Мурат Йълдъръм и Нургюл Йешилчай-"Любов и наказание"стари и нови проекти Тема183

  • 85 309
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4

      Добро утро и от мен!

  

  Алекс, значи през последните два месеца ще знаем къде е Патрона, локация-Санторини.  Joy Joy Joy Joy Joy  hahaha Joy Joy Joy Да чака, хич няма да му е зле.  Joy Joy Joy Joy Joy

   Хубав неделен ден!

 

# 721
  • на Морето
  • Мнения: 512
Привет wavey wavey wavey

Алекс,Хриси,Марти! И всички,които ще се отбият!


В това горещо време и самата гледка на море разхлажда! Wink
При нас е супер приятно,не е горещо и хладен ветрец подухва!
Благодаря за преноса и превода на клипчето!С голям кеф го изгледах,напълни ми се душата,от глас,жестове,излъчване! Heart EyesС годините Мурат става все по-обигран пред камера-интервюта имам впредвид!Гладка мисъл,много смислени неща,казани на място!Еееех,как искам и аз да му взема интервю! JoyА и си личи,че се чувства комфортно и много добре приет и обичан естествено!

Пък за тези думи.....❤❤❤💋💋💋Желая му го от сърце!
- Как я и говорил, быть любимым - это замечательное чувство. В любом смысле быть любимым. Кто-то любит как ребенка, кто-то видит как брата, кто-то как идеального мужа. Но ,в конце концов, если то, что они видят, несет в себе позитивную энергию, то это делает меня счастливым.
По этому, конечно же, я счастлив.

# 722
  • Мнения: 2 742
Хелоу-у-у-у!  Laughing

Гледам сутрешната картинка на Алекс  Laughing Hug и суперското гифче на Хриси  Laughing Hug  и ми звучи в ушите гласът на стария тарикат, бащата на Али от "Буря" (забравих му името): "Релекс, релакс"  Joy Joy Joy И като гледам май и при вас е така  Peace Joy Joy Joy
Поли,  Hug много е приятно интервюто, права си и той е много естествен! И аз искам да му взема интервю, но въобще няма се грижа за конфорта му  Mr. Green Peace Laughing С по-директни въпроси ще се опитам да възстановя моя  Peace Laughing Joy Joy Joy Joy "Релакс, релакс...."

Гледах, гледах всичко е повече от лятно, новини йок, нови селфита йок! Бившите партньорки мълчат - засега!

Напечено е в туитър обаче  Peace Европейското е като селско първенство в сравнение с това, което се случва около Мурат  Peace rotfImao rotfImbo rotfImao В момента тече акция за тандем Мурат - Хазал Кая  Peace Доколкото видях са успели да я качат в тренда  Peace





А от 22.00 ч. започва "мачът" на сектата на "Единствения" - Мурат и божествената завинаги, фор евър, от тук до края на света и навсякъде Peace Това че ще се женят не е достатъчно, трябва и на екран да са заедно. Така желае Световният интернацианал "А.." Mr. Green По тоя повод също да обясня, че вината за култовото селфи е изцяло на Мурат бей.  Т. Б. няма никакво отношение към случая, тя даже не е разбрала че й правят селфи  Mr. Green Невинна и жертвена както винаги  #Cussing out Просто си представям как клепчи с очи и се чуди от къде се е появило hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

Днес в Турция и не само там честват Деня на бащата  Peace



От моята агенция толкова! Хубава вечер! Релакс, релакс.............................

Последна редакция: нд, 19 юни 2016, 20:40 от martali

# 723
  • Мнения: 8 717
Марти, тъкмо влязох и аз да коментирам това, което се случва в туитър, но ти си ме изпреварила.  Laughing Луда работа направо, не знам тези хора слънчасаха ли, какво им става изобщо?  newsm78 Снощи от турския фенклуб стигнаха до 9-то място с Фахрие, тази вечер започнаха арабките с Хазал и засега са на 8-мо място, а от 22:00 ч. ще тръгнат в атака грузинките начело с мадам Пантерова.  Joy Joy Joy Те не четат ли новините, че Туба вече си има сериал  newsm78 Мурат сигурно припада от смях като гледа какво се вихри около него.  Joy Joy JoyАз пък не искам нито една от трите - искам ново, не толкова популярно, но талантливо девойче.  Peace Не, че някой ме пита, но аз да си кажа.  hahaha hahaha hahaha

Наистина днес липсват новини, явно всички релаксират усилено.  Laughing Сутринта забравих да сложа едно свежарско клипче от инстаграма на Езги - тя отново е заедно с Енис в Анталия и пак си правят дружески шегички и забавни скечове.   Joy Joy Joy Големи са шемети и явно добре си пасват двамата.  Grinning Качила го е нощес и вече има 145 хил. лайквания.  Peace Само ще вметна, че прословутото селфи от инстаграма на Мурат към момента има 70 хил. лайка... Peace

Yeni korku filmimiz "ANNEM TATİLE GİTME DEMİŞTİ" vizyonda @enisarikan yüreğine sağlık #blairwitch #scarymovie #cannes #oscar

https://www.instagram.com/p/BG0EbRmHd9z/?taken-by=ezomola




А Аслъ е публикувала прощална снимка от сета на сериала й, който ще приключи тази седмица, доколкото разбирам, написала е, че ще има щастлив край.

#kisgunesi #son #mutluson #seviyorumsizi ❤❤❤




Две новопоявили се снимки на Мурат от 01.05.2016.





Последна редакция: нд, 19 юни 2016, 21:48 от Alex_B

# 724
  • Мнения: 2 742
Марти, тъкмо влязох и аз да коментирам това, което се случва в туитър, но ти си ме изпреварила.  Laughing Луда работа направо, не знам тези хора слънчасаха ли, какво им става изобщо?  newsm78 Снощи от турския фенклуб стигнаха до 9-то място с Фахрие, тази вечер започнаха арабките с Хазал и засега са на 8-мо място, а от 22:00 ч. ще тръгнат в атака грузинките начело с мадам Пантерова.  Joy Joy Joy Те не четат ли новините, че Туба вече си има сериал  newsm78 Мурат сигурно припада от смях като гледа какво се вихри около него.  Joy Joy Joy Аз пък не искам нито една от трите - искам ново, не толкова популярно, но талантливо девойче.     Peace Не, че някой ме пита, но аз да си кажа.  hahaha hahaha hahaha



Алекс,   newsm10  и аз!  Освен да организираме сега от 00.00 ч. една акция Мурат и г-ца Х  Peace Joy Joy Joy

Сега видях при рускините, че култовото селфи било качено във ФБ на Т. Б. Това доказва, че всичко става с нейно участие,  Peace  факт, в който съм убедена  Peace Да попитам - ако легендите и трогателните разкази за мъчението й и това че е била пренебрегната са истина, къде останаха гордостта и достойнството й и не само нейното, но и това на съпруга й (ако все още е такъв) newsm78 #Crazy Rolling Eyes Впрочем той не си мръдна пръста да я защити, както и децата, и себе си  от цялата помия, която си лее  Peace Всички знаехме, че Мурат е в Лондон, тя цъфна там  Peace Значи - или нищо от това, което се разказва не е вярно или Т. Б. няма грам гордост  newsm08 no no no

# 725
  • Мнения: 8 717
Марти, една шматка е предложила в туитър следващата атака за партньор на Мурат да бъде за малкия Каан и хаш тага да бъде: MuratVeKaan TekrarBirlikteOynasın - да играят заедно отново.  Joy Joy Joy Ето го и него със снимки по случай денят на бащата







Това ме подсети за една много хубава снимка, която е качил в инстаграма си режисьорът на Къръмлъ Бурак Арлиел послучай денят на бащата. Къдравото бебче, което гушкаше Мурат докато снимаха филма, вече доста е пораснало.  Grinning

Babalar günü güzeli🙏🏻




И две нови снимки на Нургюл



# 726
  • Мнения: 2 742
Алекс, ами изчерпахме партньорките, да започваме подрастващите и мъжете  Peace Joy Joy Joy Joy Joy
Прекрасни са снимките на децата Heart Eyes По тях най-добре се усеща как тече времето Laughing
Акцията на Пантерова и компания май не е успяла много, качили са го в тренда, но нещо не се хвалят  Laughing
Всъщност влязох за друго - в промеждутъка между двете туит атаки се разнасяха колажи на Мурат и Нургюл  Joy Joy Joy Сега обаче ми изскочи един колаж, който за нищо на света не бих пропуснала да кача  Peace rotfImbo rotfImao rotfImbo Даже мисля да го препратя на Мурат бей за добро утро  Joy Joy Joy



Лека нощ и лека седмица ........ 1countingsheep newsm46 People Angel

# 727
  • Мнения: 8 717
Добро утро!  Hug

Прохладен ден и успешна нова седмица на всички!
Grinning Heart Eyes Hug





Рускините са "доукрасили" един мой колаж - оставям ви го, за да ви тръгне сладко-сладко седмицата. Grinning


# 728
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Добро утро и от мен.

Ранобудната Алекс Hug Hug се е погрижила денят да ни е усмихнат.
С Марти Hug Hug вчера цял ден са пътешествали. И новините им доказват,че горещините не се отразяват добре на някои хора.
Хриси Hug още не завърнала се и пак куфарите стяга.Альоо ти ще ме задминеш по миткане. Joy Joy Joy
Танче Hugщом не се появяваш,значи ремонта още не е завършил.
Поли Hug Hug за да си даде глътка почивка,веднага тича тук.
Ени Hugти вече да не газиш голямата локва,че липсваш.
На всички

# 729
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейте!

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт