Хайде на лунната, приканваме ви най-сърдечно !!!

  • 5 228
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте!Аз също бих искала да се включа,само че не съм наясно със системата....Какви часове,какъв ориз,какви ябълки??????????????? GrinningМоже ли някой да ми обясни по-подробно,че аз никога не съм била на диета и това е нормално,защото до преди година бях 40 кг.!Обаче откакто спрях цигарите качих 15 кг. и то само за една година и сега съм в криза!Помогнете ми!  bouquet

# 16
  • Мнения: 210
Здравейте!Аз също бих искала да се включа,само че не съм наясно със системата....Какви часове,какъв ориз,какви ябълки??????????????? GrinningМоже ли някой да ми обясни по-подробно,че аз никога не съм била на диета и това е нормално,защото до преди година бях 40 кг.!Обаче откакто спрях цигарите качих 15 кг. и то само за една година и сега съм в криза!Помогнете ми!  bouquet


Аз ви обърках с този ориз . Съжалявам за което.

Та от четвъртък 19.40 до петък 19.40 се кара САМО на течности , каот се позволява чай,кафевода и фрешове . Само това без натурални сокове и разни такива...


А иначе днес казаха , че е хубаво предишния ден да сме го карали на ориз и ябълки .
За първи път чувам, че оризът е по-калоричен от изварата  newsm78 Когато е без абсолютно нищо е много полезен. Майка ми едно време само така е сваляла килограми, но това е въпрос на виждания и разбирания и най-вече на избор .

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз пак ще се опитам Whistlingмакар че до сега нито веднъж не съм я спазвала напълно Mr. Greenама от опит глава не боли Party
И аз така Embarassed

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И аз се присъединявам; празнувахме на дребния 1ви рожден ден - 3 дни го празнувахме и сега имам да свалям килца, че то не бе ядене, не бе чудо ooooh!

# 19
  • Мнения: 2 956
Аааааааааа- и аз съм тук... Peace
само,че днес и утре съм на кисело мляко само...не ориз...

успех момичета...  bouquet

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
А така и аз съм в отбора ,досега никога не съм я правила,нали само вода и кафенце може,без плодове и зеленчуци.

# 21
  • София
  • Мнения: 551
И аз искам да се включа.Опитах последните няколко пъти,но винаги ми става лошо.Как го избягвате?

# 22
  • Мнения: 241
Включвам се и аз. Издържам без проблем, ама все накрая ме боли главата...  Confused

# 23
  • Мнения: 910
И аз ще пробвам Peace ,дано успея да издържа,май ще съм на повечко фрешове.
Успех на всички  bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 389
И този път съм с вас  Peace.

# 25
  • Мнения: 436
И аз се включвам в отбора Hug
Досега все го пропускам това пълнолуние, но от вчера сме започнали семейно "японското чудо" с мъжлето, да видим докъде ще удържим, че и двамата имаме нужда от разтоварване. Twisted Evil
Аз съм нова в групата на отслабващите, затова ще ви се представя, докато си направя лентичка за килограмите :
висока съм 168см и в момента тежа около 68 кг. Не съм съвсем сигурна, защото вкъщи нямам кантарче.
Заветната цел е 62кг (толкова бях преди да забременея).
Знам че по разните таблици и схеми на изчисление на идеалното съотношение между тегло/височина трябва да съм 58кг (и съм била толкова за кратко), но конструкцията ми не задържа подобно  тегло и бързо се връщам на 62кг. Така че съм убедена, че това е идеалното тегло за мен и ще бъда на върха на щастието, когато го достигна Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 223
И аз съм с вас и повече успех и постигнати резултати на всички ни!!!!!!!!!!!! Wink

# 27
  • Мнения: 433
и аз съм на линия-и си имам план вече:)..за четвъртък вечерта няма проблем-за петък....до обяд съм на у-ще обаче ще свърша към 10...после ще се шляем някъде-няма да ям....а като се прибера ще легна и ще се събудя най-рано към 7...така че няма проблем:)

# 28
  • Мнения: 614
Пишете ме и мен Wink
 
 ПП: Проверих на три различни места и сега разполагам с различни часове за започването на лунната ...16.40h ,18.41h ,19.40h - така че започвам в най-ранният час и преключвам на следващия ден в най-късният  Peace

Последна редакция: ср, 12 апр 2006, 16:44 от diva_sliva

# 29
Ще опитам и аз въпреки че днес доста хапнах и съм без нужната подготовка Embarassed
но спирам от сега,купувам ябълки и започвам с вас,имам около 4кг да свалям Mr. Green

Наслука Peace

Общи условия

Активация на акаунт