Лидл 83- Великденска

  • 127 277
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Между другото в ХМ има много сладурски момичешки сандалки по 18-20 лв. Ще ги видя тези в Лидл наживо дали ще ми харесат и въобще дали ще и станат на мойта, и ако не - ше взема оттам.


До кой номер са сандалите, има ли за по-големи деца, 35 номер?

# 751
  • Мнения: 1 809
А стигга писахте, деее!! Crazy Crazy
Ще пусна нова тема привечер. Ако някой му се пуска нова тема, да пуска.

# 752
  • София
  • Мнения: 6 079
Между другото в ХМ има много сладурски момичешки сандалки по 18-20 лв. Ще ги видя тези в Лидл наживо дали ще ми харесат и въобще дали ще и станат на мойта, и ако не - ше взема оттам.


До кой номер са сандалите, има ли за по-големи деца, 35 номер?
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0370782003.html
Има и големи, да.

# 753
  • Варна
  • Мнения: 771
Момичета Hug, моля споделете ,как постъпвате ,когато се повреди електроуред? Направо го носите  в сервиз или правите рекламация в магазина.
Четох от 1 страница
Цитат
Когато имате проблем със стока, закупена от Лидл (кафе машина, тостер и подобни), за която важи гаранция и не искате връщане на парите, и стоката е в работещ вид, възползвайте се от гаранционния сервиз.
възможно ли е  да ми върнат сумата без да се занимавам със сервизи?

# 754
  • Sofia
  • Мнения: 26 467
Както всяка пролет прясното мляко в плик мирише отвартително / смес е със козе сто на сто/ .
 
от опаковката е...няма как да е козе мляко,то е скъпо Naughty

# 755
  • Мнения: X
Както всяка пролет прясното мляко в плик мирише отвартително / смес е със козе сто на сто/ .
 
от опаковката е...няма как да е козе мляко,то е скъпо Naughty
Спрете с това , козето е скъпо - като се изкупува си налива на едно място . Живяла съм на село и имам понятие .
Яла съм козе мляко , краве и всякакво и ги различавам добре .
  Не е от опаковката - всяка пролет по едно време си мирише така.

# 756

Общи условия

Активация на акаунт