За памперсите

  • 47 882
  • 201
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
И аз бих предложила да смените размера. Аз ползвам Бейбилов на ДМ, доволна съм.

# 136
  • Мнения: 1 026

Важен е и размера на памперса. При нас почват да пропускат като ни остане около килограм до максималните описани.
И според мен са ви малки и за това изпускат (щом сте сигурни, че ги слагате правилно). Моя син е на 4м - 6700кг. През деня ползвам 3ка, но за през нощта задължително слагам 4ка, макар да са от 8кг. Иначе и двата вида зелен и бял памперс на Памперс, от новите (с трите зони) много ми харесват, но не турски, а английски, защото знам, че и там има разлика в качеството  Peace

# 137
  • Мнения: 4 292
При баткото вечно имахме проблем с пропускащи памперси, независимо марката. С възрастта ставаше дори по-зле положението, защото пишкат повече, струята е по-силна и зависи пишока накъде е Simple Smile При момичетата май е по-малък този проблем.
 Сега купувам каквото ми падне на промоция, последните пакети на Либеро, чудесни са. Малката доста време беше подсечена и я мазах с какво ли не безуспешно. Свърши зеленият Памперс и с Либерото червеното изчезна.

# 138
  • Мнения: 573
И на мен много ми харесваше белия памперс, обаче се наложи да го сменим заради пропускане и да, пробвахме с по-голям размер, понеже сме пробвали доста марки и бяхме забелязали, че като доближим горните кг. всички почват да пропускат. Обаче, при памперс това не помогна, всяка вечер прах чаршафи и наакани на гръбчета бодита, писна ми накрая, с Либерото явно все попадам на някакви твърди фалшификати, които също пропускаха при нас, сега сме на Пуфис, няма пропуснал памперс вече повече от месец, обаче ги подозирам за зачестилите зачервявания в тази област Sad Направих си ескперимент с молфикс - голям боклук, много пластмасови изглеждат, с някакви гелове, ужас. Вече не знам какво да пробвам...Бейбилав на ДМ ги пробвахме като беше съвсем малък, нюборн, много добре изглеждаха, обаче моментално се подсичаше с тях, на няколко пъти съм ги пробвала и винаги дава реакция.

# 139
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Какви серии на Либеро се предлагат в България ?

# 140
  • Мнения: X
Аурора, пробвай на Лидъл памперсите. Аз съм ги купувала с голямото дете, добри бяха, но сега нямам магазин наблизо и не съм купувала.

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
На Лидл памперсите са малко по-тънки от Пуфис. Което по никакъв начин не се отразява на попиваемостта. Аз въртя двете марки Пуфис и Тужурс, много съм доволна.
Памперс ми е пропускал само когато са станали малки и трябва да мине на горния размер. Горе долу, когато стане на началните килограми на следващия размер.
Подсече се единствено от Либеро. Явно големи боклуци продават. Каката преди 10 год. с Либеро я изгледах, но сега ...

# 142
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Явно всичко е много индивидуално. За мен Либеро са най добри и удобни, еко сертифицирани и т.н. за Таня са боклуци. Вероятно много фактори оказват влияние върху избора ни.

# 143
  • Мнения: X
Какво значи еко сертифицирани?

# 144
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ми имат едни знаци с които са маркирани с FSC сертификат и активно работят върху намаляване на отражението върху климата.
Имат и http://www.svanen.se/en/ , което е еко сертификат, който се изпозлва в скандинавските държави.

# 145
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Явно всичко е много индивидуално. За мен Либеро са най добри и удобни, еко сертифицирани и т.н. за Таня са боклуци. Вероятно много фактори оказват влияние върху избора ни.
Имах предвид, че това което се внася в България явно не е особено качествено вече. Ти от тук ли ги купуваш?

# 146
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Не, аз живея в Швеция и от тук си ги купувам, те са си произведени тук, тези които се продават при нас.
Друго, което ми харесва при тях е, че са без лосиони и други такива.

# 147
  • Мнения: X
Да, ясно. ДМ имат серия Nature с такъв сертификат, но са по-твърдички памперсите. Ползвах ги с голямото дете като поотрасна.

# 148
  • Мнения: 1 026
Изобщо не харесвам памперсите не ЛИДЛ. добре, че купих малък пакет Peace

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Изобщо не харесвам памперсите не ЛИДЛ. добре, че купих малък пакет Peace


Какво ще рече малък пакет? Те имат само една разфасофка.
Две в едно, ясно защо си доволна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт