"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 4

  • 61 897
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 849
О! Не, вече нищо не ме потриса, РадостнаИ. Мислех си, че аз като съм запозната - всички трябва да са запознати. Но аз съм от друга ера  Grinning

Последна редакция: чт, 14 апр 2016, 14:22 от Билян@

# 721
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Начи, трябвало е Радина да я запазят за сюжетна линия ала КалЗона (по Анатомията), Стилянова да е Биляна, а Наталия да е Стилянова, пр-ка не им трябва. Айде, наредих ги.
Не, начи Наталия се преквалифицира тайно от пр на анестезиолог-всичколог, Стилянова се оказва незаконна дъщеря на Захариев, поради което не може да му е и любовница, а Биляна си признава любовта към... новоназначена млада и готина докторка, в която обаче се влюбва и Калин, и докат се рабзерат кой с кого, те ви още 50 серии. Peace

 rotfImao rotfImao
Какви 50 серии, с темпото в което се развива сеала - това са си 2 сезона  Laughing
И Василев - син на проф. Камбуров  Sunglasses

# 722
  • Мнения: 7 009
Бона, Бонаааа, отивай в телевизията.
Или не, по-добре всички да идем пред телевизията и да скандираме "Искаме Бона за сценарист"  Laughing

# 723
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 114
Ако има нещо вярно в този слух, тогава още по-зле за актрисата - просто не може да играе и не става за тази работа поне в телевизията Laughing Някой писа, че я е гледал в театъра и там се справяла добре. Ами да си остане там.

# 724
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Дайте да търсим мъж на старшата сестра Laughing

# 725
  • София
  • Мнения: 19 510
Днес точно четох материал за "обезболяващото изкуство" - хората не искат да гледат неприятни неща и да се "натоварват". Да не говорим, че колега се оплака на обяд колко натоварващ бил сериалът. Аз, разбира се, не пропуснах да го избъзикам, че такива хора ако се убодат - занимават цял народ с това  Grinning
Та в този ред на мисли - в болница се ходи обикновено по неприятни поводи (без раждането). Тъкмо се размърдаха нещата, че имаше 1 - 2 мудни серии.
Не съм мазохист, но веднъж, щъкайки из форума, от тема на тема стигнах до някакво филмче за дете с куп увреждания и сраствания, но майката избра да го роди, кърмеше и изобщо се грижеше за него, то живя около 10 дни. Много рев му хвърлих тогава, но не съжалявам, че съм го гледала - филмчето ме подсеща да гледам по-леко на живота и да не се филмирам за дреболии като у-ще на детето до 7 клас, каква количка да купя и т.н.

Последна редакция: чт, 14 апр 2016, 14:40 от Cuckoo

# 726
  • Мнения: 48 273
Мен ме натоварват реакциите и действията на "лекарите", а не случаите
Изключително...непрофесионални, меко казано...

# 727
  • Мнения: 1 332


По принцип всички работещи и неработещи незрящи получават пенсия. Аз лично не работя, но  в зависимост от това кой къде живее, за някой незрящи се намира работа. Не за всички. Родителите ми работят, а аз си получавам пенсия


Аз ще те попитам - какво работиш, Бубулина? Или цял живот вашите те гледат и взимаш пенсия?

# 728
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
О! Не, вече нищо не ме потриса, РадостнаИ. Мислех си, че аз като съм запозната - всички трябва да са запознати. Но аз съм от друга ера  Grinning
О, Биляна, не всички могат да са на твоето ниво на ерудиция, без значение от тази или друга ера! Вдигни високо глава и не ни мисли нас с бедната обща култура, все ще се намери кой да ни образова, било то и късно!  Hug

Бубулина, благодаря ти за изчерпателния отговор!  Hug

# 729
  • Мнения: 248
Е, днес Радина Думанян била рожденичка. Аз лично я харесвам като актриса и в сериала и в театъра. Да е жива и здрава Simple Smile

# 730
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Елени, Биляна пък изобщо не го каза с лошо, много си докачлива. И аз знаех, и аз се зачудих, че някой пита.

# 731
  • Мнения: 9 865
Е, днес Радина Думанян била рожденичка. Аз лично я харесвам като актриса и в сериала и в театъра. Да е жива и здрава Simple Smile
Верно, не стига, че с героинята й сме съименички, ами актрисата родена на една дата с мен, айде, да е честита и тя, ще пия и за нея, па дано заиграе по-добре в сериала, иначе ми е симпатична (ще ходя да я гледам в театъра някой ден)! Simple Smile Drunk

# 732
  • Мнения: 1 283
Бона, ЧРД, жива и здрава да си, да коментираш още по-запалено! Mr. Green Hug

# 733
  • Мнения: 7 849
Елени, Биляна пък изобщо не го каза с лошо, много си докачлива. И аз знаех, и аз се зачудих, че някой пита.


Га  'ша пийм кайве?  Heart Eyes

О! Бона, ЧРД! Блясък в очите, слънце в косите! Нека и най - съкровената ти мечта стане реалност!

 newsm59 newsm67 bigdance2

# 734
  • Мнения: X
Оперирал ме е самият проф. Чирков и пак казвам без връзки и без каквото и да е като заплащане.
П.П. Родена съм 1985 г.
krem4et0,
Просълзи ме твоя пост!  Hug
Имала съм щастието в осъзната възраст (16г) през 1984г
да се "докосна" до Исполина в медицината и Човека проф.Чирков.
Беше отседнал в "Гранд Хотел Варна".
(Все още работеше в Германия.)
Родителите ми, пиша с "връзки" (нещо покрай дъщерите му, които живееха в блока с/у нашия)
ме заведоха на преглед/консултация при него. Никога няма да забравя този момент!
Сърдечно ни посрещна в хотелската стая.
Преглед: Накара ме да клекна и изправя 10 пъти,
после да легна и си постави ръката в/у сърдечната ми област.
Усмихна се и каза:
- Това сърце е абсолютно здраво! Най-малко 100 години ще тупти.
Не пожела даже бонбоните и коняка "Плиска" да вземе, които родителите ми носеха за него.
(щели да трябват за абитуриентския ми бал Simple Smile )
ПП Скоро разбрах, че във Варна ще ми е съсед.  Heart

Общи условия

Активация на акаунт