Ето идва тя- Ноемврийската мечта !!!

  • 41 102
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 156
Поли, страшно съжалявам. Стискам силно палци при следваща бременност всичко да е наред до успешен ревлив финал.

# 721
  • Мнения: 165
Poly84,много съжалявам,надявам се че си потърсила и второ мнение.Извинявайте,ако съм пропуснала,не ми остава време даже да чета.
Минах преглед,записах се на ЖК при тая тъпата.Тоя път ми обърна повече внимание,не ми даде снимка  newsm78 Мисля да я питам какъв е проблема със снимките,скъпи ли са?Бебчо по моите сметки е 10.4,а по нейните 10.6 ,а до сега ме  водеше по-назад от моите сметки.Май расте много бързо.Сигурно е момче Sad
Видимо съм качила 100кг,но на кантара излязоха около 1кг-1 и половина.Каза,че при нея ще правя БХС и ФМ как го реши незнам,но май няма смисъл да се мъкна някъде където ми е далеч.Първо БХС в 12.5гс 47лв и после ФМ в 15гс 80лв.Тя има апаратура.Пак не го видях как мръдка  Cry
Някой ще ми каже ли БХС на 3D ли се прави и БХС и ФМ с вагинален ли го правят или с коремен?

# 722
  • София
  • Мнения: 210
Poly84,много съжалявам,надявам се че си потърсила и второ мнение.Извинявайте,ако съм пропуснала,не ми остава време даже да чета.
Минах преглед,записах се на ЖК при тая тъпата.Тоя път ми обърна повече внимание,не ми даде снимка  newsm78 Мисля да я питам какъв е проблема със снимките,скъпи ли са?Бебчо по моите сметки е 10.4,а по нейните 10.6 ,а до сега ме  водеше по-назад от моите сметки.Май расте много бързо.Сигурно е момче Sad
Видимо съм качила 100кг,но на кантара излязоха около 1кг-1 и половина.Каза,че при нея ще правя БХС и ФМ как го реши незнам,но май няма смисъл да се мъкна някъде където ми е далеч.Първо БХС в 12.5гс 47лв и после ФМ в 15гс 80лв.Тя има апаратура.Пак не го видях как мръдка  Cry
Някой ще ми каже ли БХС на 3D ли се прави и БХС и ФМ с вагинален ли го правят или с коремен?
Браво, чудесни новини!  Hug БХС е кръвно изследване и се прави в генетични лаборатории като тази на Майчин дом. Някои болници и центрове също взимат кръв и пращат пробите Rolling Eyes а тази ФМ не е ли много късна - 15 г.с.?! Аз си мислех, че ранната е между 11-13, втората между 16-18 и третата - по-натам... Ако може някое майче, дето вече е минала ФМ, да каже наистина на какво се гледа. Вече бившата ми лекарка каза, че до 16гс се гледало с вагинален, ама това може да си е нейно мнение  Mr. Green Аз със сигурност ще разбера чак другия четвъртък...

П.П. Поли, много съжалявам  Sad

Последна редакция: вт, 19 апр 2016, 18:56 от Shana777

# 723
  • Мнения: 691
Ех, Поли Sad
Така се надявах да няма повече такива новини. Съжалявам много!
Горе главата и съвсем скоро да си пак в отчетна!

# 724
  • Мнения: 466
ФМ с вагинален ли се прави?

# 725
  • Мнения: 322
Бе все си мисля, че феталният морфолог тр да е различен от просто следящия бременността. Или да си следите бременността при фетален морфолог. Първо апаратурата за такъв вид изследвания тр да е далеч над средната по качество и второ самият лекар да е специализирал доста в тази насока. Ако докторите не знаят какво точно търсят, могат да пропуснат доста неща. Един такъв преглед може да продължи и час.
По принцип се гледа с коремен,  ако е прекалено рано обаче,  могат да се съчетаят и двата.

# 726
  • Мнения: 3 126
Разбира се, че потърсих второ мнение.
Енджой, при достатъчно добро съчетание на апарат и лекар с коремен.
Благодаря на всички!

# 727
  • Мнения: 101
Съжалявам  Поли  Sad
Без думи съм......кураж
И дано скоро се похвалиш с хубава новина и щастлив завършек
Прегръдки Hug

# 728
  • София
  • Мнения: 210
Бе все си мисля, че феталният морфолог тр да е различен от просто следящия бременността. Или да си следите бременността при фетален морфолог. Първо апаратурата за такъв вид изследвания тр да е далеч над средната по качество и второ самият лекар да е специализирал доста в тази насока. Ако докторите не знаят какво точно търсят, могат да пропуснат доста неща. Един такъв преглед може да продължи и час.
По принцип се гледа с коремен,  ако е прекалено рано обаче,  могат да се съчетаят и двата.
Подкрепям напълно. Аз даже като звънях за час с може би 3 предпочитания за лекари (защото, разбира се, аз си ги избирам по снимка  Whistling ), ми казаха, че никой от тях не прави ФМ. Четвъртият ми избор, вече последен, за щастие хем правеше, хем имаше часове за преди празниците  Laughing

# 729
  • Мнения: 20
Poly84, много съжалява! Бъди силна, прегръщам те!

# 730
  • Мнения: 35
Поля 84 съжалявам миличка, незнам какво да кажа  Hug
Голяма съм патица  днес бях на БХС  преди да ми вземат кръв  ме гледаха на екограф  обстойно  мериха костицата на нослето гънката на вратъ гледаха  и др.замервания  каза всичко наред , а аз не разбрах това ли е ФМ  Simple Smile  пуснахме иследвания записаме за ЖК  бебо така ша ваше  много интересно по едно време док.ми каза виж го как козерува  Joy в 11.с 6д.  на листъ ми пише по ултразвук 12.с 4д. 140 пулс  май  по схемите на пулса е момче   Grinning newsm78

# 731
  • Мнения: 473
Ех, Поли, много съжалявам!  Дано никога повече не изживееш подобно нещо! Желая ти го от все сърце!  Sad   Praynig   Hug

# 732
  • Варна
  • Мнения: 123
Poly84, наистина е много неприятно това, което ти се е случило, аз също стискам палци да не ти се случват повече такива неща и скоро да имаш повод да се похвалиш  Praynig
Относно номерата на обувките и моя се увеличи от предната бременност, не ми се вярваше, но сега нося с 1 номер по-големи обувки, върнах си килограмите, явно не е от тях само.
За ФМ знам, че първата се прави 11-13 г.с., втората 18-20 г.с. и третата 28-32 г.с., предния път първата ми я правиха с коремен ехограф.

# 733
  • Мнения: 284
Поли, съжалявам искрено за случилото се. Hug Пожелавам ти бързо възстановяване и оттук нататък само късмет!
Шана, ти в Щерев се следеше, нали? При кой записа час за ФМ?

# 734
  • София
  • Мнения: 210
Поли, съжалявам искрено за случилото се. Hug Пожелавам ти бързо възстановяване и оттук нататък само късмет!
Шана, ти в Щерев се следеше, нали? При кой записа час за ФМ?
Ами натам се ориентирах, да. При Билчев съм, да му заформим една хубава ноемврийска чета  Mr. Green Ти нали беше при него на преглед, как ти се стори?

Общи условия

Активация на акаунт