Италия 150

  • 71 139
  • 741
  •   1
Отговори
# 630
  • MI
  • Мнения: 11 868
Не, този уикенд е, ще разказвам другата седмица.  Crazy

За кръщене класиката е нещо малко злато, за да остане като спомен.

# 631
  • IT
  • Мнения: 3 704
Злато, ама и дрехи подариха на малкия.

# 632
  • IT
  • Мнения: 3 704
 Заметресение имаше силничко-6.1 било усети се и тук. Разлюля си . Детето и мъжа ми си спят и в момента, само аз се събудих. Винаги се чудя как да постъпя в такива ситуации. Никой не излезна както в България навън. Добре че чух и хората от фурната под нас, че щях да си помисля, че съм сънувала. После прочетох и в нета за магнитута, епицентър и т.н.

Последна редакция: ср, 24 авг 2016, 05:26 от allexa.7

# 633
  • Мнения: 402
Аз се чудя как не получих инфаркт !
Сутринта се събуждам  /Ми/ и първото нещо което чух е именно земетресението в чентроиталия.
ММ и синът ми са близо до Форли ,но слава Богу са добре.

Как са момичетата от форума в тази зона,да пишат

Последна редакция: ср, 24 авг 2016, 15:13 от fio'

# 634
  • IT
  • Мнения: 3 704
Направо ме е шубе като се помисля какво е наблизо. То продължават афтършоковете през 10 мин. Тук се усети и това с 5.3,после нищо.
Има ли момичета в района? Как сте?

# 635
  • Мнения: 1 545
Надявам се всички да са добре.  Прочетох,  доста страшно изглежда е било.  А аз се опасявах от земетресение в Япония.  Shocked
 Добре,  че в Токио имаше тайфун,  та поне нямаше слънце и се дишане,  а дъжда не представляваше проблем.  Иначе при слънчево време е невероятна жега с влага, не съм предполагала такова гадно време.
Сега съм в Банкок,  тук е същата работа,  но още не съм излязла от летището,  опашките на паспортен контрол са безкрайни...

# 636
  • Италия
  • Мнения: 490
И при нас се е усетило доста силно, че и в Неапол. Моите приятелки в града разказаха тази сутрин, че много са се изплашили, имало е и излезли хора навън. Аз от известно време не можех да спя добре, та за мой късмет баш снощи съм се топнала в дълбок сън, та нищо не съм разбрала. По-добре така, че каквато съм паника  Confused

# 637
  • MI
  • Мнения: 11 868
Здравейте, надявам се че са добре всички момичета в централна Италия... 

Сватбата мина, всичко наред, май всички гости останаха доволни. Забавлявахме се много, доста ядене, пиене и танци имаше.  Laughing А церемонията беше наистина страхотна, заслужаваше си всичките нерви и ходенето 3 месеца всяка седмица при свещеника.  Heart Eyes Успя да ме разплаче почти, а това не е толкова лесно... Като цяло, като изключим някои неуредици с обслужването в ресторанта в началото, беше точно както си го представях.

# 638
  • Мнения: 359
Нелиг честито.Сърдечно ти желая много щастие и любов

# 639
  • Италия
  • Мнения: 490
Нели, честито пак! Много здрави и много влюбени да вървите по пътя ви заедно!  Heart Eyes Hug
Пък, ако пуснеш и снимки, съвсем ще се разнежа, като се има предвид, че и нашата сватба беше на същото място  Heart Eyes

# 640
  • IT
  • Мнения: 3 704
Нели, честита ти сватба сватба Simple Smile Много празници заедно да празнувате.

# 641
  • MI
  • Мнения: 11 868
Много ви благодаря, момичета bouquet почнаха да слагат снимки във фб, аз още чакам снимките. Т.е. добавете ме във фб за снимки  Party

# 642
  • Италия
  • Мнения: 490
Прати на лични как да те търсим във фейса  Simple Smile

# 643
  • IT
  • Мнения: 3 704
Дессита снимай, снимай да показваш и да си изкарате прекрасно.
Нели, една снимка видях, ама си мн хубава момиче!

Последна редакция: ср, 24 авг 2016, 22:18 от allexa.7

# 644
  • MI
  • Мнения: 11 868
Мирена, готово  Wink

Ашекса, благодаря ти! Голям зор ми беше, не съмсвикнала нито с прически, нито с професионален грим, нито с такива рокли.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт