Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 994
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 2 309
ама вие сигурни ли сте, че съществува такова нещо като овулацията? Я що народ е забременяло и без нея!

# 811
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Е то стана ясно и че добре познатия секс не е необходим. Смятай ако се предаваше бременност по въздушно капков път  hahaha
Това с бременната и шпагата дори си го визуализирах  Sick

# 812
  • Мнения: 69
Сетих се за един случай на предпазване от бременост. Значи на моя позната приятеля си срязал нещо пръста и седят в Спешния център и чакат да ги повикат. Изведнъж врата се отваря и един мастит доктор се провиква: "Да влиза тая с маринованата тутурутка( тя думата е друга,ама е много нецензурна,та я замених с друга)!". Някаво момиче,за да се предпази от нежелана бременност си направило интимен душ с неразреден оцет. Абе всеки се предпазва според възможностите и акъла си!

# 813
  • Мнения: 9 640
В случая докторът е по-големия простак и селтак!
Без извинение!

# 814
  • Мнения: 804
И раждаш,без наличие на бременност  Naughty

# 815
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
В случая докторът е по-големия простак и селтак!
Без извинение!
Абсолютно.

Това с бременната и шпагата дори си го визуализирах  Sick
И аз така, дано не сънувам кошмари.
А какво е правила тя бременна на пилона е друг въпрос... Rolling Eyes
Или си е танцувала вкъщи за кеф и бебето е паднало?!

# 816
  • Мнения: 2 309
Сетих се за един случай на предпазване от бременост. Значи на моя позната приятеля си срязал нещо пръста и седят в Спешния център и чакат да ги повикат. Изведнъж врата се отваря и един мастит доктор се провиква: "Да влиза тая с маринованата тутурутка( тя думата е друга,ама е много нецензурна,та я замених с друга)!". Някаво момиче,за да се предпази от нежелана бременност си направило интимен душ с неразреден оцет. Абе всеки се предпазва според възможностите и акъла си!
С какъв оцет? Винен? Ябълков? Балсамик? ...Не за нещо друго, ама да знам занапред, че аз много тачя ябълковия оцет!
Маринована.... ох ще родя от толкова смях!  Joy Joy Joy Joy Joy

# 817
  • Мнения: 1 160
 Laughing Laughing Laughing А, доктора даже е уникат!!! Ужас, безумие и пълна неграмотност е тази с оцета.

# 818
  • Мнения: 7 519
Някои от коментарите в темата по нищо не отстъпват на цитатите, които обсъждате ...

# 819
  • Мнения: 356
Задавих се като прочетох това за оцета1  Sick Joy
И аз имам позната,която се "пазеше '" с измиване. Два пъти забременява,за да и дойде акъла .Същата си беше правила тест на деня след акта.
Друга  пък беше убедена,че теста показва,наличие на  бременност чак към 3ти,4ти месец  Grinning


п.с. Каква е идеята на "мариноването" с оцет?

# 820
  • Мнения: 4 569
Сигурно оцета ще убие сперматазоидите.  Rolling Eyes

# 821
  • София
  • Мнения: 11 482
Цитат
Снощи усетих силно пробождане в левия яйчник и имах съвсем леко розово течение. Чела съм доста и знам, че може да е всичко, мненията относно усещането на имплантирането са в двете крайности, но аз си мисля, че беше това Simple Smile

# 822
  • Мнения: 1 700
ами да само това ще да е.тогава значи  всеки месец почти се имплатира поне по два пъти при мен  Crazy

# 823
  • София
  • Мнения: 30 121
Скрит текст:
Задавих се като прочетох това за оцета1  Sick Joy
И аз имам позната,която се "пазеше '" с измиване. Два пъти забременява,за да и дойде акъла .Същата си беше правила тест на деня след акта.
Друга  пък беше убедена,че теста показва,наличие на  бременност чак към 3ти,4ти месец  Grinning

п.с. Каква е идеята на "мариноването" с оцет?

Сперматозоидите трудно оцеляват в силно киселинна среда и битува някакъв безумен мит, че оцетът увеличава киселинността във влагалището. ooooh! (четох го из нет-а)

# 824
  • Мнения: 7 171
Скрит текст:
Задавих се като прочетох това за оцета1  Sick Joy
И аз имам позната,която се "пазеше '" с измиване. Два пъти забременява,за да и дойде акъла .Същата си беше правила тест на деня след акта.
Друга  пък беше убедена,че теста показва,наличие на  бременност чак към 3ти,4ти месец  Grinning

п.с. Каква е идеята на "мариноването" с оцет?

Сперматозоидите трудно оцеляват в силно киселинна среда и битува някакъв безумен мит, че оцетът увеличава киселинността във влагалището. ooooh! (четох го из нет-а)

Аз мисля, че искат да мариноват морячетата (sea-men Laughing). Отмиват ги с оцета и понеже оцета е кисел, ги убива. Само не се сещат, че оцета го вкарват на място, което е покрито с относително нежна лигавица и съответно си мариноват влагалището.

Обаче има и проучване и то от Харвард (от българска професорка Heart Eyes), относно ползвНето на сок от лайм за предпазване от HIV. Помня, че имаше и едно с оцет, но не го намерих.

Общи условия

Активация на акаунт