ОС/AFK- Хазал, Чаатай и техните колеги от минали, настоящи и бъдещи проекти~476

  • 39 719
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
За Чаатай- аз му казвам трансформация, други деградация (Киарчето). И като я споменах, да допълня, че пак от нея знам за филма с Киво, но не съм го гледала и няма как да коментирам.

# 691
  • Мнения: 27 904
Не знам за визията му, Феми newsm78. Според вас с Профи промяна няма да има, аз съм на различно мнение. Полицаите ги деля на два вида- Уур Пекташ и Берк Октай ( за справка и снимки чичко Гугъл). Ча ще е като втория според мен, за новата му роля Peace.

Теми на разговор успяваме да си намерим Феми, аз поне продължавам със или без анализи.
Оххх Rolling Eyes

 Марги   за визията му    ако ще има промяна искам да си подкъси косището  да е с къса коса     че повече ме дразни   това , от колкото брадата  ooooh! Берк Октай го харесвам   пич е  Mr. Green Crazy   На него косата му е къса  но има брада  . Последно мернах някъде негови снимки и тялото си поддържа  Crazy

 Чаатай  от към трансформации  не го  е страх  Mr. Green  Даже иска да е различен в образите си  и визията и го прави  Mr. Green Wink  в ПО   и Делибал беше  с променена визия , само като Емир си беше естествен  Grinning

 сет Меджезир  Mr. Green кажете ся  останало ли е нещо от Емир  мъжкара който беше  , тук е като хлапак ,тийн  Joy




 а тук  като гледаш ти се подкосяват коленцата  Mr. Green Crazy newsm03






 Flutter Crazy Crazy Crazy Heart Eyes

# 692
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Мдааам, метаморфозите на Къванч наистина са висш пилотаж, без нито веднъж да е изглеждал нагласен, камо ли пък лигав кифльо. Но две от визиите му са просто смайващи- Секиз от Езел и героят му от Сънят на пеперудата. Когато го видях на  папарашки снимки от ходенето му на някакъв концерт с визията от Сънят на пеперудата помислих че е болен от ужасна болест, не знаех че е в такъв изпосталял вид заради роля.... Беше с тогавашната си любима мис свят Азра Акън Peace

Скрит текст:



А тези две тела на снимките са с разлика само от няколко месеца Shocked


Страхотно тяло smile3544


Аз мисля че Ча ще е с променена визия, и аз като Марга  ги деля на два вида ченгесарските визии- ала Оур Пекташ и ала Берк Октай, но мисля че Ча ще има и щипка свой стил- татуировки, или някаква рисувана с машинката за подстригване, прическа Sick Ала Берк Октай сме го вниждали вече в ПЕ, та няма да е толкова изчистен...
Дано не прекалят пак, като с визията му в Меджезира ooooh!  Сякаш не бих могла да си представя по-смотана визия от тогавашната му, дано не ме опровергае Laughing

ПМ Ох Габка какви хубави шапки ми прати снощи, ама не пишете.... кога ще ги слагам..... Rolling Eyes

# 693
  • Мнения: 27 904
 Къванч на мен ми харсва в Перла и  като Кузей    Peace В другите му визии в КСШ  и в Езел Йок !

 И като заговорихме за него очаква се сериала му на есен за който излезе инфо , че ще  бъде съпродуцент на сериала и ще си избира партньорката  Mr. Green     Само да не избере Тубата  Sick В  момента е в ЛА на гости на брат си .



 и още инфо излезе в нета за спрягания сигурния Енгин Йозтюрк  в римейковото дизи на Ча   ми нема да играят  двамата   , защото ще играе парртньор на Хазар таз от ПО  ще бъдат екранна двойка  Joy Нема да го гледам и ми е  се тая за тех  и рейтинга  hahaha

 Единия сигурен от мъжкия каст отпадна  та ко остава за несигурните в дизито  tooth

 Simple Smile




 с такава подстрижка ако бъде ша сме дУволни  а баджи ? Mr. Green а за дизито и ролята му  знаем само че ша е къртицата внедрен  а може и съвсем друга роля да играе  .

# 694
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
 Да Енгин Йозтюрк отпада от слуховете...То аз четох и че турската къртица хич няма да е като американската tooth  Кой ги знае в к'ъв мазен и лепкав лигоч ще забият  Sick
Щом ги кефи нека си пазят тайните и да търпят феновете  да  си пишат измислиците и предположенията за бъдещия проект. Мен тези игрички на тука има, тука нЕма здраво ми омръзнаха, инфо за Ча вече почти не търся, нищо общо с преди, почти спря да ме вълнува- сега ако видя нещо за него добре, ако не видя пак добре.... някак по инерция съм Whistling

# 695
  • Мнения: 21 201
Мдааам, метаморфозите на Къванч наистина са висш пилотаж, без нито веднъж да е изглеждал нагласен, камо ли пък лигав кифльо. Но две от визиите му са просто смайващи- Секиз от Езел и героят му от Сънят на пеперудата. Когато го видях на  папарашки снимки от ходенето му на някакъв концерт с визията от Сънят на пеперудата помислих че е болен от ужасна болест, не знаех че е в такъв изпосталял вид заради роля.... Беше с тогавашната си любима мис свят Азра Акън Peace

Скрит текст:



А тези две тела на снимките са с разлика само от няколко месеца Shocked


Страхотно тяло smile3544


Аз мисля че Ча ще е с променена визия, и аз като Марга  ги деля на два вида ченгесарските визии- ала Оур Пекташ и ала Берк Октай, но мисля че Ча ще има и щипка свой стил- татуировки, или някаква рисувана с машинката за подстригване, прическа Sick Ала Берк Октай сме го вниждали вече в ПЕ, та няма да е толкова изчистен...
Дано не прекалят пак, като с визията му в Меджезира ooooh!  Сякаш не бих могла да си представя по-смотана визия от тогавашната му, дано не ме опровергае Laughing

ПМ Ох Габка какви хубави шапки ми прати снощи, ама не пишете.... кога ще ги слагам..... Rolling Eyes
Е да де, нали това написах и аз.
На мен пък Феми като Сеит най ми хареса при все, че не харесвам мъже с бради и мустаци(цели или не).
Спирам по въпроса за него и ще се върна на нашия Чачослав. Mr. Green
Феми, специално на първата фотка от сета на ПО, която си публикувала и не само на нея(сега се сещам и за промо-снимката на Дизито, има и други) на мен лично Ча ми харесва.
Не мога да си кривя душата и да пиша по инерция защото просто това е/са снимка/и от ПО.

# 696
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 134
Реших, че Чачко ще остане с тази си визия за бъдещия сериал защото не я промени нито след пускането на Делибала по кината, нито след пускането рекламата на Колинс. Защо би си оставил, ако няма да я ползва за следващия си проект. Съмнявам се лудо да го кефи, че да си я държи по такава причина. Перчема все гледаше да го напъха в шапка, а поддържането на брадата и мустаците в едно и също състояния е ужасно тегава и досадна работа. Peace

# 697
  • Мнения: 21 201
 wavey


New Çağatay
Rama

# 698
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Наде добре че те видях в публикациите, че тъкмо се бях засилила и аз да я слагам....Най после снимка!Нагледахме се на Енгин, сега малко Ча Mr. Green

# 699
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Видях я сутринта, но не потърсих надпис дали е нова. Явно е такава.

Наде, така е разбира се Peace. Независимо дали става дума за вида на Ча по времето на АФК или другите три, не отричам хубавото и не пестя критики по отношение на онова, което ме дразни. На снимката в поста на Феми не ми харесва и се сещам за едно сравнение преди време, пак по адрес на Ча-  развълнуван диригент.

И противно на мнението, че в АФК е най, ама най- най, аз и там си имам момент, в който да го клъвна. Паметта ми по отношение на числа не е особено услужлива, май някъде към 36- 37 еп. (рождения ден на Ферка),  с онова бретонче ми е Stop

# 700
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
И на мен не ми харесва Ча в поста на Фема- да, успешно са  го докарали до визия на ученик, но не ми харесва. Много са малко моментите в прилива в които ми е харесвал на вид, по спомен беше предимно в началото, нататък ме дразнеха не е само косата но и общия му подпухнал и нещастен вид, които променяха цялостното му излъчване до степен на на скучен и маносан чичка. Усмивките му рядко биваха усмивки, а просто повдигната горна устна в неопределимо изражение- знаете как наричах това Mr. Green  И както казва Марга и като Емир  има няколко не до там сполучливи визии в сериите от 30 и някоя си в с прическа тип козирка Mr. Green  А в реала според мен от онзи период  несполучливите му снимки са 2  от 100 примерно, а не както е  последните години 2 свестни от 100 еднотипни и скучни....  Сега има снимки на които едва го различавам от масата с бради и мустаци, а преди никога не ми се е случвало да се питам той ли е или не е  Whistling
Марги,  там в сериите които визираш Ча е доста болен, доколкото знам играе и с температура, подпухнал и болен вид. Държи го доста дълго, около 3 седмици, мисля че има и синузит.... А 3 седмици са си 3 серии Peace Гъгне като говори,  хремав е, носът му е видимо зачервен отстрани, вижда се въпреки грима, а върхът му изглежда някак странно отекъл и подут.... Прическата му или е просто мината с един гребен, или издухана и бретонът му е като козирка hahaha В една от сцените явно за да може да говори добре  и да не се усеща толкова запушения му нос, Корай му подава  голяма чаша с горещ чай или кафе, а Ча отпива докато говори лежейки... Целувката в двора на университета е снимана на много дубли, вероятно пак заради запушения му нос- в един момент вече е прихнал вижда се, а Хазал едва се сдържа- кой знае как и е грухтял в лицето hahaha

# 701
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ама той тогава бил болен ли newsm09, не знаех.

# 702
  • Мнения: 27 904
 wavey

 Марги    love001 hug spoko

Скрит текст:
миличка бъди силна и вярвай , че всичко ще отмине скоро  , не се давай на лошите мисли  Naughty




  Брех , бе Енгин го скастрих ,че само си слага брадата физиономия Mr. Green и той ме послуша и качи снимка на Чагитко  Joy  

 да погледаме и брадата физиономия  на Ча  Joy скоро нема си  я махне брадата     . Тренира за сериала   прави сутрешен крос на брега без да го дебнат папараци   и му е добре в ЛА




  Mr. Green кат гледам колажите с Костебека  покрай скандала с ареста  нема ли  на Чаатай да му навява  лош спомен   Mr. Green тая роля на ченге  , щото и той беше  арестуван  а сега  в дизито , той ще арестува  Joy



 И аз не знаех , че Ча е бил болен на епизодите на РД - то на Фера


 тук  е с хрема  Mr. Green  сега се сещам че по времето на АфК претърпя и операция  newsm78 на окото  имаше снимка как е превързан   Peace






Последна редакция: чт, 26 май 2016, 17:02 от femmi2

# 703
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Да, личеше че му има нещо на окото по време на първи сезон.

Скрит текст:
Ах, Феми... не ме мисли Rolling Eyes

# 704
  • Мнения: 27 904
 Марги  чакай, че си редактирвах поста  и после ти видях твоя  Peace
Скрит текст:
как да не те мисля бе баджи   може да не се познаваме  лично но ти ми стана близка така го чуствам  Peace така ми се иска да мога наистина да те прегърна   Hug









ето снимка с фенка на сета   с Ч и Х



http://vk.com/cagulsoy?z=video-101396376_456239228%2F07c494ab31b … l_wall_-101396376
 newsm68 newsm44
 чок хубаво видео   и мелодия     чок ми хареса  Flutter Heart Eyes

Последна редакция: чт, 26 май 2016, 18:19 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт