Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 333
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 645
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Някога - преди десетина години, Фонда за Население на ООН, се беше загрижил за сексуалното и репродуктивно здраве на населението в източна Европа и конкретно в Бг.. Аз съм обучен Обучител на връстници и докато бях в училище това беше сериозна тема, с широко разпространение и много работа в тази насока... Наистина правехме неща - концерти, листовки, предавания в местната телевизия, проекти и т.н. Колко презервативи съм сложила на банани и модели на пениси, само и само малко да се ограмоти населението още от ранна детска възраст... Явно не е било достатъчно... Дано все още да се работи наистина по училищата в тази насока и тези „бисери“ да са изключения...  Praynig

7 години работих като обучител на обучител на връстници  Laughing Провеждахме обучения, тренинги, кампании. Дъщеря ми от 5 годишна раздаваше с доброволците презервативи. Смятам, че все още се работи по тази линия. Разбира се, парите по Компонент 7 секнаха и инерцията, която бяха набрали организациите, замира.

# 646
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 048
добре де, чудя се
не знаят дали не може да се забременее без секс и през панталона, от водата, от тоалетната чиния...;
не знаят "колко дупки имат там долу" - това не помня тема ли беше или питане;

а знаят за предеякулационна течност, тестове със сода, тестове за ранно откриване на бременност (преди акта даже) и т.н. и т.д.
как става така, че научават дивотиите, а не намират сериозната информация?

# 647
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 668
Понеже никой не търси, а се разчита на:„ Абе, тя еди коя си, ми каза еди какво си" или „По новините казаха..." или „На една приятелка, нейната позната, знаеш ли какво е преживяла..."... Защо да си мъчиш гладкият мозък с тежки мисли и да правиш проучвания, като е по-лесно да зададеш тъп въпрос някъде и най-сериозно да очакваш да не те залеят с помия, понеже си "МНОООГООО притеснена" #2gunfire
За съжаление, май сме си такива, или по точно, в такива се превърнаха масово хората с промити мозъци...

# 648
  • Мнения: 25 603
Цитат
Здравейте, момичета ! Закъснява ми с 4 дни, а болките в гърдите си ги има. Имам и главоболие, бяло течение и повечето екстри който са писани тук.. не искам да избързвам с това, че съм бременна, но кога е най-добре да го направя този тест? До изчакам ли още малко? И има ли някакъв шанс да съм бременна при положение, че правиме секс всеки ден, но той не е свършвал в мен или поне така той твърди.

Ето ви го следващият метод за забременяване т.е. той да не свършва в теб, за да забременееш.

И сега ще се започнат едни драми с предеякулационна течност, просто го усещам. Чакам с нетърпение развитието. Whistling

В случая ключовата фраза е "поне той така твърди".
Право е момичето да се притеснява, на метода "пазене" толкова много хора дължат живота си...  Laughing

# 649
  • Мнения: 337
Цитат
А и мога ли да правя секс докато дойде време да си направя тестът?

Цитат
С моя приятел правим често секс... Винаги с презерватив, но една вечер той поиска без, каза ми, че на другия ден ще ми купи хапче за спешна контрацепция.Така и стана купи ми хапчето, аз го испих.
След това отидохме да гледаме филм в тях.... не бяха минали и 5 минути и той поиска да правим секс, пак без презерватив. Отново му дадох, но очаквах независимо от всичко да не свърши в мен. Уви, но той свърши в мен, беше яко, но сега се страхувам да не съм бременна.... И възможно ли е да забременея, ако съм го изпила и след това съм правила секс?

Цитат
Вчера с приятеля ми правихме анален секс без презерватив. Той свърши на гърба ми. Но без да иска на два пъти проникна вагинално. Има ли вероятност да съм забременяла заради това? Sad Моля ви, пишете.

# 650
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy  Joy
Колкото и да не е за смях, не мога вече.

# 651
  • София
  • Мнения: 5 605
Joy  Joy
Колкото и да не е за смях, не мога вече.
И аз!!!
И някак не мога да си представя как свършвайки й на гърба, по грешка е проникнал вагинално! 2 пъти!  ooooh! hahaha

# 652
  • Сф
  • Мнения: 4 765
Joy  Joy
Колкото и да не е за смях, не мога вече.
И аз!!!
И някак не мога да си представя как свършвайки й на гърба, по грешка е проникнал вагинално! 2 пъти!  ooooh! hahaha

Отплеснал му се е и случайно се е заврял вагинално  Joy Joy Joy

# 653
  • София
  • Мнения: 5 605
2 пъти при това. Голямо плетене ще да е било  Mr. Green

# 654
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 hahaha

# 655
  • Мнения: 4 569
Без да иска!   Joy  Joy  Joy
И така няколко пъти.

# 656
  • Мнения: 337
Заглавие на тема:
Цитат
След като свърши на корема ми, какво да направя аз?

Цитат
Аз съм на 20 г. Преди близо 2 седмици с приятеля ми имахме полов контакт, правихме го с презерватив, след което той свърши на гърдите ми. Веднага изтичах в банята и се измих, но ме притесняват струйките вода и сем. течност и това те да не са попаднали там, където не бива.

# 657
  • Мнения: 1 740
Заглавие на тема:
Цитат
След като свърши на корема ми, какво да направя аз?
Веднага отцепваш района, поставяш противогаза, пръскаш обилно с ДДТ, след което поставяш под 14 дневна карантина, да не би някоя гад още да мърда. Междувременно си правиш тест за бременност, че знае ли се...те са бързи и агресивни.

# 658
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy
Стига бе! Заглавие на тема, не мога.  Joy Отивам да я търся, ако вече не е изтрита.

# 659
  • Мнения: 337
Joy
Стига бе! Заглавие на тема, не мога.  Joy Отивам да я търся, ако вече не е изтрита.

Е, те повечето цитати не са от този форум. Тук чак такива дивотии не съм срещала. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт