Лидл 83- Великденска

  • 127 289
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 020
Другата за нас ще е разоряваща, за разлика от предишните.
Не, че като отидем за 3 неща не се прибираме с 33  Mr. Green , ама поне половината от брошурата набелязах.  Crazy

# 706
  • софия
  • Мнения: 25 720
И аз харесах доста нехранителни  Rolling Eyes

# 707
  • Мнения: 48 052
И аз много неща харесах , тюх...ще има стикита поне  Mr. Green Ама не мога да ходя в 7 сутринта, оставете нещичко до вечерта бе, хора  Mr. Green

# 708
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Hmm зехтина е хубав, обаче тая промоция малко странна ми се вижда. Предния път същия зехтин купих - 750мл за около 6 - 7лв, сега 1л е за 11лв  newsm78 Аз ли съм се объркала не знам...

# 709
  • Мнения: 3 145
За дете на 3,5 години - момиче - каква тротинетка да взема - с 2 или 3 колела?
Посъветвайте ме моля.

# 710
  • Мнения: 733
За дете на 3,5 години - момиче - каква тротинетка да взема - с 2 или 3 колела?
Посъветвайте ме моля.
С трите колела е по-стабилна, но ние се справяме чудесно и с двете колела. Много са качествени - препоръчвам!

# 711
  • Мнения: 3 020
И двете тротинетки имаме - голямата е с 2 колела /на 5г./, малката е с 3 колела /на 3г.е/
Много сме доволни, те също и много си ги карат.

И аз се зачудих за зехтина. Определено всичко е поскъпнало.  Crossing Arms

# 712
  • София
  • Мнения: 3 866
Аз ли не откривам или вече не предлагат пълнители за течен сапун (от пликовете)?

# 713
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 807
И аз от две-три седмици не откривам пълнители с течен сапун.

# 714
  • In transit
  • Мнения: 11 967
Hmm зехтина е хубав, обаче тая промоция малко странна ми се вижда. Предния път същия зехтин купих - 750мл за около 6 - 7лв, сега 1л е за 11лв  newsm78 Аз ли съм се объркала не знам...

Тази XXL промоция ми се вижда с доста завишени цени спрямо предната преди около 2-3 месеца. Тогава същия зехтин беше на 7.99лв за 1 л., рибните пръстчета бяха около 5 лв, и други неща забезах, че имат повишение.  Crossing Arms

# 715
  • Мнения: 5 155
Мъжките пижами от серията Супермен свиват ли се много при пране? Имате ли впечатления? Вчера взех на мъжа ми, бяха останали няколко броя и се чудя дали няма да му отеснее като я изпера  newsm78

Да повторя въпроса си. Има ли изпробвали тези пижами след пералня как се "държат"?  Flutter

# 716
  • София
  • Мнения: 6 120
Аууу, супер детски сандалки. Ама само за малкия. каката е ече 28-29ти номер, освен ако не са уголемени. Може да и взем аи балеринки, ще ги видя.
Офф, ММ преди няколко седмици им вземе тротинетка за 65 лв., сега ги гледам по 40. Казах му тогава да не бърза да взима.

# 717
  • Мнения: 3 020
Да, и аз чак сега загледах, че номерата на сандалките са до 27  newsm78 Е, нали досега ЛУПИЛУ все са били до 29 номер?  Rolling Eyes
Много ме е яд, че и за нашата кака няма да има номер. Тя е 30 номер.
Надявам се да са уголемени.

# 718
  • Мнения: 5 658
Аз се колебая за дрехите дамската рокля, която е в онзи странен цвят, как ли ще изглежда Simple Smile
И видях че предлагат лампа за гел лак в събота Simple Smile мисля да отвелка една Simple Smile

# 719
  • Мнения: 790
Предните тротинетки са до 100кг, а тези са до 50. И ние взехме от предните и не съжалявам, и ние с баща и я караме,като и омръзне на нея Simple Smile
Аз миналата година бях много разочарована от сандалите им и ако са същите не бих взела. Това парче на ходилото ми беше прекалено изкуствено и на малката и станаха пришки,от други сандали до сега не сме имали подобни проблеми.Не бих взела пак. Пък и нещо прекалено китайски ми изглеждаха на мен.

Общи условия

Активация на акаунт