Този НОЕМВРИ ще бъде специален, подарък ще получим уникален Тема 4

  • 35 446
  • 703
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 126
Shana и аз като свърши дуфастона и не попитах доки дали да си купувам още.Малко на своя глава ама и аз се подувах от хапчетата(не че сега не съм подута  Joy ),но пък поне не ме болеше,когато го пиех.

# 31
  • София
  • Мнения: 210
Shana и аз като свърши дуфастона и не попитах доки дали да си купувам още.Малко на своя глава ама и аз се подувах от хапчетата(не че сега не съм подута  Joy ),но пък поне не ме болеше,когато го пиех.
Rolling Eyes Мен още малко ме гризе гузната съвест, ама ще ми мине  Laughing Но аз го спрях, просто защото не знаех защо го взимам - нито съм имала зацапвания, нито болки, с две думи - никакви оплаквания. А тя още на първия преглед в 5гс ми го набута  ooooh!

# 32
  • Мнения: 175
И да пия и да не пия утрогестан все същото : има дни в които ме  боли адски , а в други нищо ми няма.  Но за подуването , нз май не съм се подула ако не визирам корема

# 33
  • Мнения: 126
Ужас!!!Как може такова нещо?Щом си добре и не те боли нищо въобще да не те гризе съвест.

# 34
  • Мнения: 101
Shana и аз като свърши дуфастона и не попитах доки дали да си купувам още.Малко на своя глава ама и аз се подувах от хапчетата(не че сега не съм подута  Joy ),но пък поне не ме болеше,когато го пиех.
Rolling Eyes Мен още малко ме гризе гузната съвест, ама ще ми мине  Laughing Но аз го спрях, просто защото не знаех защо го взимам - нито съм имала зацапвания, нито болки, с две думи - никакви оплаквания. А тя още на първия преглед в 5гс ми го набута  ooooh!

При положение, че си нямала нито зацапване нито нищо, странно защо ти го е изписала....явно наистина за да си върже гащите както се казва

# 35
  • Мнения: 284
Добро утро , момичета!
Andi Polo, много лекари препоръчват папаверин пред но-шпа. На мен но-шпа-то при цикъл не ми помага, камо ли сега. Болките ти с пробождания звучат като моите, пробождащи и пулсиращи. Кофти е, че при мен и папаверина не помогна за тях, а хем майка ми ми го би в дупето два дни. С лежане започна да ми минава, но като стана и пак ги усещам леко.
Ph0enix, ако решиш да го сменяш от сега, приготви се да напишеш причнина в молбата за смяна, искат я. На мен ЛЛ ми беше в другия край на СФ и затова написах, че ми е неудобно да пътувам бременна.
Shana777 , сега звънях за час за ФМ. Оказа се, че на регистратура не са сигурни, че Угрински извършва, та си записах и аз час за Билчев за 28ми. Може да се засечем  Grinning
 Аз да ви се оплача,пак започнах да се филмирам- гърдите изобщо не ме болят вече втори ден. Sad Не знам вече какво да си мисля Sad Много ме боляха преди, сега нищо не усещам и все си мисля, че не е нормално, пък и съвпадна с това упорито пробождане долу ниско.

# 36
  • Мнения: 37
Цоп в новата тема. Много ми е мъчно за Поли, дано бързо да се възстанови и забрави за случката и да се похвали при следващите 2 чертички. Аз да се оплача, ММ от снощи е болен Sad командировах го на дивана. С малката дано да пропуснем този вирус... На мен ми е все така лошо Sad Даже мм предложи да ида при някой док заради постоянното повръщане ... Нямам никакви сили, постоянно съм уморена Sad голямо  Sick е иначе съм на преглед на 27ми,... ама ми се вижда далече да чакам още толкова... А и имам чувството, че някакви контракции имам от време на време ... но не съм много сигурна..

# 37
  • Мнения: 101
Red Hot   я стига филми  Joy
При мен също гърдите не ме болят вече. Пробождане и аз съм имала, даже и спазми в корема. Аз съм на лекър на 27-ми, до тогаваааааааааа как ще издържа незнам. Бъди спокойна.
Давам идеи, успокоявам, позитивно настроена съм....ама ако ти кажа и аз как лесно влизам с едни сериали и аз...хахаахахах
Ще се подкрепяме  Hug

# 38
  • Мнения: 129
Радвайте се, че не ви болят гърдите, аз направо умирам от болки. Детето като ме докосне без да иска там, направо пищя. Даже със сутиен спя, не го свалям въобще.

# 39
  • Мнения: 20
Здравейте, докато лежах в болницата заради зацапването освен утрогестан ми даваха и папавирин. Лично на мен при болка папавирина ми действа повече от но шпа-то.

# 40
  • Мнения: 466
Момичета, да питам има ли някой който те първа започва да повръща? Преди седмица за първи път и сега пак и то след закуска.

# 41
  • Мнения: 413
 Да се похваля с нов рекорд. Днес за 20 мин. успях за си приготвя закуска, да я изям и да я повърна  Tired Това, което мога да ям заради жлъчката бебе не ми дава  Rolling Eyes Най-тъпото, че не знам дали не си повърнах и хаповете.. ама здраве да е.
Ред, не се филмирай излишно, при мен симптомите са на приливи и отливи. Утихват, засилват се и всеки ден програмата е нова. От 2 дни си мислех, че гаденето е намаляло, а тази сутин  Sick
Като ни е зле - лошо, като ни е добре - пак лошо! Не може така! Бебето си е добре и дори на мама не дава обяснения какви ги е намислило  Laughing
А гърдите като ме подхванат и ме болят докато лежа по гръб, без сутиен и без завивка. Като ходя до тоалетна ги държа, че при всяка стъпка от гравитацията боли ужасно.
Но както казвам на ММ като ме пита как съм - мога да се хваля със симптомите колкото искаш, има материал за дълги разкази.  Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 210
Red Hot, стига си се филмирала, виж само 8 дни имаме до вълнуващите срещи! Аз съм последният възможен час на Билчев, някъде около 12.30 беше, да ми съвпадне с обедната почивка. Но лесно ще ме познаеш - най-вероятно ще се търкалям  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 284
GreenSoul, да си призная без бой, знам, че изобщо не ти е смешно, ама като прочетох за закуската и ми стана смешно Grinning. Ох, сигурно е много гадно така, аз какъвто съм виден гастроном даже не мога да си го представя как се издържа.Ти си боец! Hug
MJI ,ама съвсем,съвсем ли не те болят. Оф, ужасна съм, ако не ми отговаряте на тъпите въпроси,ще ви разбера ooooh!
Shana777, значи си веднага след мен, аз съм за 11:40 Grinning Ще се познаем,аз съм червенокоска, както се подразбира, само дето фризьорката не ми е виждала очите от 2 месеца, та не съм баш Laughing

# 44
  • Мнения: 126
Enjoy при мен в началото ми се гадеше,но в 11 седмица започнах да повръщам.Сутрин примерно пия чаша сок и айде  ooooh! Вчера сутринта пак,но този път направо от леглото в банята.Ужасно е!След това нямам сили да се облека за работа.Съжалявам момичетата,които по цял ден са така.Та исках да ти кажа,че май и мен сега ме започва.

Общи условия

Активация на акаунт