За памперсите

  • 47 912
  • 201
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 026
Изобщо не харесвам памперсите не ЛИДЛ. добре, че купих малък пакет Peace


Какво ще рече малък пакет? Те имат само една разфасофка.
Две в едно, ясно защо си доволна  Hug
Ами аз взех някакви Toujours и бяха малко бройки до колкото си спомням  newsm78

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аха, взела си от ултра тънките явно.
А какво не ти хареса?

# 152
  • Мнения: 1 026
Аха, взела си от ултра тънките явно.
А какво не ти хареса?
Ами някак пластмасови ми се сториха и корави  baby_neutral
В момента ползвам новия бял памперс 4ка с трите зони Magical pods - не съм виждала по-мек и нежен памперс

# 153
  • Мнения: 443
Здравейте! В началото ползвахме на Памперс, но имахме същия проблем с намокрянето. Повече от половин година вече сме на лидълските Toujours и бях много доволна, но напоследък пак започна да се мокри. В номера съм сигурна, тъй като не чакам да достигне максималните килограми на номерацията, сменям ги когато достигне килограмите на следващия номер и направо си минавам на тях. За процедурата по слагането пък да ви казвам колко време ми отнема да се старая, лепенките от двете страни да са залепени в средата, ама на еднакво разстояние..колкото е възможно естествено, къдричките оправям, всичко и пак накрая се преобличаме нощем. Пробвах преди няколко седмици някакви нови или поне аз много не ги бях срещала Babylino, харесаха ми и сега мисля да мина на тях, та да видим.

# 154
  • Мнения: 573
Заинтригувахте ме с тези Babylino, от къде ги купувате?

# 155
  • Мнения: 443
Мъжът ми ги беше купил от една аптека на ул. Патриарх Евтимий, до бар Манхатън се намира аптеката, става въпрос за гр. Варна

# 156
  • София
  • Мнения: 860
Аз последно взех едни Хелън Харпър от ДМ, че бяха на промоция - не са лоши, доволна съм.

# 157
  • Мнения: 22
Здравейте! Още в първите дни от раждането на малката ползвахме LIbero, сменихме ги на  Pampers, за да видим кои ще й бъдат по-добре. Определено се спряхме на Libero.  newsm78

# 158
  • Мнения: 4 292
Ако говорите за това Бейбилино, те са гръцки и са страхотни. В Гърция не казват на пелените Памперс, а Бейбилино Simple Smile Много са качествени. Цената мисля е малко над тази на Памперс.
http://www.babylino.gr/product/8/maxi-7-18-kg-no4

# 159
  • Мнения: 443
Ако говорите за това Бейбилино, те са гръцки и са страхотни. В Гърция не казват на пелените Памперс, а Бейбилино Simple Smile Много са качествени. Цената мисля е малко над тази на Памперс.
http://www.babylino.gr/product/8/maxi-7-18-kg-no4

Точно за тези говоря  Wink Да, гръцки са и цената е около тези на памперс, но качеството им наистина е добро. Снощи бяхме с такъв и нямахме проблем.  Peace

# 160
  • Мнения: 4 292
Мислех, че ги няма в Бг и се чудех защо. Най-добрите памперси са за мен, дано сте доволни и вие.

# 161
  • Мнения: 443
Честно да Ви кажа, наистина не съм ги срещала много, може и сега  да навлизат. На мъжа ми ги препоръчаха от въпросната аптеката и понеже все проблеми с памперсите, реших да пробвам. Сега си взех за втори път и съм доволна до този момент. Радвам се, че чух още едно мнение, благодаря Ви.

# 162
  • Мнения: X
Мисля, че съм ги виждала в Кауфланд, но може и да ги бъркам с други, че аз рядко експериментирам и се придържам към Бейбилов. Скоро взех на Лили памперсите, че магазина ми е близо - бебето се събуди напишано до ушите  ooooh! .

# 163
  • Мнения: 443
Определено ще проверя в Кауфланд тогава, благодаря ти. А на  Бейбилов как са?

# 164
  • Мнения: X
Доволна съм много, но явно всичко е индивидуално. По-нагоре някой беше писал, че бебето му се изрива от тях.

Общи условия

Активация на акаунт