Паническо разстройство - 24

  • 46 866
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 332
Ти си ми мотивацията Гале Laughing Чудесно се справяш със състоянието, дали защото за втори път ти се случва не знам, но определено ми служиш за пример Simple Smile И аз се стремя да излизам, да върша нещо да не лежа ей така без работа, но за съжаление не винаги успявам. Надявам се с времето да се каля повече Mr. Green

П.П.: Кога се прибираше? 261uu

# 751
  • Мнения: 491
За трети даже  Flutter Аз мога сега и без лекарства да карам, но ги вземам заради СРЧ. Трябва да съм напълно спокойна за да оправя нещата там.

Много ме радва, че съм мотивация за някого. Това е голяма чест да го чуеш.  Hug bouquet Heart Eyes
Старая се много. Аз затова започнах да пиша тук. Инак нямаше да започна да споделям. Много искам всички хора с ПР да са мотивирани и да вървят напред.  У мен винаги е струял голям алтруизъм  Laughing Такава съм си.
Просто като започнах да пиша си мислех, че бих могла да помогна с морална подкрепа на който има нужда, защото знам колко е трудно. Особено когато хората около теб не са наясно с това и им е трудно да те разберат. На моите приятели и познати им трябваха няколко години за да разберат.

Човек трябва да се бори с всичко, без да се отпуска и предава. Животът е твърде кратък за да се отпускаме и да не го живеем пълноценно. Винаги се успокоявам с това, че не е за постоянно и от мен зависи най-вече как ще се чувствам. Да, има и странични фактори. Аз гледам да не се отпускам, но и аз макар и да съм толкова надъхана имам ужасни дни в които се чувствам като истински парцал и не искам да ставам от леглото. Но гледам да не отдавам значение и да наблягам на другото. И такива работи  Hug bouquet
В петък и събота когато ходих на църква ми бяха такива дни. Кофти дни. В смисъл... беше ми приятно, но изпитвах ужасно безпокойство, страх, имах стягане на врата, не можех да дишам от многото хора. Но го направих. Даже в петък ходихме два пъти на църква.  Това е положението. Както се пееше в една песен "има дни, има дни, в които не върви" Simple Smile Ще гледаме да ги намаляваме тези дни,  bouquet Blush Naughty

П.П. Края на юни или началото на юли. Ще си изкарам тук рождения ден (на 23 юни е) и след това ще се прибирам. Ще те тормозя за разходки  Hug Laughing

# 752
  • Мнения: 332
Ехааа голямо гостуване, аз защо бях разбрала, че си само сега за празниците си там newsm78 Браво значи, проявила си смелост отново Hug Аз съм си тук, няма да избягам Laughing

# 753

Общи условия

Активация на акаунт