Ретро латиносериали от 80-90-те години – Носталгия

  • 60 733
  • 185
  •   1
Отговори
# 15
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
"Земя на страстта", не съм го гледал целия, не съм сигурен много кой, но когато го даваха него, аз гледах друг сериал.

Трима братя, три сестри" тук-таме го гледах, но не ми беше кой знае колко любим. Нещо не ме вълнуваше толкова колкото другите сериали. Сега по би ти ви дават негов римейк. ooooh!
Сетих се сега за "Някой те наблюдава" също е интересен и криминален сериал за сериен убиец. Peace

# 16
  • Мнения: 156
"Трима братя, три сестри" тук-таме го гледах, но не ми беше кой знае колко любим. Нещо не ме вълнуваше толкова колкото другите сериали. Сега по би ти ви дават негов римейк. ooooh!
Сетих се сега за "Някой те наблюдава" също е интересен и криминален сериал за сериен убиец. Peace
Римейка май беше "Земя на честа" мернах реклама викам си да изгледам един епизод ама то направо  потрес  Sick сегашните сериали наблягат на хубавите личица,хубавите дестинации а история никаква протъркана преиграна направо сапунисана много са ми лигави ... Някой те наблюдава съм го гледала определено е един от малкото съвременни сериали които си заслужаваше  Hug междудругото и той е римейк на чилийския оригинал но не е излъчван в Бг впечатли ме историята преди време рекох да се разровя и видях че имало друга версия хвърлих по едно око не е зле но този определено е по добър

# 17
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Да, "Земя на честта" се казва римейкът. Peace Не бях много сигурен в заглавието и за това не го писах. И аз го гледах малко, но пак копи+пейст историята, с както ти каза "хубави личица", които нямат грам мозък и не могат да играят както трябва. Нямат емоция, нищо. Close

# 18
  • Мнения: 156
Да, "Земя на честта" се казва римейкът. Peace Не бях много сигурен в заглавието и за това не го писах. И аз го гледах малко, но пак копи+пейст историята, с както ти каза "хубави личица", които нямат грам мозък и не могат да играят както трябва. Нямат емоция, нищо. Close
То и за това вече не се гледат латино сериалите банални преиграни само реимейкове им се правят плус млади неопитни актиори и актриси манджа с грозде  #2gunfire
От бразилските ми се гледат пак "Страсти под слънцето" много интересна история имаше си спомням имаше отново елемент на мистика търсиха някакво скрито съкровище също и "Робинята Изаура" ми се гледа не съм я гледала никога тъй като доста малка съм била 86 година кога са го давали с бг аудио но пък си е шедиовър гледала съм го по Романтика със субтитри попринцип бразилски не ги тача много но пък има някой друг който хваща окото

# 19
  • Мнения: 9 188
Мисля,че този сайт ще ви бъде полезен.
Има каталог с оригиналните имена и години,както и биографии на артистите.

Спомням си,че наистина харесвах едно сериалче за дебело момиче,което после отслабва и успява да спечели сърцето на любимия си,макар,че още когато беше пухкава го беше спечелила.
Не помня как се казва или по коя ТВ е излъчван.

# 20
  • Мнения: 156
Мисля,че този сайт ще ви бъде полезен.
Има каталог с оригиналните имена и години,както и биографии на артистите.

Спомням си,че наистина харесвах едно сериалче за дебело момиче,което после отслабва и успява да спечели сърцето на любимия си,макар,че още когато беше пухкава го беше спечелила.
Не помня как се казва или по коя ТВ е излъчван.
Мисля,че става въпрос за "Моя сладка Валентина" беше забавен с Наталия Орейро "пухкавата дебеланка" после стана финна и слаба по Нова тв я излъчваха  Simple Smile

# 21
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Asq123, да те поправя, че името на актрисата, която играеше Валентина е Наталия Страйгнарт. Peace И него къде го гледах, къде - не.

# 22
  • Мнения: 156
Asq123, да те поправя, че името на актрисата, която играеше Валентина е Наталия Страйгнарт. Peace И него къде го гледах, къде - не.

Да,Да мерси за поправката за Страйгнард ставаше въпрос от бързина съм написала Орейро  Joy именно Наталия Страйгнард беше дебаланката в този сериал гледала съм го не е кой знай кво но става де по скоро е комедичен 

# 23
  • Мнения: 156
Като стана въпрос за Наталия Орейро тоз сериал с нея "Дивия ангел" се скъсаха да го повтарят и до ден днешен гледала съм още по еврокома не е кой знай кво вместо да завъртат колко много има къде не ги видяхме с повторения идните години ... с Орейро ми харесва един сериал Модели 90 60 90 се казва там отново има за4енка на мистерия плус комедия за едни модели където ги убиваха  newsm78  Twisted Evil

# 24
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Моля, то и аз като бързам да пиша понякога се обърквам.  Blush "Дивият ангел", и аз съм го гледал, но не ми е допаднал и на мен. Защо обаче ги дъвчат отново и отново едни и същи сриали, вместо да излъчат някой друг стар или нов? newsm78
с Орейро ми харесва един сериал Модели 90 60 90 се казва там отново има за4енка на мистерия плус комедия за едни модели където ги убиваха  newsm78  Twisted Evil
Този не го знам. Shocked

# 25
  • Мнения: 156
David_Charvet И аз това се чудя гният си старите им архиви в студиата и обират прахта ,като може и вече и и да са ги изхвърлили знам ли ама ме съмнява де .... Naughty като се има напредвид,.че навремето се правиха копия от самите дискове и се разпространяваха в над 40 кабелни оператори къде са ги въртяли едва ли няма останали или може би са вече негодни с лошо качество но пък като е така поне да ги пуснат в нета на разпродажба както правят руснаците  бих закупила доста Hug

# 26
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
И аз така. Hug Peace

# 27
  • Мнения: 156
То попринцип медиите които ги закупваха на времето бяха Канал 1,7 дни,М-сат тв,Ефир 2,Би ти ви,Евроком и Нова телевизия  ,другите канали просто ги откупваха и се правиха копия и си ги въртяха не са ги озвучавали но голяма част от каналите вече са фалирали и не се знае какво става с архивите им сигорно в коша  Mr. Green ,но пък и има още живи стари кабеларки де  Naughty

# 28
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Сетих се за още един от новите сеирали с криминална тематика - "Гранд хотел". Миналата година го излъчваха на обчд по Нова тв, а сега - по KinoNOVA. Shocked Интересен е, има интриги, мистерия, актьорите играеха добре, но не съм го гледал до край.  Close Те май са 3 сезона.

Последна редакция: сб, 23 апр 2016, 21:17 от David_Charvet

# 29
  • София
  • Мнения: 38 475
Много харесах Грозната Бети оригинала. Аз още едно време в Испания го гледах.
Май си падам по комедийния елемент в сериалите.

И съм фен на Габриела Спаник.

Общи условия

Активация на акаунт