Кухненски машини Kenwood и Kitchen Aid и др. - 4 част

  • 71 527
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
952 e старият модел, с нещо като шкурка отвътре. Тя не става за KVL:
https://www.kenwoodworld.com/en-au/products/kitchen-machines/att … tato-peeler-at952
444 и 445 са по-новите, те са с грапава вътрешна, пластмасова повърхност.
За KVL и тя не става, за major е.

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 00:24 от Джемма

# 661
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Искам да попитам ако кухненския робот Kenwood е купен от чужбина, има ли международна гаранция, т.е ако нещо стане може ли да се отремонтира в българския сервиз на Kenwood?
Спряла съм се на този модел: Chef XL Elite KVL6300S  Цената му в момента е около 900лв с доставката до БГ добре ли е?
И друго...забелязах, че в сайта на Кенууд този модел идва с две допълнителни бъркалки, а в другите сайтове, където го намерих е само с три основни от инокс, без допълнителните две от пластмаса? https://www.kenwoodworld.com/en-au/products/kitchen-machines/che … #whats-in-the-box

# 662
  • Мнения: 1 050
Каквото пише в описанието на сайта, откъдето ще го купуваш, това ще да е. Не пречи да ги попиташ, за гаранцията също.

# 663
  • Мнения: 56
Нуше, би ли споделила парт номера на приставката за белене на картофи за KVL-a ти.
Аз се интересувам точно за белзчка за картови за KVL8300s ( който е същия като твоя (4100s)), та имах чат с UK-ския хот лайн на Kenwwod да ги питам за Potato peeler attachment и ми отговориха - Съжаляваме но не се предлага такъв атачмънт за вашия модел. Не че те не предлагат, а въобще че не съществува за KVL серията. Поне така ги разбрах. Та затова ми е интересно номера.
То не че са ми ясни и за КМ020 Major - примерно каква е разликата между АТ445 и AT952A? ..... и Гугу не ми разясни.


Kenwood Приставка за белене на картофи Chef АТ444 се предлага в БГ.

# 664
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Нуше, би ли споделила парт номера на приставката за белене на картофи за KVL-a ти.
Аз се интересувам точно за белзчка за картови за KVL8300s ( който е същия като твоя (4100s)), та имах чат с UK-ския хот лайн на Kenwwod да ги питам за Potato peeler attachment и ми отговориха - Съжаляваме но не се предлага такъв атачмънт за вашия модел. Не че те не предлагат, а въобще че не съществува за KVL серията. Поне така ги разбрах. Та затова ми е интересно номера.
То не че са ми ясни и за КМ020 Major - примерно каква е разликата между АТ445 и AT952A? ..... и Гугу не ми разясни.


Kenwood Приставка за белене на картофи Chef АТ444 се предлага в БГ.
Но тя е само за шеф титаниум, и в никакъв случай не става за модела, кийто си поръчала.

# 665
  • Мнения: 1 210
Да попитам тези от вас, които ползвате Kitchen aid - имат ли сервиз в България? И някой има ли представа в България от къде може да се купи/поръча миксер Kitchen aid? Гледах в Технополис, но предлагането е изключително оскъдно...само един модел...

# 666
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
ПАН Сервиз обслужва Kitchen Aid. А богат избор има в ЕМАГ.
https://m.emag.bg/brands/brand/kitchenaid?cmpid=81444&gclid= … TDSBoCkngQAvD_BwE

# 667
  • Мнения: 1 210
Благодаря, Джемма!

# 668
  • Мнения: 1 876
Има ли тема за тигани и тенджери Kitchen Aid?

# 669
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не съм срещала из форума.

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Какво ви е мнението за миксер  Berlinger haus. Ще го ползвам основно  за месене.

# 671
  • София
  • Мнения: 4 397
Здравейте момичета , влизам в темата да ви се похваля, че съм горд собственик Simple Smile на Kenwood Chef XL Titanium.
В събота ми го доставиха и вчера голяма радост Simple Smile
С доста приставки и джаджи е комплекта и цената  излезна доста приемлива като гледам тук какво се предлага за същите пари .
Имам едно питане , малко ме е срам амаааа....., ще питам , имам 5 бъркалки и не знам коя за какво е , освен тази телената .
Имам и чопър резачка май се казва с много дискове, тях тепърва ще ги разучавам кое какво прави Simple Smile
Малко съм като индианец с тази машинка , ама ще я боря Simple Smile
Другите джаджи ги знам как се ползват .

# 672
  • Мнения: 1 050
Честито! Със здраве да го ползваш!
Относно приставките,  има доста клипчета в youtube.
Сподели от къде и за какви пари взе комплекта.

# 673
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Честито! Ако снимаш, ще ти кажа кое за какво е. Така абстрактно не мога да кажа.

# 674
  • София
  • Мнения: 1 464
Момичета, аз имам Kmix. Може ли да споделите на коя степен пускате вашите машини, когато правите тесто за  хляб или козунак?

Общи условия

Активация на акаунт