Боледуване на децата ни - тема 38

  • 44 736
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 270
Благодарим ви милички  Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 2 532
Честито и от мен на рожденичката!  bouquet

Моят и той има тържество във вторник, ама госпожата не ме е натискала да го водя. Аз така или иначе преди да се разсополиви и казах, че ще го спирам преди раждането. Даже ми каза, че наистина било по-добре, защото щяло да има струпване на много хора на едно място. По думите и - и десетина деца да са само - все ще потанцуват и попеят Simple Smile Ама те са и в първа група и още много не се трогват от тържества децата - по-скоро е за родителите Simple Smile Аз се бях позачудила дали да не го пусна за още 2 дни, ама сега като му текна сополът, се отказах Simple Smile

По въпроса с Парацетамола - аз не съм давала без да има Т.Той и без това е изпил достатъчно при разболяванията с Т, та му спестявам максимално допълнителните приеми(и по ваксини не съм давала профилактично).  То и за мен не съм ползвала с такива цели.

# 32
  • Мнения: 1 427
Ох, тия тържества са ми болна тема  Sad преди негодувах заради болните деца...ама пък хубаво ли е да няма  почти никакви баси Sad
От есента до сега е имало само 2 !!! досега! Даже за 8-ми март нямахме, ни за 1-ва пролет!
Директорката пък за РД-та на децата се изцепи, че е забранила всякакви торти, дори и със сертификат!
Но това явно не е достатъчно, защото ни доизясни на родителската среща, че детето само ще бъде поздравено, но празнувания в градината на деня-не!
На клубче после и айде!
 ooooh! ooooh! ooooh!
Добре, че тази и другата  година му е в събота и неделя Rage Rage Rage

# 33
  • Мнения: 588
Честит Рожден Ден на Габи!  Да е жива и здрава! Да има много късмет в живота! Весел празнек!

 newsm59 bigdance2 newsm38

# 34
  • Мнения: 21 270
Благодаря ви много  bouquet
И вие да сте живи и здрави  Hug

# 35
  • Мнения: 3 787
Здраве желая на Габи и много щастливо детство bouquet
Благодаря за пожеланията.Габи е по-добре.Не ходихме на лекар днес,защото нямаше темп.и аз не можах да стана  Embarassed Днеска към обяд имаше 37,2.Свали я,после не е вдигала.Сега пак ще я измеря,но мисля,че няма..Каза,че вече не я боли гърлото.Пие достатъчно.Хапва.Днес излизахме на разходка,за пръв път.Купихме подарък за имения ден Барби Петс фризьорски салон  Crazy Няма такава радост.Цял ден фризира де що има играчка Laughing

# 36
  • Мнения: 21 270
Уми , благодаря.
Радвам се , че е по-добре твоята сладурка  Hug

# 37
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Уми,радвам се,че е по добре Габи.
Лъки,нашите за сега са имали само едно тържество за 8 март.За други бях питала госпожата и каза,че още са малки.
Аш,как е баткото?
Моя тази вечер се заигра с едно детенце пред блока и изведнъж майката се изцепи,че са със разтройство.Е,сега се моля да не лепне и това,че не знам.

# 38
  • София
  • Мнения: 7 276
Добрутро и лека и успешна седмица!

Баткото е с хрема и кашлица - все още суха. Пожелавам на всички да се оправят!

Леле, едва станах днес. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 68 584
Добро утро...трудно утро е, мдаа...
Аш, да се оправя баткото бързо.
Уми, радвам се за добрите новини...
Всички болнички да се оправят бързо...

Ние бяхме една идея по-добре тази нощ. Като че ли виброцила подсуши нослето. Два пъти слагах вчера, и обилно промиване и прочистване на нослето..

# 40
  • Мнения: 2 196
Добро утро
Нашата нощ и тя мина,ама като си лягах носа му вреше и кипеше,хъркане-ужасТ!Още не сме я пресушили,дано намалее,че не ми се ходи пак по лекари...
Момичета,не ви ли писна това повтаряне на ситуации-лекуваш детето,вземаш бележка,ходи колкото ходи на градина и пак тръгване по лекари,лекуване и т.н.Това много ме натоварва психически мен,сигурно защото не ходя на работа и няма за какво толкова да мисля,освен детето и неразположенията му.

# 41
  • София
  • Мнения: 7 276
Много ме натоварва и още как. Даже може въобще да не стигнем до лекар.

Тет - добри новини значи. Много се радвам. И аз "суших" снощи с виброцил.

# 42
  • Мнения: 2 732
Добро утро
Нашата нощ и тя мина,ама като си лягах носа му вреше и кипеше,хъркане-ужасТ!Още не сме я пресушили,дано намалее,че не ми се ходи пак по лекари...
Момичета,не ви ли писна това повтаряне на ситуации-лекуваш детето,вземаш бележка,ходи колкото ходи на градина и пак тръгване по лекари,лекуване и т.н.Това много ме натоварва психически мен,сигурно защото не ходя на работа и няма за какво толкова да мисля,освен детето и неразположенията му.
Много ми писна и натоварва да .С тази разлика ,че и съм на работа ,а няма кой да ги гледа освен мен .Така ,че ми писна и постоянно да звъня на шефа ,че пак сме болни и да вземем болнични .И ето в петък изтече болничния ,а в събота отново болно без да е ходило детето на градина . Shocked

# 43
  • Мнения: 68 584
Натоварва ме и мен това положение. Писна ми...

Аз тази сутрин не успях да сложа виброцил, че беше нервак заради ранното ставане и опяваше как не му се ходило на градина...та едвам го изкарах от вкъщи.

# 44
  • София
  • Мнения: 11 477
Бързо оздравяване на всички болни.
Записвам се и аз със сополи и в тази тема (още от миналата ги влачим). Станаха доста дни, кашлица не се появи така или иначе. От снощи пък носа е съвсем сух, ама много сух, чак се оплаква, че я боли. Явно капките го пресушиха. Очаквам днес пак да потече някой и друг сопол, но ми се струва, че нещата отиват към добро.

Общи условия

Активация на акаунт