Лидл 83- Великденска

  • 127 287
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 25 295
На мен не ми хареса на сандалите, че отпред се прокъсаха за отрицателно време, виждала съм с по-издигната гума на подметката отпред, така че да предпазва плата на стелката от протриване. Лепките пък се нищеха... Определено няма да взема детски сандали от Лидл тази година.

# 721
  • Мнения: 186
Здравейте!А аз да попитам-някой взел ли е от масажиращата седалка ,някакви отзиви за нея?
Благодаря предварително!





# 722
  • Мнения: 48 052
Имам такава седалка от преди няколко години и на мен сими харесва

# 723
  • Мнения: 186
Благодаря за бързия отговор!




# 724
  • Мнения: 939
Ако не ме лъже паметта и консервите са с по висока цена  Sick

# 725
  • София
  • Мнения: 2 727
Абсолютно същото стана и при нас, прокъснаха се отпред, лепките не държат.
Тази година няма да купувам оттам.

На мен не ми хареса на сандалите, че отпред се прокъсаха за отрицателно време, виждала съм с по-издигната гума на подметката отпред, така че да предпазва плата на стелката от протриване. Лепките пък се нищеха... Определено няма да взема детски сандали от Лидл тази година.

# 726
  • София
  • Мнения: 854
За първи път купувам ципура и то от Лидл. Направих я по тази рецепта:
http://www.mycookingbookblog.com/cipura-na-furna/
Стана сууупер! Облизахме си пръстите Simple Smile
От новата брошура си харесах парцалки за мен и малчо, от хранителните почти нищо.
Някой ми отмъкна кошницата с покупките по средата на пазаруването докато се чудех какви шоколадови бонбони да взема. Хукнах да си я търся, но не си разпознах покупките в 10-ина чужди кошници и почнах с нова кошница да събирам отначало. Като стигнах пак до шоколадите я видях оставена зад палет с безалкохолни  Shocked Върнах дублираните покупки по месата им, само че с хляба нямаше как да стане. Сега имаме 2 големи хляба със семена, които най-вероятно ще станат зян. ooooh!

# 727
  • София
  • Мнения: 4 051
За първи път купувам ципура и то от Лидл. Направих я по тази рецепта:
http://www.mycookingbookblog.com/cipura-na-furna/
Стана сууупер! Облизахме си пръстите Simple Smile
От новата брошура си харесах парцалки за мен и малчо, от хранителните почти нищо.
Някой ми отмъкна кошницата с покупките по средата на пазаруването докато се чудех какви шоколадови бонбони да взема. Хукнах да си я търся, но не си разпознах покупките в 10-ина чужди кошници и почнах с нова кошница да събирам отначало. Като стигнах пак до шоколадите я видях оставена зад палет с безалкохолни  Shocked Върнах дублираните покупки по месата им, само че с хляба нямаше как да стане. Сега имаме 2 големи хляба със семена, които най-вероятно ще станат зян. ooooh!
bouquet bouquet bouquet Ти си прекрасен човек!

Нищо не си харесах от следващата брошура, слава Богу! Simple Smile
Тези дни открих сладките картофи, досега не бях опитвала и много ми харесаха. Няколко пъти купувам.

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 26 551
Как ги приготвяш сладките картофи?

# 729
  • София
  • Мнения: 4 051
Като за първи опит, реших да е възможно най-елементарно. Нарязах ги като за пържене. Поръсих със сол, черен и червен пипер. Добавих мноооого малко олио и ги изпекох върху хартия, на 200о за около 20 минути. Така ми се усладиха, че все така ги правя, но съм решила да пробвам и по-смели рецепти.  Peace

# 730
  • София
  • Мнения: 166
Здравейте,искам да ви помоля за мнение за тази шевна машина http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=40054 добра ли е за цената си  и работи ли добре. Аз никога не съм работила с шевна машина, 100% начинаеща, но искам, да се науча да шия пачуърк. Благодаря Simple Smile

# 731
  • София
  • Мнения: 4 051
Здравейте,искам да ви помоля за мнение за тази шевна машина http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=40054 добра ли е за цената си  и работи ли добре. Аз никога не съм работила с шевна машина, 100% начинаеща, но искам, да се науча да шия пачуърк. Благодаря Simple Smile
Мнение изказано по въпроса, назад в темата:

"Цитат на: dreamingfly в чт, 05 май 2016, 15:14
Може ли да споделите отзиви за шевната машина другата седмица ? Благодаря за споделеното мнение за мед козметиката. И аз не бях обръщала внимание.
на вид е различна от моята (http://www.sewingguide.de/images/maschinen/SNM33B1_300x250.png), но като гледам характеристиките са същите Simple Smile
Перфектна е, ползвам я вече около 2 години, а майка ми - 5 и отгоре Peace "

# 732
  • Мнения: 2 285
За първи път купувам ципура и то от Лидл. Направих я по тази рецепта:
http://www.mycookingbookblog.com/cipura-na-furna/
Стана сууупер! Облизахме си пръстите Simple Smile
От новата брошура си харесах парцалки за мен и малчо, от хранителните почти нищо.
Някой ми отмъкна кошницата с покупките по средата на пазаруването докато се чудех какви шоколадови бонбони да взема. Хукнах да си я търся, но не си разпознах покупките в 10-ина чужди кошници и почнах с нова кошница да събирам отначало. Като стигнах пак до шоколадите я видях оставена зад палет с безалкохолни  Shocked Върнах дублираните покупки по месата им, само че с хляба нямаше как да стане. Сега имаме 2 големи хляба със семена, които най-вероятно ще станат зян. ooooh!

Замрази част от хляба, нарязан на филийки. Малка резерва във фризера все ще влезе в употреба. Като ти потрябва, го затопляй на тостер или котлон. Този хляб и препечен е много вкусен. А ципурата наистина е една от най-вкусните риби и не изисква завъртени рецепти, за да се открои чудесния и' вкус.  Heart Eyes

# 733
  • София
  • Мнения: 6 120
И аз май се отказах от сандалите. Малкият имаше такива миналата година, само че от Дайхман, еми за 1 ден им обели носовете с баланс колелото. В едно квартално магазинче гледах такива, обаче отпред имат едно като гумено, дано то не се обели. А пък момичешките не ми харесват. Дрешките също ще пропусна, чакам роклички и поли. Евентуално може две клинчета да и взема, че са без пари.  Money
Навих ММ да върнем голямата тротинетка и да вземе по-малка. (не сме я ползвали, още си е в кутията)

# 734
  • Мнения: 6 690
Вчера взех първото стики, че моята ми наду главата.  Whistling И аз май се разубедих от момичешките сандали.Вчера гледах страхотни модели сандалки в mat star-Kaufland, но цените им са около 25 лв.

Общи условия

Активация на акаунт