Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 112
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 171
Цитат
но като се има в предвид ,че дори и отрицателната чертичка беше странна, половината чертичка червена а другата половина много бледа.
Скрит текст:
(от поста на Nadya_95, че не ми се цитира всичко)

 ooooh! ooooh! ooooh!

Нова мода при тестовете.

не се подигравай. аз снощи от скука четох в "сериозната" тема в подфорум "искам бебе" - ако знаеш колко често има случаи на дефектни тестове! Момичетата бяха пуснали снимки на тестове с чертички във всички посоки - хоризонтални, ветикални, розови, червени, сиви - във всички случаи ставаше дума за дефектен тест. Та и този може да е бил такъв.

# 136
  • София
  • Мнения: 30 085
Скрит текст:
Цитат
но като се има в предвид ,че дори и отрицателната чертичка беше странна, половината чертичка червена а другата половина много бледа.
Скрит текст:
(от поста на Nadya_95, че не ми се цитира всичко)

 ooooh! ooooh! ooooh!

Нова мода при тестовете.
не се подигравай. аз снощи от скука четох в "сериозната" тема в подфорум "искам бебе" - ако знаеш колко често има случаи на дефектни тестове! Момичетата бяха пуснали снимки на тестове с чертички във всички посоки - хоризонтални, ветикални, розови, червени, сиви - във всички случаи ставаше дума за дефектен тест. Та и този може да е бил такъв.

т.е. Дефектна партида? Просто нямах сили да чета повече там Blush (до изясняване на проблема), че ще взема да забременея, а ММ е в командировка и после какво ще обяснявам?

# 137
  • Мнения: 414
Не им ли е неудобно на тези жени да разправят с подробности какво точно тече и състоянието на хартията като се бършат след тоалетна, да го пробват и на вкус направо  Sick

# 138
  • Мнения: X
Цитат
        Два дни след овулацията беше. На 3-тия ден след бебеправенето почнах да повръщам, на 4-тия си направих тест и имах две ярки чертички. Помислих, че щом са ярки, съм забременяла предния месец и имам цветна бременност. Но като отидох на АГ, ми каза, че бебето е на дни. А по време на овулацията не бебеправихме, защото мъжът ми беше извън града и много ме беше яд, защото мислех, че сме изтървали момента.
Когато наближи терминът ми, бебето се обърна главично - видях го на видеозона. Но по-късно се завъртя пак, поради което се наложи спешно секцио. 
Все са неща, за които и аз чувах за първи път, но ето че много неща са възможни. 

# 139
  • Мнения: 9 552
Егати добрия гинеколог. Видял "бебе" няколко дни след зачеването.  Shocked
Как е името на това светило в медицината?  Crazy

# 140
  • Аз ще се вмъкна в теб, ще разбъркам в теб, ще разхвърлям душата ти аз, ще се влея във теб, ще кипя във теб, ще взривя покоя ти!
  • Мнения: 3 654
Цитат
        Два дни след овулацията беше. На 3-тия ден след бебеправенето почнах да повръщам, на 4-тия си направих тест и имах две ярки чертички. Помислих, че щом са ярки, съм забременяла предния месец и имам цветна бременност. Но като отидох на АГ, ми каза, че бебето е на дни. А по време на овулацията не бебеправихме, защото мъжът ми беше извън града и много ме беше яд, защото мислех, че сме изтървали момента.

Не си е разбрала овулацията кога й е - 100% гаранция... Или тестовете, за овулция също са били дефектни... Или нещо от този род... А пък може и нови медицински чудеса да се явили  Laughing

# 141
  • Мнения: 337
Ако случайно още не сте се отчаяли от живота:

Цитат
Zdraveite iskam da popitam neshto ot nqkolko meseca moje bi ve4e 5-6 me boli gore koremat mislq 4e imam qzva ili gastrit,dr koeto e 4arvata mi postoqqno karkorqt ne hodq 4esto po golqma nujda i oseshtam nqkakvo gadelichkane v korema vse edno 4e neshto marda vatre,kato hapna neshto mi e povdina i se origvam dosta 4esto i izpuskam gazove.ve4e pochnah da si mislq da ne sam bremenna a dosta ot davna imah polov kontakt cikalat mi e redoven idvame ili 1 den po rano ili 1 den po kasno vsi4ko si varvi normalno s olki i t.n. samo edni mesec mi beshe malko po razlichno parvite 2 dni mi techeshe mn slabo a sled tova se opravi da ne bi da sam bremena molq vi daite mi nqkakv savet ot kakto sa imala polov kontakt si imam redovna mensturaciq.


Цитат
здр започна да ми се вие свят от скоро моя приятел не е свършвал в мен но и корема ме боли от скоро време рано ми е за цикъла и нз кво да правя моля кажете ми кво да правя


Цитат
здравейте от извесно време се храня често,и ми се появи леко коремче,имам гадения сутрен от 1-2 седмици,уринирам често,но имам и редовен цикал,има ли вероятност да съм бременна

Цитат
може ли да ми дадете съвет с моя приятел правихме секс...сигорна съм че не свърши в мен бохме с презерватив след 1 седмица ми дойде. но се чувствам мн отпаднала сънлива и ми се гади, може ли да съм бременна???

Цитат
искам да ви попитам симптомите на въобразяване може ли да се различат от истинските симптоми на бременност моля ви пишете ми

# 142
  • Мнения: 284
Дайте имената на този гинеколог,че той/тя/ е по точен/точна/ и от гледачки,врачки,баячки и.т.н. Да ходя и аз там. Joy Joy Joy

# 143
  • София
  • Мнения: 3 271
Моето впечатление е, че автори на "дали съм бременна" смешките обикновено са жени не само без установени проблеми, но и без средно образование. Практикуващи по 2-3 месеца "бебеправене" с фиск идея за "бебенце" от "милото", което често даже не знае за тези мераци. Те търсят внимание и поддръжници във форума и попадането на себеподобни ги екзалтира крайно, споделят и най-дребни интимни подробности в нета, чакайки да не дойде "лошата лелка". 

Жените с установени репродуктивни проблеми по стечение на обстоятелствата имат половин медицинско образование и отдавна са надживели тръпката да се тестват през ден.

От позицията на вторите, трепетите и емоциите на първите са ми смешни, иначе уважавам желанието на всяка жена да има дете.

П.С. Темата кърти Simple Smile

Каза го точно и ясно. Не бих могла да добавя към казаното и точка. Особено като жена от вторите и със половин медицинско образование  Mr. Green

 bouquet

# 144
  • Мнения: X
Това ме уби
Цитат
    здравеите искам да попитам когато си в овулация може ли да забременееш и кога наи рано да си направя теста 

# 145
  • Мнения: 7 171
Това ме уби
Цитат
    здравеите искам да попитам когато си в овулация може ли да забременееш и кога наи рано да си направя теста 

Аз мисля, че е просто изключено да забременееш, ако си в овулация! Просто няма как да се случи!  Joy

# 146
  • Мнения: 337
Това ме уби
Цитат
    здравеите искам да попитам когато си в овулация може ли да забременееш  

Твърдо нье!

# 147
  • Мнения: X
А вие имате ли странното усещане, че сте бременни?

Цитат
   Здравйте,
Първо искам да кажа, че имам изключително редовен цикъл. Следователно трябваше да съм в ОВ окло 17, 18, този месец (ако разбира се всичко е нормално с ОВ- то ми). С моя приятел правехме секс всеки ден преди и по време на предполагаемата ОВ. Няколко дни по-късно вдигнах t*, стана ми лошо и помислих, че се разболявам, изпих две прахчета. Но от тогава вече минаха повече от две седмици, а аз все още съм с хрема и с ТТ 37 градуса от време на време. Следващиятми цикъл трябва да е на 02.04, а аз на 27.03 започнах да усещам болки в корема и от двете страни, предимно верчер, но всякаш пулсиращи спазми. Получих и леко зацапване от дата 27, което се засили малко днес. Тук е моментът да кажа че болките в корема и зацаоването започнаха след секс, аз бях от горе и за първи път в живота ми получих пронизваща болка отвътре, след което започнах слабо да кървя, а болките са от няколко дни. Имам и др симптоми като болки в краката, по-скоро в колената, еднократно, но много силни, без видима причина както си лежах и ме заболяха и това продължи почти цяла нощ. А на следващия ден нямаше и следа от тези болки, но ме заболя кръстът. Много изтощена се чувствам и т.н. За това реших, че може да съм бременна и си напрвих тест, но показа отрицателен. Имам още два дни до дата на цикъл, възможно ли е да не е итчел вярно и нормално ли е това кървене. Всичко това е странно за моя организъм, а и имам странното усещане, че съм бременна.
Ще се радвам да чуя мненето ви   

# 148
  • Мнения: 2 643
Ако случайно още не сте се отчаяли от живота:

Цитат
Zdraveite iskam da popitam neshto ot nqkolko meseca moje bi ve4e 5-6 me boli gore koremat mislq 4e imam qzva ili gastrit,dr koeto e 4arvata mi postoqqno karkorqt ne hodq 4esto po golqma nujda i oseshtam nqkakvo gadelichkane v korema vse edno 4e neshto marda vatre,kato hapna neshto mi e povdina i se origvam dosta 4esto i izpuskam gazove.ve4e pochnah da si mislq da ne sam bremenna a dosta ot davna imah polov kontakt cikalat mi e redoven idvame ili 1 den po rano ili 1 den po kasno vsi4ko si varvi normalno s olki i t.n. samo edni mesec mi beshe malko po razlichno parvite 2 dni mi techeshe mn slabo a sled tova se opravi da ne bi da sam bremena molq vi daite mi nqkakv savet ot kakto sa imala polov kontakt si imam redovna mensturaciq.


Цитат
здр започна да ми се вие свят от скоро моя приятел не е свършвал в мен но и корема ме боли от скоро време рано ми е за цикъла и нз кво да правя моля кажете ми кво да правя


Цитат
здравейте от извесно време се храня често,и ми се появи леко коремче,имам гадения сутрен от 1-2 седмици,уринирам често,но имам и редовен цикал,има ли вероятност да съм бременна

Цитат
може ли да ми дадете съвет с моя приятел правихме секс...сигорна съм че не свърши в мен бохме с презерватив след 1 седмица ми дойде. но се чувствам мн отпаднала сънлива и ми се гади, може ли да съм бременна???

Цитат
искам да ви попитам симптомите на въобразяване може ли да се различат от истинските симптоми на бременност моля ви пишете ми
Shocked Shocked Shocked
Ша са гръмна сИрИозну!

# 149
  • София
  • Мнения: 5 604
Тия постове наистина са за гръмване! Особено този с 4-5-6-те месеца без секс. Т.е. вече сме сигурни, че първоизточникът не е секса.

Общи условия

Активация на акаунт