ОС/AFK- Хазал, Чаатай и техните колеги от минали, настоящи и бъдещи проекти~476

  • 39 683
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Момичета и аз ви благодаря за поздравленията Hug  честитих на Габка на лични че не знаех днес дали ще намине. Габси wavey
Да аз вчера споменах че по всяка вероятност ОС/АФК е попаднал в Нова тв в пакет с някой от новозакупените  сериали, затова минава и за нов  Peace  Преди време писах тук и за бразилския От обич, който тези дни също забелязах че е с нов превод и нов дублаж. Но там нещата са много зле- не знам кой го е превеждал но май не е от португалски- цели имена са сменени, както и типични за португалския език произношения на галените имена- ами дразнещо е, като ще вършат някаква работа защо не я правят качествено ooooh! На Бнт дублажът на този сериал беше перфектен!
На днешния ден преди година излезе снимка от интервюто за Астана, тогава не знаехме откъде е, а вечерта е била сватбата на Диренч Аксой, от която на другия ден видяхме прочутото селфи на Ча, Хазал, капитана и жена му Mr. Green  А аз си помислих пърово че Габка е била нощен папарак Laughing
Офф ще трябва да отивам да правя тема.... Надявах се че Прикачи ще се оправи, че като знам какъв труд хвърлих по историята в картинки.....Сега ще се наложи да кача пак няколко че да не е голо....

# 736
  • Мнения: 27 667


 охххххххххххххххх  Blush smile3508   небрежно секси  Crazy и държи котва  сигурно е плувал

# 737
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
wavey

Ох , пуснах диемата и ко да вида епизода в  Хилс . Корайчик снима и вика   това е началото  Joy и така си беше Mr. Green    Ако само знаеха  Емко и Фера какво ще преживеят от този момент  начолото на края  Heart Eyes  За съжаление края хич не беше хубав заради алчния Аксой  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 и по лейдито гледах в събота  ка Емир седнал на бара и вика не прави кокетйла с водка а с ром Naughty
 и бармана добре шефе  Joy  Нали Ча ша става барманче  в Щатите и там ша викат ок шефе  Joy ма ка ма ядоса кат тръгна да дири Едже ко ти пука бе оставия и нея и Явуз  #Cussing out ма Емко нали е супермен и трябва всичко живо да спасява . ooooh!

 Профи   Hug И да  са го купили от Бтв   може от диемата да са искали да си направат техен дублаж още повече , че се излъчва по техна телевизия  Peace Не знам на ЗП дали е с  променен дублаж Марги  ти нали го гледаш ? newsm78 А сериала с Кеню май не е с нов дублаж   newsm78   защото и по бтв са го давали .


 ето ви Ча  Joy не е той бе некъв имитатор , който иска да изглежда като него но е смешник  hahaha
 hahaha


 Габи Hug Heart Eyes  чичи джак има  Mr. Green Рождения ти ден го честитих на вилата .
 Кажи за Чачко как ти се струва на новите снимки   ? направил е тяло но мускули Crazy искам от него че е в рамената е слаб.


Феми  Hug Heart Eyes Heart Eyes Видяяях на вилата, мерсиии  Hug
Леле, добре, че писа, че е имитатор тоя, че точно щях да пиша каква е тая хавайка, дет е облякал Чачун  Laughing Joy Joy Joy Joy Joy

Иначе на новите снимки ми се вижда, че е стегнал бричовете и е добре в телце Wink Grinning А според мен не си променя външния вид (коса, брада, мустак), защото не искат да се знае в какъв вид ще е в дизито наесен Peace А пък, както е с пълен комплек растителност, за дизито може да си го спретнат както искат Laughing Peace По-трудният момент щеше да е от къса коса да му направят дълга, а от дълга може и 1-ви номер, може и средна дължина, може мустак само (малииии Mr. Green) да му оставят, може катинарче, а може и 2-3 дневна Wink Mr. Green Аз го искам с 2-3 дневна брада и 1-2 номер коса  Peace Party Party Party Супер за ченге  Naughty Grinning

# 738
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164


 охххххххххххххххх  Blush smile3508   небрежно секси  Crazy и държи котва  сигурно е плувал

Що бе, Феми, като плува, му трябва котва за акостиране ли  Laughing Joy Joy Joy Joy

# 739
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Момичета и аз ви благодаря за поздравленията Hug  честитих на Габка на лични че не знаех днес дали ще намине. Габси wavey
Да аз вчера споменах че по всяка вероятност ОС/АФК е попаднал в Нова тв в пакет с някой от новозакупените  сериали, затова минава и за нов  Peace  Преди време писах тук и за бразилския От обич, който тези дни също забелязах че е с нов превод и нов дублаж. Но там нещата са много зле- не знам кой го е превеждал но май не е от португалски- цели имена са сменени, както и типични за португалския език произношения на галените имена- ами дразнещо е, като ще вършат някаква работа защо не я правят качествено ooooh! На Бнт дублажът на този сериал беше перфектен!
На днешния ден преди година излезе снимка от интервюто за Астана, тогава не знаехме откъде е, а вечерта е била сватбата на Диренч Аксой, от която на другия ден видяхме прочутото селфи на Ча, Хазал, капитана и жена му Mr. Green  А аз си помислих пърово че Габка е била нощен папарак Laughing
Офф ще трябва да отивам да правя тема.... Надявах се че Прикачи ще се оправи, че като знам какъв труд хвърлих по историята в картинки.....Сега ще се наложи да кача пак няколко че да не е голо....

Белче  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 740
  • Мнения: 27 667
  Ма верно ли щеше  да си помислиш че е Чачун  тоя смешник  ooooh! hahaha

Цитат
може и средна дължина, може мустак само (малииии Mr. Green) да му оставят, може катинарче, а може и 2-3 дневна Wink Mr. Green Аз го искам с 2-3 дневна брада и 1-2 номер коса .Супер за ченге

 И аз това писах вчера за мустака ,  че може да е с такава визия  пепел ни на клавиатурите Габи .

 С мустак дълъг засукан  Sick Joy Най- добре е късо подстриган и с лека брада  може и с тая коят е пуснал зависи как го иска продуцента и сценариста  Peace   кат   гледам фотоса   и с катинарче можИ


 

Последна редакция: нд, 29 май 2016, 19:34 от femmi2

# 741
  • Мнения: 21 201
Не знам имитатор ли е или не е, но мен лично ме заблуди.

# 742
  • Мнения: 27 667
  И аз съм се бъркала за Чачун но тоя  с тия   грозни дрей  нямаше ка да е Ча .   От към прическа го е докарал  Joy

# 743
  • Мнения: 6 234
"Аз го искам с 2-3 дневна брада и 1-2 номер коса .Супер за ченге" - и аз така, но никой не ни пита.
Най важно е да му изберат подходяща партньорка - харизматична и талнтлива. За жалост СС е единствена и неповторима, но криминалния сюжет ще компенсира тази липса  Wink

Лелей колко е готин Чачослав на снимката от Америка. Страхотна фигура, а и шапката скрива храста.  Heart Eyes

# 744
  • Мнения: 21 201
 И аз съм се бъркала за Чачун но тоя  с тия   грозни дрей  нямаше ка да е Ча .   От към прическа го е докарал  Joy


Защо, нима не сме виждали Ча с шарении?! Stop
Знаете за мен, коя е неговата перфектна визия, нали!? Laughing

# 745
  • Мнения: 27 667
 Наде  Hug виждали сме го с шарении    hahaha бе  добре, че е не той  Joy
 
 Рори  Hug баджаначката и ти ми похвалихте  сладурчето,  че е  със стегнато тяло  и хубав     да не ви потекат лигите  Mr. Green Joy   ма той   е  за мен  баджито  ша почака  smile3534




 в близък план да му се види хубавото личице бодро  Crazy newsm03 и с  късо джинсово яке   Crazy да не е на Колинс  Joy

 и коментар  на руски  Joy   какая прелесть, тут точно не устоишь ....

Последна редакция: нд, 29 май 2016, 20:14 от femmi2

# 746
  • Мнения: 27 667
  Габи  имитатора не е спрял  ooooh! hahaha  програма ли изнася ко прай

# 747
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=925152;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт