Съчетаване на имена!

  • 9 836
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 310
Благодаря ви момичета за помощта, предложенията и мненията ви! Най- вероятно ще се откажа от идеята!

# 46
  • Мнения: 2 712
Таню! След две безсънни нощи се сетих за име отговарящо на критериите. Актуално е в старозагорско.
Постъпваш много добре отказвайки се от идеята за име с Ю и Н. Сега си свободна да избереш едно прекрасно име за чаканото бебче.

# 47
  • София
  • Мнения: 310
Таню! След две безсънни нощи се сетих за име отговарящо на критериите. Актуално е в старозагорско.
Постъпваш много добре отказвайки се от идеята за име с Ю и Н. Сега си свободна да избереш едно прекрасно име за чаканото бебче.

Е, трябваше да опитам поне  #Crazy

# 48
  • Мнения: 2 832
Хрумна ми Нелиян  newsm78.

# 49
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Колкото и да се напъвате, хубаво име от Юлиян и Нейчо няма как да се получи.
Що бе, на Юлиней к'во му е Mr. Green Laughing. Майтапя се, разбира се.

Благодаря ви момичета за помощта, предложенията и мненията ви! Най- вероятно ще се откажа от идеята!
Това е добра идея Peace.
Иначе Юлия и Юлиан харесвам много.

# 50
  • София
  • Мнения: 44 403
Юлиней е добро... може и Неян/а Simple Smile
А може и Нютон Simple Smile

# 51
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Йееее... Joy Гениална си!

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 311
Ох, така се смях с някои от предложените имена  Laughing
Иначе имам приятелка Юра, много се връзва с дядо Юлиян и баба Ренета.

# 53
  • София
  • Мнения: 4 379
Ох, така се смях с някои от предложените имена  Laughing
Иначе имам приятелка Юра, много се връзва с дядо Юлиян и баба Ренета.

Юра много ми хареса. Без майтап! Simple Smile

# 54
  • Мнения: 126
Не съм чела коментарите , може и да се повтарям.

За момиче Юнона не е чак толкова зле. За момче освен двойно име Никола - Юлиан или Юлиан - Никола....

# 55
  • athina
  • Мнения: 524
Хубаво нещо са традициите/кръщаването на баби и дядовци/,но не на всяка цена!
Какво мислите за 6 годишно момченце на име ГРУД само защото дядо ГРУД си е "платил" името с 5000лв влог за внучето?
Иначе имам позната която си кръсти детето КрасимиР на баба му РАДКА-бабата е много доволна,че нейната буквичка я има в името,макар и накрая hahaha

Иначе ЮЛИАН и ЮЛИЯ са хубави имена.С буквите Н и Р също има хубави имена-все ще измислите нещо!

УСПЕХ!!!

# 56
  • София
  • Мнения: 310
Хубаво нещо са традициите/кръщаването на баби и дядовци/,но не на всяка цена!
Какво мислите за 6 годишно момченце на име ГРУД само защото дядо ГРУД си е "платил" името с 5000лв влог за внучето?
Иначе имам позната която си кръсти детето КрасимиР на баба му РАДКА-бабата е много доволна,че нейната буквичка я има в името,макар и накрая hahaha

Иначе ЮЛИАН и ЮЛИЯ са хубави имена.С буквите Н и Р също има хубави имена-все ще измислите нещо!

УСПЕХ!!!

Като стана дума... преди няколко дни проверявах на къде върви списъка за детската ясла... това което направо ми се заби в очите, бяха последните имена в списъка... Ерин Георгиева, Сантино Стефанов и малката Цветанка... Thinking

# 57
  • Мнения: 5 259
Иначе имам позната която си кръсти детето КрасимиР на баба му РАДКА-бабата е много доволна,че нейната буквичка я има в името,макар и накрая hahaha
Е, не е на края на името. Р е втората буква в Красимир.

# 58
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Аз да си питам тук, от чисто любопитство. Чакам момиче, решили сме да е Михаила.  Майка ми е Ангелина, ще празнуват имен ден заедно. Тъй, като Красимир е на баба Радка, а Георги на Галина и Ренета, моето брои ли се, че е на бабата?  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 5 259
Това е малко като да го кръстиш Исус на дядо му Христо  Joy
Иначе аз бих приела, че е кръстено на бабата, защото много е важна идеята, която се влага и за моите разбирания идейната близост е достатъчна. За други първата буква е по-важна и Жаклин може да мине за кръстена на баба си Живка, което за мен не е отбиване на номера.

Общи условия

Активация на акаунт