Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 82

  • 70 564
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 776
Аз съм от завършилите 99-та  Grinning
Днес HIIT, направи страхотно ми дойде! Треньорката ме навива да отида следобед, приготвила аеробика с танцови стъпки, та ще има и втора част днес.

# 736
  • Мнения: 1 194
Eва, какво ще кажеш за 21 дейс фикс екстрийм? Или пък Hammer & Chisel, но чизел календарът. На Кристин Къри тренировките не са в програма, но и там има добри попадения с тежести или ластици. Или пък целият необятен свят на Шон, но не знам кое е по-силово там.

Аманда, аз се радвам, че има някой с мене, защото така се старая да не изоставам. Следвам си календара, но уикендите почивам и се налага да наваксвам.

# 737
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
Asylum 1 & 2 са силови на Шон, и то доста добри и сериозни, според ревюта!

Мери + Яна - страшно ви се изкефих за фестивала!!! Браво за мерака и ентусиазма! Мери, викаш тези степове не били само за бабите от набора на Агентката  Mr. Green Апропо - аз съм завършила 12 клас през '94!

Свети, имаш всякаква подръжка, подритване, побутване и откровена критика от мен  Hug

Мамо Мил, само наФБ има няколко и то от тел. Тепърва ще ви тормозя със снимки  Grinning

Отчет за вчера, 10 Май:
Day 2/44 - интервално ходене 7.7 км (по календар трябваше да почивам след т.нар. Afterburn от понеделник и честно, ама такава мускулна треска имам още на дупето и бедрата, че благославях, че нямам тренировка!

Последна редакция: ср, 11 май 2016, 20:53 от Agent Provocateur

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 5 920

Мери + Яна - страшно ви се изкефих за фестивала!!! Браво за мерака и ентусиазма! Мери, викаш тези степове не били само за бабите от набора на Агентката  Mr. Green Апропо - аз съм завършила 12 клас през '94!
и аз  Mr. Green А за степа... на мен ми харесва в тренировки стил Пъмп на Лес милс, но иначеее... особено на Феста хореографиите бяха супер сложни, рискувах да се пречукам или да пребия някой от другите трениращи и седях на бузопасно разстояние от опасния уред  Laughing

# 739
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
Апропо - аз съм завършила 12 клас през '94!
и аз  Mr. Green А за степа... на мен ми харесва в тренировки стил Пъмп на Лес милс, но иначеее... особено на Феста хореографиите бяха супер сложни...

Хей, наборе!  Hug  Crazy  Hug  Ще си призная, че и аз винаги съм била фен на семплите степ хореографии (т.нар. athletic step), а не на сложните изкилиферчени стъпки, които правя когато съм обърнала 2 кайпирини и съм отишла да танцувам салса с някой бивш. Ето тази кака (Gin Miller) беше баш майстор на простите стъпки, но след неин клас изпълзяваш на 4 крака  Mr. Green
https://www.youtube.com/watch?v=p8lGXiryfGo

Отчет за 11 Май:
Day 3/44 - Cathe Low Impact Series -Cardio SuperSets + 5.5 km ходене (бях при приятелка да пием кафе и я навих да си сипем кафето в термочаши и да си го разходим из квартала)

Последна редакция: ср, 11 май 2016, 20:55 от Agent Provocateur

# 740
  • Мнения: 1 085
Набор групата се увеличава. През '95 изкласих аз и в същата година станах 17 годишна студентка, чудничко  Laughing

Яна, Мери, страхотни сте мили мои. Много положително се заредих с вашите снимки  Grinning Hug

Добрата новина е, че сборих вируса и днес вече се чувствам човешки и в кондиция.
Дива  Hug
Лошата е, че много се ядосах с поведението на голямата си дъщеря. Ей, опасно човече  Whistling
Имаха юбилейно тържество на детската градина преди обед и нашата мома реши да си тръгва с мен и да не влиза в градината. Направи здрава сцена и тръшкане, че тъкмо имаше доста публика ooooh!

Отчитам прилична тренировка - Bob Harper Main Workout, час   Grinning

Последна редакция: ср, 11 май 2016, 21:31 от ~Би~

# 741
  • Мнения: X
Я, колко набори ще се съберем   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:
Мен все още не ме вълнува броя на годините, макар да не мога да повярвам кога се изниза това време ...

Отчет - Фит30 тренировка 11 - записвам си я в любими  Wink

Агент, ще чакам с нетърпение снимките  Peace

# 742
  • Мнения: 1 161
За днес сутринта тренировка за рамо и трицепс в трисетове, 35 минути + следобяд 16 км с количката.

Мама Мил, завидях за гледката.  Heart Eyes

Йоя,Агент,  Hug

Ние всички ( е повечето  Mr. Green ) горе-долу наборки в тази тема. И аз завършила '98.  Mr. Green

# 743
  • Мнения: 5 405
Някой нещо допълнително да иска да се добави на 1ва страница? То не че има къде, трие се информацията вече.  ooooh!

# 744
  • Мнения: 5 776
Мен ако питаш има мегдан даже да се поразчисти  Mr. Green
Прекалено много инфо е по-скоро объркващо, отколкото помагащо, аз спокойно бих оставила само най-известните сред групата тук линкове на тренировки, останалите само изброени като имена, инфо в нета бол и лесно достъпен ако някой реши да рови  Peace. Но това си е лично мое усещане.
Треньорката вчера здраво ме изпързаля, танци? аеробика? тц! Освен ако не наричате бягането за скорост, бърпита, лицеви и сие с по 5кг гири в ръцете танцуване  Crazy

# 745
  • Мнения: 1 345
Не знам дали е редно още тук да се пише на 50 страница, но отчет - БР3 и голям кеф  на баланса с тежести. С единия крак всичко е ок, с другия малко по-надолу го правя.
Ева, супер, че си постигнала резултати, аз много добре усещам програмата на страничните коремни мускули - около талията, предполагам, че има част и от гърба.
Дана,  Peace
Yoya, конкретно тези, за които писах, ги ядох на обяд в заведение до работата ми. Но иначе няколко пъти съм правила на Йоли http://yoli-www.blogspot.bg/2009/01/blog-post_14.html и стават много хубави. Но лошото е, че много не се получават с печене, нямат вид баш на кюфтета. Пробвала съм и да заменя брашното с овесени ядки, бива, но не е същото като с брашно.
Вчера някакъв въглехидратен бум Embarassed /закуска - кисело мляко с 30 грама овесени ядки и лъжица тахан, обяд два банана и един фреш, вечеря ориз с лапад и филия хляб/
Ха-ха, Мария Laughing

# 746

Общи условия

Активация на акаунт