темата.
Вани, ще видя само дано не се е потурчила при вчерашната преинсталация на компа.

В МБ съм почти сигурна, че я има Peace
Аз съм я чела "Кристин, дъщерята на Лавранс" (ника ми е от провокиран от тази книга Wink ). Все пак живея в Норвегия, гледам да съм в час с норвежката класика Wink Авторката е носител на Нобелова награда точно за тази книга.

Последна редакция: пн, 21 мар 2016, 22:20 от Kristinnnnn

# 610
  • Мнения: 7 134
Добър вечер Simple Smile
По ваша препоръка дръпнах от Читанка на Патриша Корниел първата книжка "Аутопсия".

И друго искам да кажа, тази вечер поляхме първия взет изпит от последната сесия  Grinning

Страхотни животинки имате  Heart Eyes

# 611
  • Мнения: 16 504
Кристин, знаеш ли, че като я четох се сетих за теб, заради ника:))) Първите две части прочетох за ден всяка, третата някак по- тежка ми дойде. Но ми беше много интересно да науча за обичаите и културата на северните народи.
Гледам Капките, Ваня Костова- Геро ме разби от смях:)))

Екатерина, честито за изпита!

# 612
  • Мнения: 2 434
Пълнолуние ли беше вчера? Много лошо спах. И цикъл отгоре на всичкото. Rolling Eyes
Жаки, за преодоляване на часова разлика след такова пътуване са ми препоръчвали таблетки мелатонин. Не съм ги вземала обаче, но ти би могла да пробваш, ако ти е прекалено тежко това състояние.
И понеже не се понасяам кисела и мрън, ще  отида да потичам, пък ако ще да се продъни небето и цикъла ми да ме наводни.
Спорен ден  и от мен Hug

# 613
  • Мнения: 7 171
Пълнолуние ли беше вчера? Много лошо спах. И цикъл отгоре на всичкото. Rolling Eyes
Жаки, за преодоляване на часова разлика след такова пътуване са ми препоръчвали таблетки мелатонин. Не съм ги вземала обаче, но ти би могла да пробваш, ако ти е прекалено тежко това състояние.
И понеже не се понасяам кисела и мрън, ще  отида да потичам, пък ако ще да се продъни небето и цикъла ми да ме наводни.
Спорен ден  и от мен Hug

Таблетки мелатонин вечер и SAD lamp през деня правят чудеса.  Peace

# 614
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 149
Жаки, ако не я намериш Американска трагедия в е-вариант, ще ти я пратя да си я прочетеш на хартия. Много е хубава и си е класика. Две части са, заслужават си отделеното време.
Имам линк  за е-вариант на английски и на руски.

Общи условия

Активация на акаунт