Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 198
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 510
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ако я имаше тази тема, докато списвах в отчетната...вЕрвайте ми имаше много материал.
"Наистина ли ако ям люто бебето ще е нервно?"  Crazy
Днес в магазина ме уведомиха, че от лютото (а аз ям МНОГО) бебето щяло да се роди... с КОСА  Joy Joy Joy Да знаете - ако тръгне някой да оплешивява - люто му е майката  Mr. Green

# 511
  • Мнения: 2 309
На ме пък ми казват това за киселините!

# 512
  • Мнения: 7 519
Аз пък като видях за първи път 3-4д скан и възкликнах, че ми прилича на " Пришълецът" и майката още ме помни с това изказване Simple Smile.

# 513
  • Мнения: 7 171
Вчера четох в една тема радостна мама, която обясняваше, че ФМ минала чудесно, всичко било наред и бебето приличало на баща си. Shocked Как го е разбрала? newsm78

Ти се смееш, обаче аз имам снимка на лицето на бебето от обикновен ехограф в 16 седмица по повод амнио. Дотогава всички ми казваха, че ще е момче. Всяка сутрин си я гледах и си мислех "Ами те казват, че момичетата приличат на бащите си, не момчетата, а това бебе е отрязало главата на баща си." И вярно приличаше на него, още тогава. Като я видя свекърва ми (след като се роди бебето) буквално се стъписа колко прилича на сина и.

# 514
  • Мнения: 12 662
С най-малката дъщеричка един от докторите успя да излови много специфичното капризно носле с извивка, която не е от моите гени.

Да не роди четвърто?

# 515
  • Мнения: 30 802
Е това вече противоречи и на законите на физиката. Не, не съм, нито съм забременявала от форума:)

Аз лично препоръчвам бременната да не спира да пие кафе. После ще може да пие кафе и докато кърми, а бебето няма да избръмчи от кофеина, вече ще е свикнало. А и като е изкарало цяла бременност с кофеин, като се роди и му спреш кафето, много хубаво спи:)

# 516
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:
Вчера четох в една тема радостна мама, която обясняваше, че ФМ минала чудесно, всичко било наред и бебето приличало на баща си. Shocked Как го е разбрала? newsm78

Ти се смееш, обаче аз имам снимка на лицето на бебето от обикновен ехограф в 16 седмица по повод амнио. Дотогава всички ми казваха, че ще е момче. Всяка сутрин си я гледах и си мислех "Ами те казват, че момичетата приличат на бащите си, не момчетата, а това бебе е отрязало главата на баща си." И вярно приличаше на него, още тогава. Като я видя свекърва ми (след като се роди бебето) буквално се стъписа колко прилича на сина и.

Ти си първият случай, за който чувам, че е сбъркан полът на детето в 16г.с. Значи все пак стават грешки, макар и рядко.

Аз онзи ден гледах снимки на сина ми от ехограф в 13г.с. и не можах да разпозная черти. Blush

И мен ме залъгваха, че като е момче, ще е мое копие, но уви. ММ буквално е изфабрикувал свой клонинг.

Каква е тази мания да се тестват ПРЕДИ закъснение на МЦ????? Какво очакват да видят????

Последна редакция: чт, 21 апр 2016, 09:55 от missence

# 517
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Каква е тази мания да се тестват ПРЕДИ закъснение на МЦ????? Какво очакват да видят????
Е аз и с двете си видях чертите преди закъснението  Mr. Green Нетърпение бе, какво да ти кажа  Joy Но положителен тест преди закъснение е по-скоро изключение, просто аз съм с много дълъг цикъл и затова така стана  Peace

# 518
  • София
  • Мнения: 30 142
Каква е тази мания да се тестват ПРЕДИ закъснение на МЦ????? Какво очакват да видят????
Е аз и с двете си видях чертите преди закъснението  Mr. Green Нетърпение бе, какво да ти кажа  Joy Но положителен тест преди закъснение е по-скоро изключение, просто аз съм с много дълъг цикъл и затова така стана  Peace

Именно. Безумие! Затова сигурно разглобяват и тестовете, от нетърпение.

Отивам да се ограмотявам. Flutter

И каква е разликата м/у бебеправене и секс с ММ? Някакъв чалъм ли има в това бебеправене? Чета го във всеки втори пост на искащите бебе?

# 519
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Затова сигурно разглобяват и тестовете, от нетърпение.
Аз затова си взимам винаги от китайските лентички по 50 ст - няма къде да се скрие чертата  Joy Joy Joy

И каква е разликата м/у бебеправене и секс с ММ?
Е как каква? Минимум една дула и двама шамани кръжащи около брачното ложе  Laughing

# 520
  • Мнения: 7 171
Скрит текст:
Вчера четох в една тема радостна мама, която обясняваше, че ФМ минала чудесно, всичко било наред и бебето приличало на баща си. Shocked Как го е разбрала? newsm78

Ти се смееш, обаче аз имам снимка на лицето на бебето от обикновен ехограф в 16 седмица по повод амнио. Дотогава всички ми казваха, че ще е момче. Всяка сутрин си я гледах и си мислех "Ами те казват, че момичетата приличат на бащите си, не момчетата, а това бебе е отрязало главата на баща си." И вярно приличаше на него, още тогава. Като я видя свекърва ми (след като се роди бебето) буквално се стъписа колко прилича на сина и.

Ти си първият случай, за който чувам, че е сбъркан полът на детето в 16г.с. Значи все пак стават грешки, макар и рядко.

Аз онзи ден гледах снимки на сина ми от ехограф в 13г.с. и не можах да разпозная черти. Blush

И мен ме залъгваха, че като е момче, ще е мое копие, но уви. ММ буквално е изфабрикувал свой клонинг.

Каква е тази мания да се тестват ПРЕДИ закъснение на МЦ????? Какво очакват да видят????

Не, не. Неофициално ми казваха разни близки и познати.  Laughing  Официално ми казаха, след като видяха двата xx.

# 521
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:
Скрит текст:
Вчера четох в една тема радостна мама, която обясняваше, че ФМ минала чудесно, всичко било наред и бебето приличало на баща си. Shocked Как го е разбрала? newsm78

Ти се смееш, обаче аз имам снимка на лицето на бебето от обикновен ехограф в 16 седмица по повод амнио. Дотогава всички ми казваха, че ще е момче. Всяка сутрин си я гледах и си мислех "Ами те казват, че момичетата приличат на бащите си, не момчетата, а това бебе е отрязало главата на баща си." И вярно приличаше на него, още тогава. Като я видя свекърва ми (след като се роди бебето) буквално се стъписа колко прилича на сина и.

Ти си първият случай, за който чувам, че е сбъркан полът на детето в 16г.с. Значи все пак стават грешки, макар и рядко.

Аз онзи ден гледах снимки на сина ми от ехограф в 13г.с. и не можах да разпозная черти. Blush

И мен ме залъгваха, че като е момче, ще е мое копие, но уви. ММ буквално е изфабрикувал свой клонинг.

Каква е тази мания да се тестват ПРЕДИ закъснение на МЦ????? Какво очакват да видят????
Не, не. Неофициално ми казваха разни близки и познати.  Laughing  Официално ми казаха, след като видяха двата xx.

Ясно! Peace

# 522
  • Мнения: 2 288
Ето да включа една дама, която всеки месец е сигурна, че е бременна, но в случая е на етап овулация!

Цитат
цял ден имам болки в ляво,не постоянни но силни,и корема ми е подут като бременна в 3 месец, а не съм яла много,да не кажа хич,дали товае овулацията и течността е оная дето се излива в коремната кухина!  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Анално ще меря с този термометър докрая!  Whistling Whistling

# 523
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ето да включа една дама, която всеки месец е сигурна, че е бременна, но в случая е на етап овулация!

Цитат
цял ден имам болки в ляво,не постоянни но силни,и корема ми е подут като бременна в 3 месец, а не съм яла много,да не кажа хич,дали товае овулацията и течността е оная дето се излива в коремната кухина!  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Анално ще меря с този термометър докрая!  Whistling Whistling


Я! Коя течност се излива в коремната кухина  newsm78

Скрит текст:
Предлагам в края на темата да издадем нов учебник по биология  Joy

# 524
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Ето да включа една дама,
Скрит текст:
която всеки месец е сигурна, че е бременна, но в случая е на етап овулация!

Цитат
цял ден имам болки в ляво,не постоянни но силни,и корема ми е подут като бременна в 3 месец, а не съм яла много,да не кажа хич,дали товае овулацията и течността е оная дето се излива в коремната кухина!  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Анално ще меря с този термометър докрая!  ....



е, не.
"термометъра до края" е нов момент в инструкциите за употреба на термометрите. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт