Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 11 тема

  • 135 206
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Аз преди 8 години при Николай Георгиев.Много съм доволна,но е болезнено.Белези нямам .

Лазерна липосукция ли?

# 46
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Лазерна да.1800 евро
Бих си направила пак като родя ,но на краката.
Болката е невероятна.

# 47
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Аз имам леки бричове, но ужасно ме дразнят. Мога да си живея и с тях, разбира се, но .... го мисля.

Ти в коя област прави? Болеше те след това или по време на самата манипулация, ако не е била с обща анестезия? Разкажи повече?

Информацията е, че е доста по-нетравматично  Rolling Eyes

# 48
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Хубавата новина е ,че завинаги ще се сбогуваш с тях.След операцията не боли.Георгиев слага много силни упойки и е много добър и грижовен лекар.Следващите дни е ад.Ужасно болезнено е и ако ще го сравнявам то болката е като да ти е стъпил слон на корема.Беше ми синьо няколко месеца и свалих десетина килограма.Изглеждах перфектно и все още де  Simple Smile
Не съм раждала за да сравня болката,но в сравнение с уголемяване на бюст и устни е доста болезнено.Зависи кой какъв праг има сигурно.
Определено е болезнено.Моята е на корем и паласки .

# 49
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Лазерна липодистрофия е точното име, нали?

# 50
  • Мнения: 7 722
Момичета, може ли да ми препоръчате добър лекар в София,става въпрос за хеурон в устните.една приятелка пристига от Англия и иска да си направи тази интервенция? Praynig
Миналият път я пратих в Пандерма, но не беше доволна.

д-р Лидия Ванеска - Хил Клиник  Peace

мерсии, записах час на приятелката ми ,но при друг доктор,препоръчаната от теб не е на работа точно тогава.Дано остане доволна. bouquet

# 51
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Дано Simple Smile Ще споделите Simple Smile

# 52
  • Мнения: 7 722
Да,разбира се. Hug
Аз се изкушавам също за подобна интервенция,но е притеснявам,че ще стане прекалено и няма да ми отива.

# 53
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Нямаш нужда Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 378
Вчера д-р Ванеска ми постави половин ампула Теосиал кис в устните и съм много, много доволна. Установих, че за моите устни половин ампула е по-добрият вариант и така ще си действам от тук нататък.

# 55
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Ех, честито Simple Smile С половин ампула и отокът трябва да е значително по-малък, т.е. да няма голямо спадане във времето Simple Smile Усещаш ли ги твърди?

# 56
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Лазерна липодистрофия е точното име, нали?


Лазерна липосукция пише в документа ми.

# 57
  • Мнения: 9
Пак съм аз - с белезите...
Много благодаря на тези,които ме посъветваха! Предполагам юли месец ще съм в София и ще посетя специалистите,които споменахте.
Междувременно ..  Sad от вчера съм с нов белег - отдясно на брадичката, 2мм широк и около половин сантиметър дълъг...Реве ми се и не знам до юли месец какво да правя...
Ще съм благодарна за всякакви съвети.

# 58
  • Мнения: 15
Здравйте и от мен,
преди седмица ми мина риното при проф. Джамбазов.Вчера успях да си видя нослето ,макар и отекло ,станало  е чудесно. След 10 дни ми махат лонгетата.

Пиша,тъй като четох тук и доста негативни коментари за него,но аз останах изключително впечатлена от професора и целият му екип.Изключителни професионалисти и най-вече с прекрасно отношение към пациента.

Поздрави Wink)))))

# 59
  • Мнения: 509
Мога да препоръчам:

1. Persona
2. Дерма вита 
3. Елида в Борово - намира се в Inergy.

Благодаря Алена!

Общи условия

Активация на акаунт