За памперсите

  • 47 754
  • 201
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Благодаря момичета. Явно няма универсално правило. Ще пробвам първо следващия размер.
А на ДМ Бейбилов ползвали ли сте?

Ние сме ползвали от тях, но й подсичаха дупето.
Спряхме се на Toujour Day and Night Ultra Thin от Лидл - с гел, тънки, не са ни пропускали нито веднъж, не подсичат дупето, разкошни. Започнахме, обаче, след годинката, защото тогава прочетох за тях в една тукашна тема.

# 16
  • Мнения: 197
Първите няколко пaмперсa бяхa нa Пaмперс белия,в родилното си носих и Хъгис, бебето ми е с чувствителнa кожa a тези сa пaмучни, кaкто и мокрите им кърпи сa много добри.До ден днешен сме с Хъгис, смених с Еви бейби няколко месецa, но зa момчетa не сa ОК, нaпишквaт се, мaкaр и рaзмерa дa е точния и пaк се върнaх нa Хъгис, ще си кaрaм с тях, зaщото ценaтa ме устройвa a и не пропускaт.

# 17
  • Мнения: 628
Благодаря момичета. Явно няма универсално правило. Ще пробвам първо следващия размер.
А на ДМ Бейбилов ползвали ли сте?

От както се е родил малкия, сме само с памперсите на ДМ. Пропускали са ми единични случаи, но при положение, че дребният е пил много течности преди сън и се е въртял като пумпал в съня си. Обикновено се събужда с пълен и тежък поне кило памперс, но със сухо дупе. Изключително доволна съм - никога не ми се е подсичал или зачервявал, номерата от 1 до 5+ имат и джъмбо пакети (и съответно излизат доста евтино на фона на останалите прехвалени марки), а и не маловажния факт, че материята е максимално изчистена откъм химии (гелове, ароматизатори и прочие) и е подходяща и за бебета с чувствителна кожа. Сега е на 1г.5м., около 12 кг. и ползваме номер 6 Peace

# 18
  • Мнения: 573
Naty, поръчвам онлайн, неароматизитани и с по-малко химия от масовите, пропускат много рядко, само ако наистина прекалим с несмяна през нощта...но то и не е хигиенично да стоят дълго време.

# 19
  • Мнения: 2 488
Пробвала съм много видове памперси.За мен на-хубави са ЛИБЕРО.

# 20
  • У дома
  • Мнения: 4 203
При нас има две марки Памперс и Либеро, от Памперс (Бейби драй и Актив фит) се подсичахме, ползваме само Либеро (на 1г и 10м), доволни сме. Напоследък забелязах, че има и някакви евтинджоси в различните маркети, ама сигурно ще са боклуци. Тук и в детските градини се ползват Либеро, предполагам са по-добрите и качествени, но ако трябва да бъда честна са ни пропускали през някои нощи, когато е пиела повече вода. Бебчето ти е малко и имаш време, както са ти казали, да пробваш различни марки, не забравяй че всяко бебче и кожа са индивидуални Peace

# 21
  • Мнения: 2 237
Ползвала съм абсолютно всички марки памперси на пазара. Памперс не ги харесах никак. По-добри памперси от Бейби лов на ДМ обаче, така и не открих  Peace

 DanyV, и аз така  Peace

# 22
  • Мнения: 832
В момента ползваме ,,Нанис,, 6 номер - това са единствените 6 номер,които не ни пропускат... Peace Peace

# 23
  • Мнения: 4 954
+1 за Babylove. Малкият е с изключително чувствителна кожа и доказано се изриваше от Pampers. Не знам какво беше това чудо. С DM не съм имала проблеми.

# 24
  • Мнения: 2 328
Памперсите на Лидл са хубави.С голямото ми дете ги ползвах и бях адски доволна-добро качество,не миришат на отрова и са супер евтини.С Памперс така и не се сработихме добре.
Сега за бебето съм взела 4 различни марки-Памперс,Евибейби,Молфикс и Либеро.Ще видим кои ще са нашите този път.

# 25
  • София
  • Мнения: 905
Аз харесах на Ганчев памперсите. Не миришат на химия, нямат пропуск и според мен са много добра алтернатива на всички други прехвалени марки. Ценово, мисля, са доста добре.

# 26
  • Мнения: 1 700
първо купих 2-ка Пуфис,после зелен памперс но от него направи памперс екзема.най-доволна съм от Пуфис,Молфикс и Евибейби.с Еви 3 бяхме до преди 2 седмици тогава тежеше към 10кг., а те са до 9 кг.Ако купуваш Канбебе да знаеш че примерно 4-ката отговоря на 3-ка на другите фирми,по-малки са като размер,а Евибейби са с по-широки в ластиците и става за по-голямо дупе.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 122
Преди по малките квартални магазинчета продаваха пемперси на бройка, може да потърсиш така и да вземеш по 2-3 от вид и после да си прецениш.

# 28
  • Мнения: 4 202
Памперсите на Лидл ползвам и съм много доволна. Само първите 1-2 месеца на бебето бяхме с Памперс, защото лидълските нямат за съвсем малки. С баткото така и не си харесах марка, 2 години се лутах и все нещо ме дразнеше  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 308
Ние също в началото още от клиниката бяхме с белите Памперс. Обаче малката така ги пълнеше, че стигаше чак до вратлето й Crazy И по-голям размер взехме, отделно не ми харесваше как миришат, та не се напаснахме с тази марка. Скоро ще купувам памперси и съм решила да пробвам Либеро заради ластика на кръста.

Общи условия

Активация на акаунт