Нашите ЮЛЧЕТА малки вече се катерят по пързалки ~ Тема 8

  • 51 330
  • 343
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 500
Много неприятно,а вирусите край нямат. Аз давам само сироп домашен от бъз,но всичко си доведе според мен е от дете. Дай боже едни спокойни празници за всички.

# 241
  • Мнения: 360
 Давам му „марсианци” с черен бъз. Чай с прополис и мед. И пак се разболя. Е,вярно,че този път изкара ДГ цели 2 седмици.Решила съм,че няма да купувам повече сиропи. Каквото такова.Педито казва,че няма полза от тях. Вече съм убедена.
 Бързо оздравяване на болните.

# 242
  • Мнения: 322
Привет, привет.
Мам-мим, как сте вече? Ние уж пием черен бъз, но изкара поредната гнойна ангина с мноооого висока Т, пихме и АБ. Не че не започна да се оправя още след първия му прием, но при Т 40градуса ми дойде всичко в повече. И на третия ден купихме антибиотик.
Вече съм на работа, но режима на госпожицата си е същият. Гледа се вкъщи.
Подготвяте ли се за празниците? Все още не ни обхваща празничното настроение. Миналата година сложихме елхата около 24-ти чак. Все пак "дадо коеда" го познава вече по ТВ  Laughing, песнички пеем за зимата.

# 243
  • Мнения: 500
Подготвили е много да се каже, купили сме подаръците за детето. Той няма търпение да дойде Коледа заради подаръците,вчера за сефте в Мол Сердика видя дядо Коледа и е въодушевен. Пък аз се надявам на една здрави и спокойни празници.

# 244
  • Мнения: 3 404
Тази година и аз искам да види "истински"Дядо Коледа интересно ми е как ще реагира.Не ми се прави фотосесия,аз и миналата така  Crazy,но правихме се.Но тая бих искала да го снимам с живия ДК  Joy .Тук по града не съм видяла ще го издирваме  Laughing .
Юле ,понеже си пишем само  с теб и си мислех да те питам за ФБ групата   Laughing  дори да те поканя там за да се "видим" и запознаем.И това,ако не е съдба точно вие да ни изненадате  Heart Eyes мн яко ми стана. 
Днес нямаше деца при госпожата и бяхме двамата навън.Реших да отидем до един магазин,но с количката,естествено не я ползваме и очаквах изненади и протест.Вадим я от колата ми тя разглобен в единия край  Shocked необяснимо.Тръгнахме с колата в маг едва седя и му бутнах сок  ooooh! после в градинката се мога без желание и викам айдееее обратно.Душата ми излезе егати.
Пуснали са палатки като магазин на Кауфланд някой впечатления да има.Виждам врати но вдигат ли се,а прозорци?

# 245
  • Мнения: 500
Много ми е мила групата тук и за това не се отказвам от нея.

# 246
  • Мнения: 10 874
Много ми е мила групата тук и за това не се отказвам от нея.
Hug
И на мен ми е мила и безкрайно съжалявам, че активността така намаля. Sad Често си препрочитам старите теми, още от времето, когато бяхме бременни. Heart Eyes Но важното е, че отново сме си заедно, пък било то и във Фейсбук. Hug

# 247
  • Мнения: 500
Много ми е мила групата тук и за това не се отказвам от нея.
Hug
И на мен ми е мила и безкрайно съжалявам, че активността така намаля. Sad Често си препрочитам старите теми, още от времето, когато бяхме бременни. Heart Eyes Но важното е, че отново сме си заедно, пък било то и във Фейсбук. Hug

😘

# 248
  • Мнения: 500
Тази година и аз искам да види "истински"Дядо Коледа интересно ми е как ще реагира.Не ми се прави фотосесия,аз и миналата така  Crazy,но правихме се.Но тая бих искала да го снимам с живия ДК  Joy .Тук по града не съм видяла ще го издирваме  Laughing .
Юле ,понеже си пишем само  с теб и си мислех да те питам за ФБ групата   Laughing  дори да те поканя там за да се "видим" и запознаем.И това,ако не е съдба точно вие да ни изненадате  Heart Eyes мн яко ми стана. 
Днес нямаше деца при госпожата и бяхме двамата навън.Реших да отидем до един магазин,но с количката,естествено не я ползваме и очаквах изненади и протест.Вадим я от колата ми тя разглобен в единия край  Shocked необяснимо.Тръгнахме с колата в маг едва седя и му бутнах сок  ooooh! после в градинката се мога без желание и викам айдееее обратно.Душата ми излезе егати.
Пуснали са палатки като магазин на Кауфланд някой впечатления да има.Виждам врати но вдигат ли се,а прозорци?

Обещавам,че при следващото идване до Сандански ще се запознаем и на живо (октомври бяхме при вас)

# 249
  • Мнения: 360
 Извинявам се,че чак сега отговарям. Пак сме в болницата—същите симптоми+ налепи по сливиците. Вече обиколихме всички спец. УНГ в града. Всички док.,при които сме били казват,че причината е в яслата. Много му е нисък имунитета,а педито е категорична,че няма нужда от имуностимулатори. Какво да правя. Бях убедена да пробвам сироп за имунната с—ма,после се разубедих сега пак съм на първата мисъл. Пак ще давам. Да знам ,че съм направила всичко възможно,което е по силите ми Борко да е добре.
 Лека.

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Мам-Мим,бързо оздравяве.Дано повече никога да не влизате в болница.
Трябва ли да ходи на ясла?Ти върна ли се на работа?
Естествени подсилващи са настойката от черен бъз,клеева тинктура,ехинацея.Може да се насочиш към тях
Возихме нашето юлче на самолет за първи път.Възхитена е.В началото се сърдеше на колана,но после свикна,че като светне лампичката го слагаме.Сега само разказва-самолета сокото,самолета каца,самолета ти,гедам зореца

# 251
  • Мнения: 360
Вече другата година ще е на ясла и аз на работа.  На 5 януари. Ще преценим как е. Давам му клеева и в ноздрите с клечки за уши— против хрема и натърквам устата, отвътре бузките,пак с клечки за уши. Умкалор предписа док. Ще пробваме после с ехинацея( след болницата). Намерих пъдпадъча мас за ушите(най—доброто). Мин.година ползвах,но ми свърши и труддно намерих. Добре,че са приятелите.
 Хубав ден.

Последна редакция: пт, 16 дек 2016, 14:35 от mam-Mim84

# 252
  • Мнения: 500
Момичета,как е коледния дух? Днес с Влади правихме коледни сладки,точи,изрязва с формички . Петък ще купуваме елха,имаме традиция в къщи да украсяваме на Бъдни вечер.

# 253
  • Мнения: 322
Момичета,как е коледния дух?
Нямаме много време като работим, но успяхме да купим в събота подарък. А за трапезата не ми се мисли кога  ooooh!

# 254
  • Мнения: 10 874
Елхата я украсих в началото на месеца, докато Елица беше при баба си. Исках първо котараците (два броя Mr. Green) да свикнат и после да се оправям с Елица, че тримата накуп щяха да ми дойдат много. Е, те почти нищо не направиха, още след първия ден спряха да я забелязват, обаче Елица... Laughing Постоянно натам я тегли. Повечето играчки са топки, а тя обича всякакви топки и колкото и да ѝ обяснявах (и показвах), че тези нито подскачат, нито нищо, тя им се радва и си взима по някоя. Гирлянди вече нямаме, оскуба ги всичките. Лампичките и тях май ще махам скоро. Абе дано изкара до Бъдни вечер горката елха. Laughing
За вечерята - ние ще сме си само тримата вкъщи, живот и здраве, а ММ изяви желание да сготви всичко и аз не смятам да му противореча. Mr. Green Само дано се прибере дотогава, че утре заминава за София извънредно на работа и колкото и да е убеден, че ще се върне, аз допускам, че може и нещо да се обърка. Но дано си дойде наистина и дано си изпълни намерението да сготви, че вече съм се настроила. Laughing
Домързя ме да пека сладки тази година... Blush

Весели празници, юлки и юлчета! Hug

Общи условия

Активация на акаунт