Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 681
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 13 395
  • София
  • Мнения: 8 932
Ааа тука без преводач, няма да стане работата...
Отделно че не е ясно какво се пита в задачата
Тя се хвали според мен, не пита нищо. Освен да и се препоръча учител по български, друго не се сещам.

# 13 396
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
...видизион...

# 13 397
  • Мнения: 8 080
Zdr аз се казвам таня бременасъм доидеми  5яновари направих тест имам 2чертички но незнам кои месецсъм не съм ходина още на видизион:blush:
Ох, т'ва даже не успявам да го прочета... Дали е заради главоболието ми или просто така си е написано!?!
Започвам да съчувствам на акушерките и на АГ Thinking И вече съм съвсем наясно защо точно по този начин си общуват с нас на ЖК и при раждане... Аз само при акушерките съм го констатирала, че АГ ми е приятелка отпреди специализацията й още, та се познаваме добре... Даже ги спираше със "Спокойно с обясненията, запозната е с физиологията, а и ще й е трето раждане!" Sweat Smile

# 13 398
  • Мнения: 522
Това е, защото чуват/недочуват и решават, че всичко е в тая права. А това, че все пак всеки организъм е различен няма никакво значение.
Същото като моята приятелка, чиято докторка и казала, че "бебето" и е още по тръбите и затова не се вижда, а не защото е отишла прекалено рано на преглед. И нея няма как да я убедиш, че това не е вярно и да седне да прочете малко.
Поне аз така си ги обяснявам нещата

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 15:05 от Yve_Yve

# 13 399
  • Мнения: 3 398
Това е, защото чуват/недочуват и решават, че всичко е в тая права. А това, че все пак всеки организъм е различен няма никакво значение.
Същото като моята приятелка, чиято докторка и казала, че бебето и е още по тръбите и затова не се вижда, а не защото е отишла прекалено рано на преглед. И нея няма как да я убедиш, че това не е вярно и да седне да прочете малко.
Поне аз така си ги обяснявам нещата

Бебе? То и за ембрион не се брои още.

# 13 400
  • Мнения: 522
Скрит текст:
Това е, защото чуват/недочуват и решават, че всичко е в тая права. А това, че все пак всеки организъм е различен няма никакво значение.
Същото като моята приятелка, чиято докторка и казала, че бебето и е още по тръбите и затова не се вижда, а не защото е отишла прекалено рано на преглед. И нея няма как да я убедиш, че това не е вярно и да седне да прочете малко.
Поне аз така си ги обяснявам нещата

Бебе? То и за ембрион не се брои още.

Пропуснала съм кавичките. Ще коригирам Nerd

# 13 401
  • Мнения: 13 082
Ей не се научиха, бе! Пише се видИоЗона, защото гледаш бебето на екран и си в кабинет, демек зона за видео. 😆

# 13 402
  • Мнения: 5 059
Ей не се научиха, бе! Пише се видИоЗона, защото гледаш бебето на екран и си в кабинет, демек зона за видео. 😆
Хахахахахахаха как бе , как ги мислите тези бисери .Днес ми беше ужасен ден - кофти новини в 2 направления в личен план и то важни-дом и здраве ...обаче коментара ти ме накара да се смея с глас .
Ей,момичета , благодаря ви , че ви има !

# 13 403
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Цитат
Точно в момента в който свършваме и двамата, отвън започнаха да се чуват силни фойервеки, имаше заря - някой явно си празнуваше нещо, защото не беше някакъв официален празник. Та тогава някакво странно усещане получих, някаква мисъл изведнъж ме връхлетя, че точно в този момент моята яйцеклетка и неговият сперматозоид са се сляли. Не знам защо, но някак си направо физически усетих това сливане. Около две седмици по-късно разбрах, че това наистина е било някакво шесто чувство - бях бременна
Цитат
интересна тема, и много се изненадвам че 99,9% от мамите писали тук не са усетили зачеването, аз съм сигурна че го усетих като мека топлина вътре в мен
Цитат
Знам и часа и минутата и позата даже. LaughingЗная,че сърцето ми щеше да се пръсне и пърхаше някак си особенно/като пеперудите в стомаха ама не точно в стомаха а по-нагоре и по-наляво/от този момент аз знаех и беше вярно
И едно, от което ми стана много смешно:
Цитат
1. Повърнах, обаче като казах на мъжа си, оказа се, че и той повърнал същата сутрин - голяма солидарност.

# 13 404
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Тази с фоееверките убива рибата.Все едно от някой роман на Арлекин го е взела.

# 13 405
  • София
  • Мнения: 18 704
Бих искала да наУча що е туй мека топлина и как се усеща?
Аз яено само твърд студ усещам.

# 13 406
  • Мнения: 3 191
Бих искала да наУча що е туй мека топлина и как се усеща?
Аз яено само твърд студ усещам.
Това е защото не свършвате заедно Simple Smile

# 13 407
  • София
  • Мнения: 18 704
На фона на фойерверки.
Ще почвам да дебна и питам кой ще празнува тия дни.

# 13 408
  • Мнения: 1 113
Бих искала да наУча що е туй мека топлина и как се усеща?
Аз яено само твърд студ усещам.

Е как какво е - слоганът на Пещерска Grinning
https://youtu.be/2VwQ01LFUpM?t=40

# 13 409
  • Мнения: 3 191
На фона на фойерверки.
Ще почвам да дебна и питам кой ще празнува тия дни.

Е то тия работи се правят след средата на декември до средата на януари. Фойерверки на воля за празници и делници.  Сега най-вероятно ще трябва да чакаш най-рано до 3-ти март, ако пък тогава изпуснеш до Гергьовден.....

Аааа, Алиса ме уби.... ето кой знае как стават нещата.... ма казвай ги тия работи от по-рано, що си мълчиш... аз тука се убих от мислене кога ще има заря...

Общи условия

Активация на акаунт