Лидл 83- Великденска

  • 127 323
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 69 285
Нещо не ти е наред стъклочистачката. Аз съм зареждала, чистила около час, и два дена след това още си бръмчеше и работеше, без допълнително зареждане...

Прочети пак упътването, пробвай още веднъж и ако пак така се държи, връщай/изпращай за ремонт....нали е в гаранция все пак Peace

# 691
  • Мнения: 13 660
teta75 , благодаря ти за отговора.
Сега прочетох отново упътването. Като грешка откривам само, това, че уреда може да се ползва при "червена светлина" докато отслабне всмуквателната сила. А аз в старанието си да го пазя, спирам веднага след като светне .

# 692
  • Мнения: 69 285
Струва ми се, че батерията би трябвало да ти издържа повечко... Thinking Възможно е да има технически проблем .. все пак 15 минути само работа ми се вижда много малко.

# 693
  • Мнения: 3 020
Да похваля репичките, които взех вчера. Е, отдавна не бях попадала на такава вкусотия  Flutter , ако може това да се каже за репички  Mr. Green Стегнати, вкусни, хрупкави.... ммм...

Отново търся дънки. Върнах 38-цата.

# 694
  • София
  • Мнения: 9 972
Някой беше писал, че си е взел сокоизтисквачката?
Имам едно питане.
Аз взех цитруспреса и съм доволен. Дори махнах едното сито (за да не мия и него), работи добре.

# 695
  • Мнения: 13 660
Струва ми се, че батерията би трябвало да ти издържа повечко... Thinking Възможно е да има технически проблем .. все пак 15 минути само работа ми се вижда много малко.

Сега я зареждам и ще пробвам пак.
Надявам се аз да не съм ползвала правилно.
Спирах веднага след като видя червеното, а в указанието пише, да се ползва докато намалее всмукването.
Ако продължава да държи малко батерията я връщам докато е в гаранция.
Благодаря отново.

# 696
  • Мнения: 4 785
Аз от първата поява на стъклочистачката я връщах поради същия проблем, даже я дадох за ремонт, защото нямаха да ми я заменят, но не се получи и ми върнаха парите. От втората промоция си взех друга и си работи, даже скоро трябва да я пробвам  Peace

# 697
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 807
Точно и аз днес реших пак да се развихря с прозорците.Заредих я и ми направи впечатление,че може би след 5 мин. светна червената лампа,но аз продължих да си работя.Изчистих това,което си набелязах,но тя продължи да си работи.Поне 15 мин. съм чистила,но аз я спирам,когато мокря прозорците.Според мен е нужно да опиташ до кога ще чисти,тя си променя звука и след няколко секунди спира просто.

# 698
  • Мнения: 69 285
Да, аз също я спирам, когато мокря прозорците. То и логиката е такава де...
И ако се сметне колко време действително работи/е пусната....излиза малко като времетраене, съотнесено към времетраенето на цялото стъклопочистване, което включва в себе си пръскане на препарат плюс обиране с уреда Peace
То работата с уреда отнема секунди буквално да минеш с него един прозорец...

# 699
  • Sofia
  • Мнения: 310
Моите спомени от прочетеното в инструкциите е, че лампичката свети в червено, когато е включен уреда. Когато червената лампичка започне да премигва, означава, че трябва да се спре работа и да се зареди. При зареждане лампичката свети в червено, когато батерията е заредена, лампичката светва в зелено.

# 700
  • София
  • Мнения: 3 611
Моите спомени от прочетеното в инструкциите е, че лампичката свети в червено, когато е включен уреда. Когато червената лампичка започне да премигва, означава, че трябва да се спре работа и да се зареди. При зареждане лампичката свети в червено, когато батерията е заредена, лампичката светва в зелено.
Точно така! Simple Smile

# 701
  • Варна
  • Мнения: 236
Добро утро!

Разгледах новата брошура и съм със смесени чувства. Грабват ме само някои хранителни стоки и детските сандалки. Дрешките хич не ми харесват. Ами ще си чакам ония хубавите, които съм гледала в чуждите брошури  Crossing Arms То надеждата умира последна, казват...

Имаме тротинетката триколка от миналата година - много е здрава и хубава, заслужава си на 100%.

Снощи реших да връщам панталоните от миналата седмица - бял и червен № 38. Мерила съм ги само, с всичките си етикети по тях са. Изчаках няколко дни да мине първоначалната еуфория и да видя няма ли да си променя мнението, но май няма смисъл да се примирявам с дреха, която много ми харесва, но не ми стои добре. Просто този модел не е за моите бутове  Confused. Ако някоя варненка ги желае, готова съм да й ги дам на нея, иначе на следващо пазаруване ще ги върна. Много ме е яд, че не ми стоят както на мен ми се ще.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 41 017
на първо четене от брошурата-зехтин,сладолед на клечка,ароматни свещи,мокри кърпи,еспадрили... Thinking

# 703
# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 3 367
Благодаря за брошурата  Hug.

Много неща харесах другата седмица, нехранителни предимно.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт