Този НОЕМВРИ ще бъде специален, подарък ще получим уникален Тема 4

  • 35 447
  • 703
  •   1
Отговори
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175


Добре дошли на всички бъдещи мами, очакващи своето чудо през месец НОЕМВРИ! С пожелание за една лека и незабравима бременнoст и щаслив финал!






28 октомври

CatZi88 -  вторo


31 октомври

Инна Георгиева_522429 - първo

1 ноември

Turanga Leela - първo
Pretty Girl -  първo
Rammzes -  първo
Lady_SVM -  първo


2 ноември

Lara8 - вторo

Andi Polo - първо



3 ноември

Jojojo - вторo
Nellyna_mb - вторo
Sanq-G - третo
kuku5757 - първo


4 ноември

bobsi_88 -  вторo
MJI -  вторo
babahil -  вторo
Dani_SE - първo



5 ноември

mcaty - първo
Криси Спасова - първo


6 ноември

Vessita Z - първo
aaangelaa - първо  stork-boy
bebe87 - вторo


7 ноември

Nassie* -  първo
Галина Колева - вторo
tri6 - вторo


9 ноември

SanDyY - вторo

10 ноември
Keep Smiling  83- първо

11 ноември

Mihaela838 -  първo
djidji_bidji - второ
Shana777 -  първo  stork-boy
gergana8888 - вторo
petiofelia - първo
readytogo - първo
divost


12 ноември

Tedi_830 -  вторo
careener - третo
WandaJakson
aaangelaa
Milo_Dete - първo


13 ноември

s_marinova -  първo
valentina_pl - вторo
Emi-ly - вторo
Vany6ka - вторo


15 ноември

ViViaa -  вторo
villi-vanili - първo
Мечи -  първo
An_gry


16 ноември

Annnnni -  първo
raya8280 -  първo
niikata1511 - вторo


17 ноември

Red Hot - първo  stork-boy


18 ноември

aniii91
geryto001 - второ


19 ноември

AMAEBG -  вторo
mammapak - трето
Ani2318 - първо
Enjoy - вторo


20 ноември

Ph0enix -  трето
Smile_Maria - вторo
Denity0 - първо
*Lorena* -  първo
Magnollia - първo
avi4ka -  вторo
viki23@ -  вторo


21 ноември

alexsis_1990 -  първo
dddddhhhhh -  първo
fictrix


22 ноември

Zlati_91 - първo

23 ноември

Алегрия - вторo
Mandi84 -  вторo
dessi131 - първо

25 ноември

nassi_85 - вторo

26 ноември


Janny_P - първo

28 ноември

Lunno momi4e

29 ноември

*слънце* -  първo

30 ноември

Алексче23 - вторo
Major - трето


1 декември

Воайорчето




















































ТЕМА 1
ТЕМА 2
ТЕМА 3

Последна редакция: чт, 28 апр 2016, 18:42 от geryto001

# 1
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
МОля да ме извините ако съм пропуснала да добавя някой. Сега ще се върна още малко назад да проверя пак Grinning

# 2
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Благодаря за новата тема.Аз се чувствам много изтощена, с гадене, без повръщане , но не съм много в кондиция и за това рядко се разписвам. Tired

# 3
  • Мнения: 251
Страхотна тема браво Гери  Hug  :
Поли съжелявам миличка ще се моля за теб  Hug
Направо като прочета такава новина и незнам какво ми се свива  Cry Мен нещо ме наболяваше корема около и отстрани на пъпа май Четвъртък срам не срам ще моля да ме види как е бебо ззнам че само седмица е минала,но страх лозе пази  Praynig

# 4
  • Мнения: 413
Само хубави неща да си четем тук  Hug
Момичета хормоните си играят с мен. Разчувствам се от най-малкото и все рева за нещо. ММ като се прибра и поздрави ми нежно корема с "тате се прибра" и почна неутешим плач, фб статус, лоша новина от предната тема, снимка на бебе  ooooh! и като поплача и ми олеква, до след малко..  Tired
Станала съм само очи, сърчице и корем  Flutter

# 5
  • Мнения: 126
И мен ме наболява корема  Sad Хваща ме страх.Дуфастона ми свърши и сега незнам дали да си купувам пак.Чак на 05.05 съм на консултация.Май повечето момичета ги наболява.Може пък да е нормално.Опитвам се да бъда позитивно настроена  Hug

# 6
  • Мнения: 251
Аз утрогестана минимум до 14 седмица ще го слагам,като ми казаха че ще намалям постепенно дозата ама на 9 Май съм на срининг в частната болница и ще питам да стигнем до там стъпка по стъпка  Praynig

# 7
  • Рим
  • Мнения: 182
Благодаря за новата тема! Нека да е на късмет! bouquet

# 8
  • Мнения: 56
Здравейтеее ..само да добавя че ми е първа бременност че май само аз съм пропуснала да си кажа..иначе терминът си е 20.11....чааак на 4.05 съм на преглед и едвам издържам  Whistling

# 9
  • Мнения: 1 052
Цоп и аз в новата тема! Нека е изпълнена с приятни емоции, разтоварваща комуникация и приятелско отношение!
Лека бременност на всички!  Hug

# 10
  • Мнения: 1 069
Ани, може да усещаш бодежи в яйчника, от който е бил овулацията.
Сега там нараства жълтъчното тяло, което произвежда прогестерон за развитието на ембриончето.

Така че е нормално, не се стряскай.   Hug

# 11
  • Мнения: 284
Гери, чудесна тема,благодарим! bouquet

# 12
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 242
Хайде и аз в темата. Благодаря geryto001  bouquet

Значи аз да се оплача, снощи като ме хвана някакво стомашно нещо и цяла нощ прекарах прегърнала тоалетната чиния. Всичкото що го бях хапнала го върнах обратно, че и повече. По принцип бременността ми протича без гадене и повръщане, затова това нещо го отдавам на нещо, което съм хапнала или на някакъв вирус, или бактерия. Ходих днес до личният лекар - взех няколко дни болнични, защото след тази нощ съм като парцал. Малко не разбрах от кого трябва да си искам болнични - от ЛЛ или от АГ-то? Понеже това неразположение се появи спонтанно и спря за 24 часа, затова реших, че е външен проблем, а не свързан с бременността. Още повече, че рано сутринта и съпругът ми май беше прегърнал тоалетната чиния, а определено не сме яли едно и също нещо. Всичкото това го споделих с лекаря, но той каза че щом нямам температура, значи не е вирус. Е няма ли вирусни състояния, протичащи без температура? Както и да е - лечението което ми предписаха са ментови бонбонки - тик так и лукчета.  ooooh!
Взех си и направление за ЖК и от 3-ти май вече ще започна да я посещавам. Харесала съм си една лекарка от ВМА, д-р Гановска, та ще си ходя при нея. С нетърпение очаквам и Юни месец, за да си сменя и ЛЛ, че от този определено не съм доволна.

# 13
  • Мнения: 284
Ph0enix, ЛЛ може да смениш и още сега. Трябва само да подадеш една молба в РЗОК, става за минутки.

# 14
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 242
Значи ще се ходи до РЗОК. Благодаря ти, Red Hot!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт