ОС/AFK- Хазал, Чаатай и техните колеги от минали, настоящи и бъдещи проекти~476

  • 39 716
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми, не знам за снимките на Хазал newsm78 дали са нови. Забравих пътя към Туитър иначе там пише кое ново, кое старо  Laughing. По пътя на логиката, където я видим с бретон да предполагаме, че е ново.

Ааа, не Naughty. Категорично. Изкушението не бих го гледала отново. Повтаряла и потретвала съм единствено АФК, ЗП и Капан за родители. А всъщност вече реклама ли тече или се започна гадаене за заместника на ОС?

# 721
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Първата снимка  не е нова Peace  Втората ако съдя по прическата прилича на нова Wink
Емир Аксой е един от приятелите на Хазал, младежката и компания, не тази на мишока Peace Един от двамата държащи часовници на първата снимка е, мисля че този който е зад гърба на Хазал Peace Те всъщност и двамата с часовниците се казват Емир Peace Преди повече от година  въпросният с фамилия Аксой се беше оженил и Хазал пусна снимка с коментар "нашият Емир се жени..."

Да, брадите са на мода, също както и дебелите веждаци при жените Sick Навсякъде другаде ощавени, ама в лице обрасли като маймуни Sick

# 722
  • Мнения: 27 904
 Марги от Т  са снимките на Хазал но не видах да пише нови . В Перу пак правили тренд и е станал номбър уан  Joy

 Ох , с тия бради  и мода  ooooh! #Crazy Мислех , че само в Туркиш  са обрасли  ма това се разпространи сред младежта . ooooh!    Белл се запита може ли по - зле да бъде Ча от Прилива ? Ми може ако е с мустаки  Mr. Green ooooh!    с такива като на Бурак Йозчевит    Mr. Green мале, дано да не е с мустаци  пепел ми на клавиатурата  Naughty че току виж съм познала  дълги мазни мУстаци  Sick


 мустакаткО Mr. Green Stop






 на горната устна му е оформен мУстака   Joy

   С тия повторения и потретвания  Аман ! ooooh!  Войната на розите е нов по диемата но го зарязах  не ми харесва

Последна редакция: нд, 29 май 2016, 17:34 от femmi2

# 723
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел, така е. Мода ли, какво ли, но е масово. И около нас, и по телевизията, навсякъде... За мен това е една „уважителна” причина Ча все още да изглежда по този начин Thinking. Не ми се ще да е заради новата му роля и си търся разни други оправдания Laughing.
Ха ха, аз по въпроса с веждите съм заела междинно положение. Не харесвам дебели, така както и прекалено тънки Peace. Имаше един комикс на момичетата тук отпреди време (мързи ме да търся)-диалогът бе следният:
Ча: Откога са толкова близки?
Сер: Кои?
Ча: веждите ти... hahaha

Харесвам оформени и радващи окото треви, храсти и разни подобни у човека Wink

# 724
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Аз тези дни прочетох че толкова много нови сериали са закупени та чак ми е странно че имат време да повтарят каквото и да било... Не знам защо Бтв-то се стреми да натъпче всичко във вечерния праймтайм на основния си канал, при един бюлюк филмови канали 33uu От предстоящите заглавия видях КПА, ГБ и Малкия ага, пишеше че са закупили и Киралик Ашк, както и още много други чиито заглавия нищо не ми говорят и по този повод не ги запомних- кога смятат да излъчат всичко това Shocked От сериалите им излъчвани през последните 2 години не съм гледала почти нищо, (само малко от Милост) Беше ми харесал и Парампарча-та, но към финала на сезона и те ми доскучаха та не знам дали ще го догледам ако евентуално му дойде реда да го започнат пак наесен ooooh! Смятам и че АФК/ОС е попаднал в някой от пакетите с новите сериали закупени от Нова тв, затова е и с нов дублаж  и го рекламират като нов сериал, нищо че откак го започнаха по Войо през 2012, не са спирали да го въртят, по телевизиите на Бтв Peace

Феми  де да беше само в Турция ooooh! Лъмбър сексуал модата превзе света последните няколко години. На мен толкова косми по лицето са ми противни- не мога да се отърся и от мисълта че поемат всякакви миризми- на храна, цигари и кой знае още какво, а понякога може и да не са само миризми, а и следи Sick Конкретно за Ча, не ми харесва- мустакът му скрива красивата горна устна ooooh! А гел на главата оформящ извъртяна лимба и брада по-голяма от тридневна, както казва Профи е в стил мазен латино педал ooooh!
А за Войната на розите се чудя как е навъртял 68 серии Shocked Всъщност какво ли да се чудя, последните  3-4 години точно такива бози оцеляват. Последния турски сериал, който загледах с интерес беше  Киралика, в началото много свежа комедия- сега не е нито свеж, нито комедия, нито ми е интересен вече......

# 725
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Добър ден Laughing,

Не знам за сериалите- преди влизах често в един такъв сайт, но се уверих, че повечето неща там са на база предположения и спрях. Имаше рубрика Закупени в България- част първа, сега може да са пуснали и част втора Joy. Цял списък Shocked. Повечето така и не започнаха. Безумно е обаче по най- гледаната телевизия да бутат нови и нови заглавия преди да са приключили излъчването на започнатите ooooh!. Преди време оцених положително факта, че месец след финала на първи сезон на ОС пуснаха и втория. Ама третия  Joy. След половин година и малко повече. При множество накъсвания едно нещо и да ми е интересно се обезсмисля. Преди време и Листопада така го правиха на салата ooooh!.

Габчето съм почти сигурна, че няма да мине. На днешния ден ако не ме лъже паметта, май помъдрява newsm78. Надникнах в профила й, надникнах в темата им, за да си сверя часовника, но сведения няма. Е, нищо... не съм съвсем сигурна, но въпреки това ѝ честитя личния празник и най- искрено ѝ пожелавам да е жива и здрава, все така земна и позитивна Hug



# 726
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
На днешния ден е Марги, аз ще я посетя на ЛС, но по-късно, може да се разпише в ГБ Peace Запомнила съм датата и покрай синът ми който е на предния ден Grinning
А, аз точно закупени в България четох, щом казваш че си ги пишат пък после не са се излъчвали, явно си ги смучат пак от..... Sick


Чачослав станал строен като палмите наоколо Laughing Що ли си мъчи душата, до десетата серия и айде пак ще дръпне на бутове Laughing

# 727
  • Мнения: 6 374
 wavey
Здравейте!

Честит Рожден Ден на Габи! bouquet

Много радост в този ден, обич и красиви изненади ти желая! Нека се сбъдват мечтите ти с лекота и късмета да те дебне отвсякъде!

Белл, да ти е живо и здраво момчето! Само радост и късмет да има в живота му и във ваши покрай него.

В събота пропуснах серийките по Лейдито, но се надявам довечера да имам възможност да си ги изгледам на спокойствие.
Гледах една от сериите по Диема. Дубльорите като артисти сигурно са много добри, но не са подбрани подходящо за героите които озвучават. И аз като всички вас предпочитам дублажа на БТВ. Само не разбирам след като вече има записан дублаж към този филм защо не са закупили правата върху него вместо да се прави ново озвучаване.

Някой от вас беше писал, че с тази растителност Чачослав се слива с масата. Мисля че за това поддържа такава визия, за да е неоткриваем за папараци и фенове и да контролира информацията и снимките в публичното пространство.

# 728
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Еее, Чачослав в тяло е супер Heart Eyes. На мен поне ми харесва.

Рори, и аз така с епизодите. Тази сутрин хванах първите няколко минути и толкова.

Бел, да ти е живо и здраво момчето Hug. Миналата година ни черпи в кафенетУ и бях на 90% сигурна, че датата беше 28 юни  Laughing. Що се отнася до числа паметта ми не е услужлива ooooh!

# 729
  • Мнения: 21 201
Хай. Party
Като чуя за мода и ми се драйфа, Rolling Eyes бляк. Sick
В стремежа си хората да са модерни често пъти заприличват на плашила или на смешници без да се замислят дали на тях лично им ходи, ноооо къде ти, нали трябва да са модерни, жалка картинка. Tired
Ако това, ще е визията на Чаатай като полицай както е на въпросната снимка аз съм ОК, но съм на мнението на Марги относно растителността у хората, дефицита или изобилието са все вредни крайности за всяко нещо.
Снимките с Хазал са ми непознати освен тази, на която има и котка.
И сега има ли рожденици, или няма, newsm78 има-няма всички да са живи, здрави, и успешни, и ние, и с-вата ни?!

# 730
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 134
Хелоу  Hug Hug Hug

Габчееееееее  Heart Eyes Hug, Честит рожден ден!      bouquet
Да габелфиш още мнооооого години!  Grinning thumbsup

Белл  Heart Eyes Hug, Честит рожден ден, на патерици, и на твоето момче!
Да те радва с много успехи и да има късмет в учението и живота!  Grinning Peace

Както и към предната излязла снимка на Ча, и за тази ще кажа, че изглежда повече от добре. Не просто е отслабнал, а за първи път от няколко години насам го виждам стегнат и изпънат както по времето на АФК. Остават да ми бодат очите брада, мустаци и перчем, но цялостният свеж и стегнат вид компенсират. Grinning Wink Peace

Белл, на Серка гърдите вече са и на нормална височина, а не както преди и бяха вдигнати чак до брадичката. На последната нейна снимка, която сте сложили, с дънките и черната раирана тениска, се вижда. Мен това ми беше направило най-силно впечатление по корекциите на силикона, още когато се появи на Келебеците с онази рокля на сините цветя. Peace

На Хазал първата снимка е стара и е от дома й. Котката е по-старата й котка Лейля, че сега има и друга. Даже не знам дали и котките не станаха 3, както кучетата  newsm78. Всичко друго Белл го е написала. Peace

Гледам си серийките и по Лейдито и по Диема когато успея. Сутринта хванах по Лейдито сериите, които ще повтарят довечера. Двамата на мен са ми най-красиви и най-пленителни точно в тези епизоди - от злополучния рожден ден в чифлика до "Партито трябва да продължи". Хазал е крехка и нежна като порцеланова кукла, а Чаатай пръска неустоим мъжки чар и красива сила. Светят лицата им, светят! Crazy Heart Eyes Heart Eyes
Обърнете внимание довечера, като ги покажат прибрали се в апартамента след фиаското на вечерята при Чепиков, колко непринудени са жестовете им! Някои кадри, които акцентират върху тях, май са снимани не по предварителен план, а защото режисьорът е видял потенциала на естествените им реакции и после допълнително са направили дубли за близък план. Там вече в един момент се усеща, че има близък план, който е режисиран. Peace
Дано само не съм объркала дали това не го гледах снощи. Embarassed Thinking newsm78

# 731
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ехооооо, здравейте, къщовнички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Рожденичка съм, дааа  Laughing Party Party Party
И искам да почерпя подред във всички къщички, вилички и покривчета, където се подвизавам  Laughing Party Party Party
Тук ми беше първото скачане от балкона и започвам от тук  Grinning Hug Hug Hug

Скрит текст:





Много, много благодаря, че си спомняте деня и мерси много за поздравленията  Grinning Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 732
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Белче  Hug Heart Eyes Heart Eyes И на теб на патерица да е живо и здраво и много щастливо момчето ти Hug Hug Hug

# 733
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 134
Габче  Hug, мерси, да си жива и здрава! Hug

Сутринта забравих да напиша, че Нова не само са направили нов дублаж, а и нов превод, който ми харесва. Peace Впрочем, на дублажа им вече му свикнах и не ме дразни толкова, колкото при първите 2 епизода. А е логично да си направят техен дублаж и превод, защото купуват оригинал от Турция, а не купуват преведен сериал от БТв.  Peace

# 734
  • Мнения: 27 904
 wavey

Ох , пуснах диемата и ко да вида епизода в  Хилс . Корайчик снима и вика   това е началото  Joy и така си беше Mr. Green    Ако само знаеха  Емко и Фера какво ще преживеят от този момент  начолото на края  Heart Eyes  За съжаление края хич не беше хубав заради алчния Аксой  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 и по лейдито гледах в събота  ка Емир седнал на бара и вика не прави кокетйла с водка а с ром Naughty
 и бармана добре шефе  Joy  Нали Ча ша става барманче  в Щатите и там ша викат ок шефе  Joy ма ка ма ядоса кат тръгна да дири Едже ко ти пука бе оставия и нея и Явуз  #Cussing out ма Емко нали е супермен и трябва всичко живо да спасява . ooooh!

 Профи   Hug И да  са го купили от Бтв   може от диемата да са искали да си направат техен дублаж още повече , че се излъчва по техна телевизия  Peace Не знам на ЗП дали е с  променен дублаж Марги  ти нали го гледаш ? newsm78 А сериала с Кеню май не е с нов дублаж   newsm78   защото и по бтв са го давали .


 ето ви Ча  Joy не е той бе некъв имитатор , който иска да изглежда като него но е смешник  hahaha
 hahaha


 Габи Hug Heart Eyes  чичи джак има  Mr. Green Рождения ти ден го честитих на вилата .
 Кажи за Чачко как ти се струва на новите снимки   ? направил е тяло но мускули Crazy искам от него че е в рамената е слаб.




 


 

Последна редакция: нд, 29 май 2016, 18:13 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт