Бурно лято се задава, ЮЛЧЕТО на 1 година става!

  • 78 387
  • 725
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 120
Честит рожден ден на всички минали и настоящи рожденици. Да са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват Simple Smile

# 556
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Честит рожден ден и от мен  Hug

# 557
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Живи и здрави да са рождениците от последните дни.
Сибил прекрасен е Heart Eyes

# 558
  • София
  • Мнения: 664
И от мен честито на всички рожденници! Бъдете живи и здрави! bouquet

Сибилче, Виктор е много сладък! Heart Eyes

Ще водя детето на изследвания и ще си поискам направление за специалист - педиатър. През почивните дни Т почти не е падала под 38 градуса и от събота е с разстройство. Давам оризова вода, пробиотик и дори яде картофи и ориз. Cry Cry Cry

# 559
  • Варна, кв. Аспарухово
  • Мнения: 350
Честита първа годинка и на Калоян и Мария Simple Smile
Здрави, весели, засмени  Hug
Ех, че хубав месец всеки ден по рожден ден. С Венци и ние трябваше да празнуваме днес, но като се беше запънал, сега трябва да чакаме още 10 дни Simple Smile
Миналата година тази седмица я изкарах слизайки и изкачвайки стълби и какво ли още не. Май и сега трябва да се стегна за такива дейности и да сваля някое кг-че, че с ММ обмисляме да правим второ бебче и искам да съм влязла във форма преди пак да се деформирам  Crazy
Ще споделите ли според вас каква разлика между децата е най-добра. Да се разбират те и на мама да и е по-лесно  Rolling Eyes

# 560
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
и аз искам второ дете, но мисля да започнем да мислим по въпроса, когато Сами на 3  Joy то при нас така или иначе е малко неясна работата, защото аз с голяма мъка забременях, то бяха инсеминации, глупости и накрая след като се отказах забременях спонтанно  Joy та хич не знам дали ще ми се получи желанието, но не си представям да забременея пак скоро  Peace а пък и трябва да поработя малко, че финансовия въпрос също не е малък  Peace

# 561
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Като ви чета и мисля,че има нещо объркано в мен.Всеки който познавам иска да има повече от едно дете.Аз не искам (поне за сега)да имам други деца(даже и в далечното бъдеще).ММ иска поне още едно,независимо кога.Чак изпитвам вина ,че не искам второ дете.

# 562
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Като ви чета и мисля,че има нещо объркано в мен.Всеки който познавам иска да има повече от едно дете.Аз не искам (поне за сега)да имам други деца(даже и в далечното бъдеще).ММ иска поне още едно,независимо кога.Чак изпитвам вина ,че не искам второ дете.

ами вина, глупости  Hug имам много познати, които не искат повече деца  Peace

# 563
  • Мнения: 1 602
Здравейте и от нас. Ние сме в Бургас уж да си починем малко от ежедневието , но тук е адската жега. Аз я понасям но децата им е мн трудно.

Честит рожден ден на всички мъници  Hug bouquet да са живи и здрави.

Относно децата май най хубавата разлика е 4,5 г , на мойте деца разликата е 4. Каката горе долу ми помага пък и си играят заедно. Съдя и по едни мой приятелки дето разликата им е 4г и на тях си им е супер.
Но пък не винаги става както ние мислим. Да са живи и здрави мъниците пък каквото е рекъл господ.
Хич не мисля за трето дете. Това ще ми е най голямата грешка. Поне близките години. Сега да пораснат малко тези да си стъпя на краката като си оправя мойте неща и след 10 години може и да се замисля за още един опит за момченце Ха Ха.
Хубав и весел ден.

# 564
  • Варна, кв. Аспарухово
  • Мнения: 350
И аз не мисля, че е лошо да искаш само едно дете Simple Smile
Аз пък искам 3, но най-вероятно няма да стане. И сега едвам свързваме двата края. Знам че едно дете, ако го искаш ще успееш да го издържаш, но все пак искам да имат и сносен живот.
И на мен не би ми било зле да поработя 2 години за по-голямо майчинство, но пък и годините ме притискат. Не знам и дали след време ще съм толкова ентусиазирана.
Аз с брат ми имам 9 години разлика. Отменях мама, много си го обичам, но даже и сега когато сме големи доста се разминаваме и като компании и като мироглед. Винаги ще си остане малкото ми братче.

# 565
  • Мнения: 239
Честит рожден на рождениците ни днес!
Честити на патерици и на тези преди тях!
Честито на Стамен на мамс Кристин! Нали сме си на една дата Simple Smile, но тези дни нямах нито време нито сили да пиша.
То организацията на РД и кръщане небило лесно. Но мина и това. Имаме си християнче, което се държа прекрасно целия ден и всички бяха изумени.
Мама планира режима на детето перфектно и то беше най-веселото в църквата. Беше отпочинала и се закачаше с попа. Като я потопиха запчна да си играе с водата, през останалото време се катереше по мен. После в градината не се спря на едно място няколко часа, но към пет се предаде и заспа в количката. Иначе тати и деде малко повредиха тортата. Това да пратиш мъже да свършат нещо е непоправима грешка. Взели тортата и спряли в един магазин за бързо. Резултат: от жегата фонданените калинки се стоплили и тръгнали да се пързалят по моравата. Та  до гъбките и розичките...

 
Ще споделите ли според вас каква разлика между децата е най-добра. Да се разбират те и на мама да и е по-лесно  Rolling Eyes
Аз мисля, че перфектната разлика е 2,5-3 години. При по-голямата разлика мама ще има помощник, но близостта ще се размие в интересите и компаниите им. Казвам го от опит. Сестра ми е 8 години по-голяма. Омъжи се си роди децата до 25тата й година. Племенницата ми е 9 месеца по-голяма от ММ, и ще кача снимки на брат'чедите. А иначе на мен ми се иска още едно, но ММ е на мнение, че нямаме възможност да ги отгледаме, защото той е научен, че трябва да ги обезпечи материално. Обаче май вече сме си направили братче. Тази седмица ще се опитам да се добера до гинеколога. Менструацията ми закъснява с две седмици, но домашния тест за бременност е отрицателен...

Мария тереса бързо оздравяване на детенце.
Сега ще кача няколко снимки от вчера.

# 566
  • Мнения: 851
Честит рожден ден на всички мъници! Да са живи и здрави и те и родителите им и да са щастливи!
Аз след като родих каката бях супер категорична, че повече деца няма да имам. То беше едно трудно раждане, усложнения, проблеми в семейството, аз бях с тежка депресия, гледах я сама и никой не ми помагаше. Поизплувах чак като стана на 2 и нещо. И ми трябваше много време да забравя мъките и да се реша на второ. Сега със София всичко е различно. Тъй че не се знае дали няма да ви се доиска след време, не го мислете отсега. Иначе ако имаш кой да ти помага наистина 3-4 години е добра разлика. Но и с по-голяма е ок. Със сестра ми имаме 10 години разлика. Точно като втора майка й бях. Вярно се разминахме с компаниите, но сме си много близки и си споделяме. Да не говорим, че тя най-много ми е помагала с голямата и я е гледала. Така че всичко е относително.
Ганбг ами като те слушам дано си бременна Hug Аз съм на мнение, че децата трябва да имат здраво семейство и да им се даде хубаво образование, а нататък те да се оправят. Иначе ако имат всичко наготово може да станат мързеливи.
Отивам да спя, че при мен нощите са доста накъсани - поне по 3-4 пъти се буди. Понякога издържам, но на моменти през целия ден спя с отворени очи. Не помня кога почваха да спят непробудно newsm78

# 567
  • София
  • Мнения: 664
Честито християнче ГанБг и дано да сте си направили братче!

Днес егати преживяванията: отидохме при ЛЛ, прегледа детето и каза, че ако продължава така и днес ще трябва да постъпим в болница и дори ни даде направление за хоспитализация. Кръвната картина е под всякаква критика и утре ще се повторят изследванията само, че в друга лаборатория - излиза, че детето е с анемия. Отидохме при специалист - педиатър, която прегледа обстойно детето и каза, че няма никакви клинични признация за същата, а един стомашно - чревен вирус. Предписаха ни NAN без лактоза, но тя отказва да го пие и не знам как да я накарам - приемам всякакви идеи.

# 568
  • Мнения: 1 602
Мария , купи лечебна хумана  за диария. И само на нея поне 2 , 3 дни. Аз бутнах и 2 ентерола в млякото защото знам какъв ужас е в болница и детето на системи. Наплашила съм се много с каката. Ние също имахме Т и разстройство и с хуманата и ентерола мина за 3 дни. После постепенно въвеждаш храните. Почваш с малко ориз или картоф и така на татък. Колко ви е хемоглобина че ви изкараха с анемия. Нашия беше на 6м 105 и ни изписаха молтофер , но аз не й го давах защото при бебетата е нормално да е по нисък от на възрастен. Пък и да е по нисък с лекарства много бързо се вдига. Ние този месец ще пускаме нови контролни изследвания и ще видим как сме.

Относно голямата разлика наистина е относителна защото с единия ми брат разликата е 10г и с него почти не си говорим.много сме си далечни,а с другия ми брат разликата ни беше 12г но той ми беше и приятел и брат и баща. Излизала съм с него и неговите приятели и всички много ме обичаха защото бях най мъничката. Сега като се засечем с някои от приятелите му много се разбираме все едно са ми набори. Отделно той когато си поправяше колите ме викаше да му помагам , говорили сме си за гаджета и винаги ми е казвал , че за мъж не се реве Ха Ха всеки ден ми даваше пари за училище и всяка вечер ми оставяше шоколад под възглавницата. Та зависи как си паснете , а не чак толкова до разлика в годините. Аз съм израснала с двама братя и може би затова съм такава мъжкарана , но поне мога да се оправям самичка без да разчитам на чужди хора. Много се радвам , че израснах с двама батковци.

# 569
  • София
  • Мнения: 664
Мария , купи лечебна хумана  за диария. И само на нея поне 2 , 3 дни. Аз бутнах и 2 ентерола в млякото защото знам какъв ужас е в болница и детето на системи. Наплашила съм се много с каката. Ние също имахме Т и разстройство и с хуманата и ентерола мина за 3 дни. После постепенно въвеждаш храните. Почваш с малко ориз или картоф и така на татък. Колко ви е хемоглобина че ви изкараха с анемия. Нашия беше на 6м 105 и ни изписаха молтофер , но аз не й го давах защото при бебетата е нормално да е по нисък от на възрастен. Пък и да е по нисък с лекарства много бързо се вдига. Ние този месец ще пускаме нови контролни изследвания и ще видим как сме.

Купих още вчера лечебна хумана и хидрасек и рекомфорт. Хемоглобина го изкараха 84, а при рутинните изследвания на 6 м. - 126. Днес ще я водя в друга лаборатория, за да й ги направят отново. Но въпреки че е кисела и нервна виждам че детето се чувства по - добре.

Общи условия

Активация на акаунт