ОС/AFK- Хазал, Чаатай и техните колеги от минали, настоящи и бъдещи проекти~476

  • 39 715
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Феми тука за целувката вече му поотминава, но дълго го държа. Много си личи на спирката когато Ферка чака автобуса, Ча яко подсмърча и диша с отворена уста.... Също и когато се обади  по домофона от апартамента си, да пита Зехра как е Ферка след като Бена я поздрави във входа и чепика позагря че става нещо....  Там Чачовите ноздри са позачервени и поолющени от кърпичките и доста си личи въпреки грима...
Капитана също сериозно е боледувал същия вирус, даже писаха че бил припаднал, но никой не потвърди и отрече.... Писаха че бил няколко дни в болница.  Но на него поне не му личеше, за разлика от смачкания вид на Ча Peace


 Joy  Каква стойка hahaha
Сера от снощната гала дето си платила уж за благотворителност, ( пък в речта  и  това "ние с Мави...." -  ех реклама да става, също като предишните и благотворителни акции)
Както беше казала наскоро Ирка, Сера вече и за слухове не я броят- уж за благотворителност, ама май от други зорове е била на това място- все пак камери медиен шум, отдавна не беше и се случвало....

# 706
  • Мнения: 27 904
 Ох , Белл те от маалътъ    нещо започнаха да не долюбват доскорошната си  ПОСерка   hahaha  до като течеше сериала хвалебствия за СерчетУ  ма като няма СерТай   и свърши Меджезира   не я харесват вече   hahaha и се правила на кифла и демонстрирала благотворителност . Сега ли разбраха че е кифла , мифла  hahahaи гледа само лаври да обира  Sick  

  Е , колко от скоро да не е била пред камерите  от Келебеците  ,кога Ча я остави сама да си говори  tooth

 тия са нови



    

 селфи  hahaha

ша одила на Миконос    със Керо  Mr. Green  в Миконос често оди  



  това било СеракЪ така пишат не съм аз го измислила  Naughty

 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImao animal085
Скрит текст:


 ша почват снимките на филма с Керо сменили сценариста

http://tvnovellas.blogspot.bg/2016/05/blog-post_851.html#more


 почнаха ги  феновете   ма Керо ша ги бие  hahaha  Ча си вика тая и тук ли  ма намери  ooooh! hahaha

Последна редакция: чт, 26 май 2016, 18:24 от femmi2

# 707
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Феми, той тоя легендарния СероКерски игрален филм най-вероятно няма да го бъде. Двамата вдигнаха доста шум около собствените си персони, опитаха се да си "хванат" продуцент- рибата в морето, а те си поканиха хореографи.... Ха ха Joy Блажени са вярващите hahaha  Като не стана се изнесоха за Америка....СЯ втори опит... ай да видим ще се хване ли някой с пари че да им направи филма Wink

Ми на някои им се отвориха очите за звездЪта, други са още у мъглЪта..... я и рима има Mr. Green
Цели 2 сезона Чаатай я носи на гърба си, а лаврите обираше тя- дизито приближаваше  финала и "голямата звезда" видя че с него идва и  забравата.... Няма колега Ча, няма ровене в чаршафи.... Ако наистина са имали връзка, финала на сериала не е повод да се натири ашкъма- все по-явно става че са нямали Wink Дизито свърши и колегата повече нямаше как да я носи и да свързват името и с неговото, затова изведнъж дойде признанието вечерта преди излъчването на последната серия, според което  се оказа че е сама(уж) а после дойде снимковия материал с Керем, а после и личното и признание че е с него- случайно или не, партньорът и от рекламата за марка, която вероятно ще рекламира още един сезон....Аз понякога не вярвам че е с него, особено като излезе един договор за рекламните лица на Мави- уж стандартен такъв за опазване интересите на марката, ама знае ли човек.... Whistling  Ами после? Като изтече и този договор на чий врат ще увисне? Талантлива е, ама в един друг жанр..... Whistling

По въпроса със забравата- още не е минала и година от звездния и миг а я къде е, дори и да си плаща на разни клюкари да я възхваляват... Ами като минат 4 години дали някой ще го помни въпросното дизи?!??

http://televizyondizisi.com/anket/index.php/2016/05/22/son-10-yi … zi-cifti-hangisi/

Последна редакция: чт, 26 май 2016, 21:51 от Беллора

# 708
  • Мнения: 27 904
 На който иска врат да увисва   но никога повече няма да увисне на Чачовия !




 Чакайте ви сложа нещо  от старите статии  Joy hahaha
 пишат за дрогата но това няма да го слагам

ЧААТАЙ УЛУСОЙ:“Обичам по-възрастни жени.“


В едно от интервютата си,той признава,че не харесва жени със светли очи и светла коса.
Турските медии обаче не пропускат да пускат нови и нови слухове за връзки между красивия актьор и негови близки колежки и приятелки,които той много обича и цени.До сега имаше много слухове,че е имал връзка със Есре Ерол,Джейда Гьоненч,Джейда Атеш,Гизем Карача,Беррак Тюзюнатач и Хазал Кая.Той признава,че предпочита да има връзки с по-възрастни жени от него,но и не отрича спекулациите за връзката с неговата мениджърка Селин Боронкай,която не е само бизнес връзка,но и любовна и емоционална.Селин е с 15 години по-възрастна от него.

  rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

 всичките колежки е джангръстил  и млади и абли всичко наред  ooooh! Joy

шезлонговата ги сбараха но тям бяха нафиркани и Ча не знаел ко върши  Naughty  #Crazy Joy

 за Хазал   дъвкали сме го много пъти но и да е имало нещо  ще остане секрета на   Ч и Х   тайната на АфК  Joy

Последна редакция: пт, 27 май 2016, 15:53 от femmi2

# 709
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ах тая Сера бе ooooh!, не съм я виждала нормално да застане. Серо+ Керо има, филм обаче нЕма.

И поредната анкетка, която Бел е сложила Laughing. Двете обсъждани от нас двойки само каква разлика имат помежду си. Непрежалимите, само наЩе.

Скрит текст:
Феми, натоварих ви- не трябваше. Не очаквах да срещна такова разбиране и човешко отношение от ваша страна. Няма да го забравя, благодаря ви!

# 710
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 134
Я! Появила се Чачкова снимка!  Heart Eyes Grinning
Изглежда в добра форма и ... е със същата си визия  Laughing. Тя не ми е любима, ама ... ще я трая, какво друго! Снощи май верни неща съм написала. Wink
Самата снимка ми харесва също. Heart Eyes

На Серка роклето е перфектно за плажни нощи и хич, ама хич не го виждам за развяване по благотворителни гали. ooooh! Даже ми е доста просташко така благотворително да се развяват силикон и плът. Sick Нямам представа какъв точно е бил поводът, но какъвто и да е бил, малко повече вкус и малко по-малко голотия щяха да са по на място при всички случаи. Peace
Но от такава шафрантия друго не може да се очаква. Crossing Arms
Кифленските й селфита са ми безумно дразнещи. В една друга тема тия дни ми хареса лаф - колкото и да се напъва, няма да стане парижки кроасан, а ще си остане истанбулска кифла. Peace

Николова  Hug, ти пък! Ние и човешко отношение?!  Mr. Green Сигурно си объркала темата. Wink Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 27 май 2016, 00:48 от profi_1

# 711
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Абе за благотворителност ли става дума или за ненужна показност? newsm78  Не го одобрявам- сериозна кауза, а несериозно поведение. Притеснена да каже две думи, но не се свени да покаже атрибутите си Sick. И селфитата, и парцаляка, и стойките... всичко е не на място Naughty. С напредването на възрастта чертите на лицето ѝ все повече се изострят, веждите непоносимо грозни. Високо самочувствие, ниско покритие. А това, че зяпаме под роклята, а не в изпълненото с доброта Серкино сърце, вярно е. Обаче външният вид в доста случаи показва вътрешната същност. Ако човек е с най- чисти и добри намерения, поне според мен не би търсил толкова явен начин да привлече погледите и вниманието. Сисито това прави, а така издокарана да се чудиш дали не е обект на покупко- продажба в буквалния смисъл.

Хареса ми това за истанбулската кифла и парижкия кроасан, а е и много вярно!

# 712
  • Мнения: 21 201
Здравейте  Hug Непрежалими. Mr. Green
Във всеки един Ваш пост откривам по нещо, което все едно аз съм го писала, няма какво да добавя.

# 713
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Непрежалими= Непоносими Mr. Green.
Боц, боц, боц... боц в джигерчето... боц.....

Последна редакция: пт, 27 май 2016, 15:33 от Мaргарита Н.

# 714
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Абе за благотворителност ли става дума или за ненужна показност? newsm78  Не го одобрявам- сериозна кауза, а несериозно поведение. Притеснена да каже две думи, но не се свени да покаже атрибутите си Sick. И селфитата, и парцаляка, и стойките... всичко е не на място Naughty. С напредването на възрастта чертите на лицето ѝ все повече се изострят, веждите непоносимо грозни. Високо самочувствие, ниско покритие. А това, че зяпаме под роклята, а не в изпълненото с доброта Серкино сърце, вярно е. Обаче външният вид в доста случаи показва вътрешната същност. Ако човек е с най- чисти и добри намерения, поне според мен не би търсил толкова явен начин да привлече погледите и вниманието. Сисито това прави, а така издокарана да се чудиш дали не е обект на покупко- продажба в буквалния смисъл.

Хареса ми това за истанбулската кифла и парижкия кроасан, а е и много вярно!
Да, колко познато нали- стойки, чупки, джуки и физиономии- между другото покрай някаква благотворителност като рекламното лице на Мави- мернах от речта и при рускините "Мы с Мави...." но не го дочетох.... Само това за МавитУ ми е достатъчно за да схвана че не се свенят дори на такова едно място и по такъв повод да се изрекламират. Истинската благотворителност идваща от сърцето е анонимна Peace


Обаче виждам една положителна промяна у Сера- оправила е силикона  Wink Преди циците и бягаха наляво и надясно, а по средата имаше една педя разстояние, а самите те бяха като  разкривени топки, стояха като буци- накратко грозна работа. Сега поне гледат в една посока, разстоянието между тях е малко и видимо имат друга форма Peace Ето защо бяха онези панаири че била в болница за изследвания- сменяла е силикона, а после на Келебека беше с рокля без деколте- мнооого нетипично за нея. Нейния стил най-често е максимално плът на показ, крещящ отдалече ела кумчо вълчо, изяш ме (твоя съм).....

А  въпросното бяло рокле наистина не е лошо, даже е хубаво, но не е подходящо за мисията, с която е решила да напомни за себе си. Което отново показва че последно мисли за болните деца- просто гледа да продаде себе си!Няма лошо, в тоя бранш, трябва да умееш да се продаваш, но Сера е избрала грешното място ooooh! Видът и на едно такова събитие трябваше да е мноого по-смирен....

# 715
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569

Нова Peace

# 716
  • Мнения: 27 904
  wavey

 И на мен ми харесва роклята на Сера .  Но нямам такъв бюст за такива рокли с деколте    Mr. Green    Като си купувам рокли  ги поправям  ooooh! Тази рокля е подходяща за парти , за плаж за  нощен бар но не и за благотворителност .   Наистина Сера си оправи силиконЯ и сега  е доста по - добре .  Марги немаме сърца ние  ма Сера с роклята събрала  лайкове   значи ние нещо сме сбъркани и неразбираме нищо  Naughty Joy и Керо ги лайкнал  Joy  Баръш Ардуч  е бил там




 и маргиритки са и подарили  но ти можеш да и ги гепиш   Joy


Скрит текст:

 тук е с други дрехи  

Последна редакция: сб, 28 май 2016, 15:42 от femmi2

# 717
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Помните ли историята за маниака влюбен и преследващ  Хазал? Има малко раздвижване, Хазал иска затвор за него..... Докато четях ми се изправиха косите, тоя наистина се е държал като откачалките, които гледаме в трилърите #Shocked

Цитат
Хазал Кайа желает для её назойливого поклонника тюремного заключения!

Против иранского поклонника Хазал Кайи Эисса Яздана Карами было открыто дело, так как актриса выступила истцом. Хазал Кайа постоянно получает моральное насилие через свои соц. сети , а также иранец отправляет ей подарки домой и на место работы. Генеральная прокуратура г.Стамбул приступила к действиям и подготовила обвинительное заключение против назойливого поклонника.
Среди обвинительного заключения присутствуют бумаги-доказательства морального насилия актрисы через соц.сеть Твиттер. Как стало известно в июне 2015 года, иранец отправил На рабочее место Кайи подарок с такой запиской :" Моя любовь, моя супруга, моя жена". Также на страница Иранца в Фейсбук были обнаружены фотографии Хазал Кайи и смс с текстами :" Или Хазал моя, или смерть".
Также в обвинительном заключении присутствуют бумаги, что Э.Я. Карами даже сделал заказ на покупку оружия.


Прокурор подготовивший обвинительное заключение, требует тюремного заключения для иранца сроком от 1 года до 5 лет.

Обърнете внимание на болднатото.

ПП Преди време един футболист издирваше чрез медиите координатите на Хазал, пак много хлътнал по нея, но нямаше лудост, просто обожание, искаше да се запознае с нея....Но горното е просто извън пътя....  #Crazy

# 718
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Какво обсебване ooooh!

# 719
  • Мнения: 27 904
 wavey


Emir Aksoy'un bekarlığa veda partisinden; Hazal Kaya ve yakın arkadaşları
 
кой беше тоя Емир Аксой  ? newsm78
 




 нови ли са  не са ли ?





 Mr. Green#ÇağatayUlusoy #MehmetGünsür

 Мехмет Гюнсур станал брадат кат Ча  ама Ча заради ролята а той заради какво ? hahaha  брадите са на мода  ooooh!

  като свърши ОС  ще повтарят Изкушението с ХаканЮ  Joy  Марги ХаканЮ   твоя убавец Mr. Green

 Рори   Hug  нали искаше да го гледаш  сега ще можеш  Joy






 Mr. Green hahaha hahaha  да не е дал автограф на белите кецки на СеркЪ  hahaha





 ooooh! #Crazy   и Фарах му се наточила  и феновете се наточили  с тия колажи  Joy

Последна редакция: сб, 28 май 2016, 19:27 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт