Лидл 83- Великденска

  • 127 284
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 156
Ако не ме лъже паметта и консервите са с по висока цена  Sick
Peace

# 736
  • Мнения: 3 020
Да не изброяваме кое е с по-висока цена, че  #2gunfire и гаудата, и зехтина, и бисквитите с тъмен шоколад, и...., и.... почнаха да ме дразнят.  Thinking Само от тази брошура едно 50% от нещата са с увеличени цени.

Не съм се разубедила от сандалите. Миналата година им купувах по 50 лв. Е, вярно естествена кожа, но пак не стават за носене - отгоре са идеални, обаче долу стелката от бяла кожа, стана черна от игри в пясъка и тичане напред-назад и това чудо няма измиване. С какво ли не ги прах и чистих.  ooooh!
Та, по-добре нови за 17 лв. всяко лято, отколкото за по 50 лв. Peace
Ама по 17 лв. почти никъде няма.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Някъде да сте виждали изостанали ютии?

За Варна конкретно се интересувам...

# 738
  • София
  • Мнения: 9 953
Hmm зехтина е хубав, обаче тая промоция малко странна ми се вижда. Предния път същия зехтин купих - 750мл за около 6 - 7лв, сега 1л е за 11лв  newsm78 Аз ли съм се объркала не знам...

Тази XXL промоция ми се вижда с доста завишени цени спрямо предната преди около 2-3 месеца. Тогава същия зехтин беше на 7.99лв за 1 л., рибните пръстчета бяха около 5 лв, и други неща забезах, че имат повишение.  Crossing Arms
И аз така си спомням... Naughty

# 739
  • Мнения: 6 686
Както писах и някои кафета са увеличени със 70 ст. Някои от зеленчуците им също са ненормално скъпи-салати и подправки.

# 740
  • Мнения: 790
Сега загледах сандалите че не са с тази изкуствена мъхеста стелка,а са с кожа. Така че може и аз да ги загледам. То с 1 сандали е ясно че няма да минем ,ама поне за детската тази цена си е екстра,спор няма.

# 741
  • Мнения: 1 811
Hmm зехтина е хубав, обаче тая промоция малко странна ми се вижда. Предния път същия зехтин купих - 750мл за около 6 - 7лв, сега 1л е за 11лв  newsm78 Аз ли съм се объркала не знам...

Тази XXL промоция ми се вижда с доста завишени цени спрямо предната преди около 2-3 месеца. Тогава същия зехтин беше на 7.99лв за 1 л., рибните пръстчета бяха около 5 лв, и други неща забезах, че имат повишение.  Crossing Arms
И аз така си спомням... Naughty
То миналият път май зехтинът беше в други опаковки. Да оставим това, че не е известна марка зехтин. То те правят по-големи промоции. И аз мислех, че няма значение каква марка е, важно е да е extra virgin, но си има разлика. Дано при нас отворят кауфлаунд- да има конкуренция, та да се осъзнаят малко

# 742
  • Сливен
  • Мнения: 4 065
при нас кауфланд и лидл ги дели една ограда,не вижда да има ефект в цените.Ако не се бъркам те са на един собственик.

# 743
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Сега загледах сандалите че не са с тази изкуствена мъхеста стелка,а са с кожа.
Как ги видя, че са с кожа newsm78

# 744
  • Мнения: 790
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=40298, предполагам е изкуствена,но е кожа. Това което най-много ме дразнеше в предните беше точно едно мъхесто и изкуствено на стелката,не знам как да го обесня,нещо като плюш ли беше. Говоря за момичешките, момчешките не съм сигурна каква е стелката

# 745
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 023
Качествени ли са дрешките Lupilu?

# 746
  • Варна
  • Мнения: 25 292
babybu,
разбрах те, аз понеже гледам момчешките там не личи Blush

# 747
  • Мнения: 69 111

Не съм се разубедила от сандалите. Миналата година им купувах по 50 лв. Е, вярно естествена кожа, но пак не стават за носене - отгоре са идеални, обаче долу стелката от бяла кожа, стана черна от игри в пясъка и тичане напред-назад и това чудо няма измиване. С какво ли не ги прах и чистих.  ooooh!
Та, по-добре нови за 17 лв. всяко лято, отколкото за по 50 лв. Peace
Ама по 17 лв. почти никъде няма.

Напълно споделям написаното.

Тези светли стелки наистина нямат измиване-прах в пералня-нищо, жулих с четка-нищо....саво се разкъса кожата. Отврат. Незнам защо всички ги правят с такива бели стелки. А като сложиш и бос крак лятото-картинката е пълна. Само едни съм виждала с тъмно сива стелка, но голяма за нас номерация.

В момента ми трябват момчешки 30-31 номер, ще чакам на Пепертс да пуснат и ще взема. Иначе и в китайските магазини най-евтините са 14 лв.

# 748
  • София
  • Мнения: 6 114
Между другото в ХМ има много сладурски момичешки сандалки по 18-20 лв. Ще ги видя тези в Лидл наживо дали ще ми харесат и въобще дали ще и станат на мойта, и ако не - ше взема оттам.

# 749
  • Мнения: X
 Както всяка пролет прясното мляко в плик мирише отвартително / смес е със козе сто на сто/ .
  Доматите на клонка бяха на 50% зелени.
  Купих обикновени вафли - тези дето са уж на промо и те със странен променен вкус.
 Бутер тесто не бях вземала отдавна - та днес ще видя и то дали не е нещо изменено  Laughing
Щанда с 50% намалени плодове и  зеленчуци го няма още при нас , но винаги има служител , който сортира и отделя .

Общи условия

Активация на акаунт