"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 2

  • 69 690
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Много рано напусна Василев. Всичко се случва прекалено рано и бързо. Трябваше да изградят отношенията между него и Биляна бавно. Тя трябваше да се сопва повече, а той да се доказва повече. Междувременно трябваше да показват по-добре отношенията между Биляна и Калин, как тя се отдалечава от него и се приближава към Василев. Да се разраснат отношенията между Калин и Василев, защото не разбирам какво е това предателство. Те не са първи дружки, а Василев само му дължи 500 лв и му е подчинен. И когато нещата между тях станат близки с Биляна, Василев да напусне. Това трябва да се случва в края на сезона, някъде около 22 серия по добрите стари традиции, за да поддържа интереса у зрителите. 46 епизода за първи сезон са неоправдано много. Така бих постъпила аз, ако бях режисьор/сценарист. На мен така ми звучи логично и издържано.

# 16
  • Мнения: 5 435
Записвам се и аз в темата!

Наистина бързо се случват нещата в сериала, но май по добре така, отколкото да дъвчат едно и също. Представям си до края на сезона какви още развръзки ще има, за които дори не подозираме.  Mr. Green

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Аз пък немога да разбера какво приятелство има между Калин и Александър. Никакви. Чак пък да избира между любовта и приятелството..... а д-р Генадиев какво каза в трейовете, че е приключил с това момче ли?  Joy

# 18
  • Мнения: 68 648
Аз не гледах много внимателно снощи, но разбрах, че трябва да избере дали Биляна да му е приятел или нещо повече. Между любовта и приятелството Rolling Eyes ...към Биляна го разбрах.

# 19
  • Мнения: 1 972
Много рано напусна Василев. Всичко се случва прекалено рано и бързо. Трябваше да изградят отношенията между него и Биляна бавно. Тя трябваше да се сопва повече, а той да се доказва повече. Междувременно трябваше да показват по-добре отношенията между Биляна и Калин, как тя се отдалечава от него и се приближава към Василев. Да се разраснат отношенията между Калин и Василев, защото не разбирам какво е това предателство. Те не са първи дружки, а Василев само му дължи 500 лв и му е подчинен. И когато нещата между тях станат близки с Биляна, Василев да напусне. Това трябва да се случва в края на сезона, някъде около 22 серия по добрите стари традиции, за да поддържа интереса у зрителите. 46 епизода за първи сезон са неоправдано много. Така бих постъпила аз, ако бях режисьор/сценарист. На мен така ми звучи логично и издържано.

Добре, че ти не си сценарист..... Щеше да гледаме поредната блудкава "любовна" боза.

# 20
  • София
  • Мнения: 19 249
Интересно ми е, че заради основната любовна история м/у лекарите - всичките сестри са на възраст и не особено привлекателни. Без пчеличката...
А в действителност... много по-вероятно е лекар да се забърка със медсестра. Та те започват работи на 20-тина години, а лекар(к)ите учат поне до 25/6.

Янина Кашева от "Всичко е любов"...Щях да пиша, че доста е сбабичосана, но проверих - ами тя кара 61-ва година. Как си върви времето

# 21
  • София
  • Мнения: 23 096
Аз не гледах много внимателно снощи, но разбрах, че трябва да избере дали Биляна да му е приятел или нещо повече. Между любовта и приятелството Rolling Eyes ...към Биляна го разбрах.
Между нея и Калин. Докторът от Варна нали разбра, че Калин и Биляна са гаджета и тогава му ги наприказва тия неща на Сашко.

Докторката-пиянка добре си им го каза на родителите на детето. Е, верно че беше груба и отсече, че са малоумници, но в случая майката наистина доста безотговорно поведение имаше. Дори и реакцията й докато врякаше, че иска да говори с началника на отделението ми се видя пресилена.

# 22
  • Мнения: 47 982
Според мен избързват със завръзката , защото ги  е страх да не загубят зрителки интерес...и правят точно това  Laughing Аз се надявам, сценарият да предложи повече от любовна история.

# 23
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 35
Много рано напусна Василев. Всичко се случва прекалено рано и бързо. 
Рано и бързо ни се струва защото не знаем какъв сюжет са замислили сценаристите. Пък и такива стандарти как точно в 22 -ра серия трябвало да се случи еди какво си не ги разбирам.Хем искаме да не копират чужди сериали, хем мрънкаме,че не се движат по някакви "стандарти".

# 24
  • ES
  • Мнения: 2 172
Ами тръгна си Алекс, Биляна ясно показа, че за сега не могат да имат нищо. И тя не е сигурна, истински ли са чувствата ѝ или е резултат на отношенията ѝ с Калин. И Алекс ѝ даде време да оцени ситуацията и да си изясни чувствата. Но според мен ще има ефекта на стръвта и рибката, той ще стане още по-желан.

# 25
  • Мнения: 4 497
Записче и от мене в темата. Доволна съм от епизода вчера и дойдох да ги похваля. Не може само да се критикува, я!  Laughing
Завързаха сюжета интересно и започнаха да ме изненадват на моменти, за което ги поздравявам.
Най ми харесва Калин като образ (не само заради това, че харесва Димо Алексиев  Heart Eyes). Много по-плътен и истински образ от Александър е. Много по-човешки. Когато е ядосан го показва, когато е виновен се извинява. Нормално е този негов егоцентризъм.
Израснал без братя и сестри и отгледан като дълго чакано дете. Но е добър човек и се старае. Докато Александър ми е много перфектен някак. Нереален ми идва. Отношенията между тях двамата са ми най-интересното на целия филм. Много ще се преобърнат нещата, когато се разбере истината. Но има шанс Калин да изгуби всичко и ми е доста жал за него.
Избора на Сашо да напусне клиниката беше изненада за мен. То е ясно, че ще се върне, но ме изненадаха.
Интересни ми бяха и отношенията в сем.Захариеви. Сега видяхме истинските роли. Захариев е по-свестен, но типичен образ за мъж на властна жена. От една страна му е омръзнало от нея и търси други, от друга страна не смее да я остави и се оставя да го води за носа. На Захариева отношението към Биляна е отвратително. Разгърнаха се повече образите.
Сега чакам с нетърпение епизода във вторник.
Peace
Натрупаха се случки и виждаме реакциите им,мисленето...Калин  и на мен ми е най-реалистичен,заради шарения характер. И най-вече, доста добре е влязъл в кожата на хирург,почти е докарал и на жестове,и на манталитет и на х-р истинския хирург. Joy Наблюдавам го с интерес. Mr. Green Не ми харесва ,че са го направили емоционално лабилен.Несигурен себе си ли е или инфантилен?-Биляна си тръгна от дома му и той се свлече на пода от отчаяние или объркване.
Авантюрата на Александър с обвързаната колежка -много първосигнално и незряло поведение Confused -първо действа и после мисли за последствията,като 15-годишен.Ако и решенията си на хирург ги взема така емоционално...
За мацките още нямам мнение,пи-арката ме кефи засега. Laughing

# 26
  • ES
  • Мнения: 2 172

Докторката-пиянка добре си им го каза на родителите на детето. Е, верно че беше груба и отсече, че са малоумници, но в случая майката наистина доста безотговорно поведение имаше. Дори и реакцията й докато врякаше, че иска да говори с началника на отделението ми се видя пресилена.
Ами лично съм изтърпяла едно такова отношение от лекар,  хич не е приятно да ти кажа. Болният отива с болката си и проблема си, а докато бива лекуван, бива и наруган. Хайде в случая лекарката, макар добър специалист има ментални проблеми.

# 27
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз пък този Калин не мога да го харесам, особено с тая лимба дето му я гелосват, повече мяза на син на Захариев, от колкото на Генадиев.

gery_to, нищо чудно в един момент да се окаже, че Калин е син на Захариев и полу-брат на Биляна... та тя най-после да си намери основателна и морална причина да го напусне Simple Smile .

Чак толкова сапун не вярвам да вкарат, а и нали Калин е разменено бебе, няма как да е син на Захариев Simple Smile

Блатечки не ми липсва, радвам се, че виждам различни лица Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 211
Peace
: Не ми харесва ,че са го направили емоционално лабилен.Несигурен себе си ли е или инфантилен?-Биляна си тръгна от дома му и той се свлече на пода от отчаяние или объркване.

Да леко го удря на инфантилност, като я молеше и се извиняваше. Може би е малкооо прекалено, но аз харесвам емоционални мъже, на които можеш да им разбереш емоциите. Това не му харесвам на Сашо. Много сдържан и прикрит ми идва. Да, нормално е, но на мен това не ми харесва.

# 29
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Благодаря за темата.
Не съм гледала последния епизод, но Ви чета.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт