За памперсите

  • 47 887
  • 201
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 026
Аз вече изпробвах доста марки (Памперс зелен и бял, Молфикс, Пуфис, едни от Кауфланд пак сензитив ги водят)
Най-много ми допадна белия Памперс, после зеления, Пуфис купих тройка сега. Малкия е 5 кг, но са му оргомни тройката на Пуфис. Абсолютен боклук са Молфикса. Много съм разочарована. Жалко за голямата им реклама.

Решила съм да пробвам EVEBABY и тези от ЛИДЛ, които споменахте, както и тези на Бочко.

# 106
  • Мнения: 27
еви бейби са много зле...не ти ги препоръчвам

# 107
  • Мнения: 1 026
еви бейби са много зле...не ти ги препоръчвам
Ами доста мами ги ползват, не знам защо така не са ти харесали. Аз в началото много мрънках за Памперс, но се оказа, че аз не ги поставям правилно и за това все ми пропускат Grinning
Ще пробвам с един по-малък пакет и ще видим Simple Smile

# 108
  • Мнения: 27
даа пробвай-няма лошо..
Аз не останах доволна

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз вече ползвам памперсите на Лидл. Имат серия ултра тънки, много са меки и хубави.

# 110
  • Мнения: 573
Аз си промених мнението и вече съм за белия памперс, а по начало бях супер скептична към марката, пробвах всякакви био екзотики първо, 7th generation в родилния дом, много ми харесаха, но предвид цената не мога да си позволя повече от 1 пакет за бебе, та не знам как се представят в по-големите размери после Нати, после Бейбилав (уж и те някакви еко)...ами Нати бяха твърди и пропускаха (проблемът не беше в размера), Бейбилав бяха меки, но пропускаха почти всеки път и бяха единствените, с които се подсичаше редовно, накрая взех бял памперс без да имам особени надежди - ами най-добре се представят, пропускат изключително рядко, меки, не смърдят на нищо, не забелязвам да имат някакви гелове, не се е подсичал нито веднъж с тях, а очаквах някаква химична гадост с покритие тип на олуейс ултра пластмасата...в крайна сметка бях приятно изненадана и засега сме на тях.

# 111
  • Мнения: X
По моите скромни наблюдения белия Памперс е много абсорбиращ. С голямото дете имах период, в който много сучеше нощем (след годинката) и само с такива памперси не се събуждаше мокър.

# 112
  • Мнения: 6 791
Белият памперс за мен е ок до 3ти размер. От 4 нагоре попиващата част е само до половината, за да е по-тънък. Това налага доста честа смяна, за да не пропуска и нощите просто трябваше да го сменям по 2 пъти. А пък при още не захранено бебе с кашесто ако....беше ми писнало да пера бодита с изплескан гръб. Един пакет 4ка едвам го дочаках да свърши и да си минем на зеления.
Имайте едно на ум като стигнете до 4, защото аз бях неприятно изненадана.

# 113
  • Мнения: 2 850
Белият памперс за мен е ок до 3ти размер. От 4 нагоре попиващата част е само до половината, за да е по-тънък. Това налага доста честа смяна, за да не пропуска и нощите просто трябваше да го сменям по 2 пъти. А пък при още не захранено бебе с кашесто ако....беше ми писнало да пера бодита с изплескан гръб. Един пакет 4ка едвам го дочаках да свърши и да си минем на зеления.
Имайте едно на ум като стигнете до 4, защото аз бях неприятно изненадана.
Да, аз го ползвах точно до 4-ка. По спомени тройката отвътре е с мрежички, а следващият размер няма такава. Не знам защо, но на моята също започна да й пропуска.
Иначе съм писала много пъти - белия Памперс и Либеро ми харесват най-много, после зелен Памперс(ама зависи откъде е внесен) и Бочко.
Най-ужасни са ми Еви бейби и тия на Кауфланд, не им помня марката.

# 114
  • Мнения: 11 028
Преди 2 месеца случайно се сдобих с пакет от ултра тънките памперси на Лидл. Харесаха ми и започнах да ползвам само тях. Не са обемни, абсорбират добре и макар че изглеждат тънки, синът ми досега не е имал изцапана дреха от пропуснал памперс.

# 115
  • Мнения: 1 026
Преди 2 месеца случайно се сдобих с пакет от ултра тънките памперси на Лидл. Харесаха ми и започнах да ползвам само тях. Не са обемни, абсорбират добре и макар че изглеждат тънки, синът ми досега не е имал изцапана дреха от пропуснал памперс.


Аз вчера взех 3ка от тях, ама много големи ми се струват и доста найлонови  newsm78 Ще ги изхабим де  baby_neutral

# 116
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ние ползваме основно Либеро и Памперс. На либеро съм доволна и от серията Touch и от Newborn, засега не сме ползвали серията Комфорт. От Памперс ползваме най новата им серия Premium protection жълта опаковка. Нямам забелжки и към двете марки. Памперс са малко по големи от Либеро сравнявайки един и същ номер.
Ние ползваме в момента 3 номер и от двете.

При смяна на памперс вкъщи ползваме салфетни кърпички с вода, а навън мокри кърпи на Либеро.
Мажа с крем за подсичене само при нужда.

Последна редакция: нд, 14 авг 2016, 14:45 от Две в едно ;)

# 117
  • Мнения: 1 026
Ние ползваме основно Либеро и Памперс. На либеро съм доволна и от серията Touch и от Newborn, засега не сме ползвали серията Комфорт. От Памперс ползваме най новата им серия Premium protection жълта опаковка. Нямам забелжки и към двете марки. Памперс са малко по големи от Либеро сравнявайки един и същ номер.
Ние ползваме в момента 3 номер и от двете.

При смяна на памперс вкъщи ползваме салфетни кърпички с вода, а навън мокри кърпи на Либеро.
Мажа с крем за подсичене само при нужда.
Има ли според теб разлика между белия Памперс и този "Premium protection " ? Защото бях купила само 1 бр от белия за да видя големината на 3ката и после ми донесоха от Англия тройка "Premium protection " и ми се сториха абсолютно еднакви  newsm78

# 118
  • На остров
  • Мнения: 13 498
При нас не продават бяла серия на памперс и не мога да направя сравнение.
Като размер Памперс са по големи от тези на Либеро.

# 119
  • Мнения: 58
Привет мамчета. Ние за бебка намерихме изгодно турските Pampers. На опаковката пише Prima yeni bebek или нещо от сорта. Нямат разлика с тукашните, а са на 16,50-17 лв. Препоръчвам ги на всеки! Пропуснал памперс сме имали само когато е сложен кофти от нас. Бебка пие много чайче и пишка много, понякога памперса е по-тежък от нея Grinning.
Ta ако можете да си ги набавите, няма да сбъркате.

Общи условия

Активация на акаунт