Хайде, покажете си спалните 8

  • 157 428
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 753
чета ве,следя ви и вече дойде времето и на наща спалня.Готови сме с ремонта и сега ще кача снимките

# 76
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 753
Паркета го изциклихме- спалнята и скриновете са от Икеа а гардероба е по поръчка до тавана -малко извън стандарта е - само си чакам вътрешните скринчета.
Остана да си сменя полюлея и завесите
..... снимките не са добри
Скрит текст:
 ,  .    ,    ,   ,  

Последна редакция: вт, 31 май 2016, 10:46 от Вероника@

# 77
  • Мнения: 1 530
Вероника страхотна спалня, може ли да ми дадеш информация за модела на спалнята от имеа и какъв е ламината и от къде е ?

# 78
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 753
Вероника страхотна спалня, може ли да ми дадеш информация за модела на спалнята от имеа и какъв е ламината и от къде е ?
мила много благадаря, паркета ни е доста стар просто го изциклихме и го лакираха с 4 ръце лак- стана като чисто нов
а спалнята е тази : http://www.ikea.bg/bedroom/beds/Storage-beds/57612/82644/  - чекмеджетата са супер дълбоки и голями- събира се много багаж

# 79
  • Мнения: 46 594
Много уютна спалня, Вероника@ Peace
Само разположението на леглото не ми допадна. И в нашата това беше единия вариант, но не успях да свикна.

# 80
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 753
ние спим така от години-с мъжа ми немога да се разбера-краката трябва да сочат еди къде си , главата също  Joy.Някакъв маниак е и аз съм се примирила

# 81
  • варна
  • Мнения: 256
Браво за избора на спалня Peace  Нашата е същата...само, че всички мебели са и от серия Бримнес
Искам да попитам от къде е огледалцето което е на едното нощно шкафче?

# 82
  • Мнения: 46 594
ние спим така от години-с мъжа ми немога да се разбера-краката трябва да сочат еди къде си , главата също  Joy.Някакъв маниак е и аз съм се примирила
Ааа, щом има причина разбирам, фън шуй и др. модерни работи  Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 1 019
Мното сладка спалня,аз пък харесах завивките,ще ми кажеш ли от къде са?
Идеята с гардероба да е до горе също адмирирам,моите родители винаги правеха мебели по поръчка и последните гардероби са ни до тавана-много добре използваемо пространство,вместо да събират прах!

# 84
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 753
Ники и Кати , благодаря .Това спално бельо ми е старо -аз си ги поръчвам от една фирма ,защото долния чершаф си ги правя с ластик.

  maichencetо огледалото попринцип не седи там , там е временно докато ми стане новото готово-иначе е купувано от Айко .

Не се сърди, човече -не е точно фън шуй   Joy  , но си е луда работа

# 85
  • Мнения: 4 936
В голяма чуденка съм..предстои ми обзавеждане на спалня - трябва да е евтина, да е ефективна, - с място за багаж, чекмеджета, да има възможност след време да се 'ъпгрейдва'  с допълнителни гардероби след време.
И по възможност да е с включен матрак, че се обърквам с тези рамки, и 100 вида матраци

# 86
  • Мнения: 549
Вероника@, честита спалня. Харесва ми колко е светла и съчетанието на цветовете.
Ние сме със същото легло и скрин.  Grinning Чекмеджетата на леглото събират много багаж, но ми се иска вече да го сменя. След три пъти сглобяване-разглобяване вече не е много ок. Проблемът ми е, че не мога да намеря друго, което да ми харесва.

# 87
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
Здравейте  Hug
Много харесвам една лампа от Икея и нощни лампи от същата серия, но ме притеснява светлината, дали е много слаба? Най - вече за нощните лампи дали стават за четене вечер  Thinking
http://m.ikea.com/nl/nl/catalog/products/art/60195976/

http://pin.it/3sSBNo3
Моля ако имате такива лампи, да напишете отзиви за тях  Praynig
Също се чудя за тавана дали голямата или малкия размер да избера?

# 88
  • Мнения: 101
В голяма чуденка съм..предстои ми обзавеждане на спалня - трябва да е евтина, да е ефективна, - с място за багаж, чекмеджета, да има възможност след време да се 'ъпгрейдва'  с допълнителни гардероби след време.
И по възможност да е с включен матрак, че се обърквам с тези рамки, и 100 вида матраци

Зимата като се прибирах в Бг, търсих фирма да ми направи спалня и гардероб. След много търсене и разговори по телефона с различините фирми, се спрях на тази фирма Това е фб страницата им https://www.facebook.com/MebeliGeorgiYorgov/, а това е сайта им http://mebeliyorgov.com/. Писах им във фейсбук и веднага ми отговориха. Те ми предложиха и матрак към леглото, което за мен беше идеална оферта, тъй като ми спестяваше главобия и време да търся матрак. Супер много съм доволна, много са точни. Обясних им какъв модел съм си харесала, уточнихме размери и цветове и за няма и кратък срок ми ги доставиха. Доколкото знам работят в цялата страна и не дерат кожи  Laughing

# 89
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Момичета, влизам с една молба:
Преди време бях видяла спалнята на една от вас ( дали не беше Lady April ) или в тази тема или в темата за интериорния стил по аматьорски, която беше с бели мебели, тъмно сини или тюркоазени стени и имаше един пъстър шкаф, купен от благотворителна разпродажба (май на Биг брадър). Опитах се да открия снимките, но не ги намирам. Някоя от вас дали се сеща за въпросния интериор и може ли да ми помогне  на намеря въпросните снимки?
Предварително благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт