Ретро латиносериали от 80-90-те години – Носталгия

  • 60 693
  • 185
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 156
Сетих се за още един от новите сеирали с криминална тематика - "Грант хотел". Миналата година го излъчваха на обчд по Нова тв, а сега - по Диема. Shocked Интересен е, има интриги, мистерия, актьорите играеха добре, но не съм го гледал до край.  Close Те май са 3 сезона.
Нямам си и на представа не го следя нито съм го гледала рядко вече да седна да гледам телевизор   всичко е затрупано  с турски сериали  #Crazy

# 31
  • Мнения: 156
Много харесах Грозната Бети оригинала. Аз още едно време в Испания го гледах.
Май си падам по комедийния елемент в сериалите.

И съм фен на Габриела Спаник.

Привет , и аз много я харесвам Спаник първия сериал който съм изгледала с нея е в "Морена Клара" там играеше лоша с една пушка много забавна беше  Grinning също харесвам и "Заради любовта ти" и "Узурпаторката"  Heart Eyes ,а грозната бети наскоро я въртяха май

# 32
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Привет и на Free Agent. Grinning И аз много харесвам Габи Спаник. Ето инфо за нея.  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=810552.570
Последно за нея четох че се е снимала в нов серил "Императрица", където играе главната роля.

Епизодите на "Грозната Бети" ги има във vbox-a с бг аудио. Peace

# 33
  • Мнения: 156
Ех тази Габи много фенове  Laughing има един сериал "Натрапницата" с нея мисла че беше от 2001 също съм чувала слухове че е бил излъчван в Бг по 7 дни тв рядко хващах тази телевизия и не и знаех много много премиерите та май там са го давали не съм сигорна ...  и отново май имаше двойнствена роля .... Много харесвам сериали с близначки също  такъв сериал беше и колумбисйкия "Другата в мен"   злодейката там играеше колумбийската актриса Ана Мария Кампер ,която игра ролята на Габриела в "Опасна любов" много добра актриса.....гледах го на времето този Другата в мен  но смътно си го спомням ,но за разлика от Узурпаторката в този сериал отново имаше мистика едната близначка си спомням нещо и оперираха лицето май и тя  имаше паранормални сили и хвърляше ножици по лекарите  Laughing Joy и накрая близначките не умират както в Узурпаторката една умря другата не ,а взеха че се заобичаха,макар че харесвам сапунки с фатален край ,а повечето харесват сватбите целувките и накаря да са шастливи  Laughing за такъв сериал с фатален край се срещам за Хубавата мексиканка къде взе че умря накрая и то нелепо от едни скали падна и за силикон за рая  също ми хареса края хем ми е тъжно хем па нещо различно и неочаквано  Wink

# 34
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Asq123, не съм гледал "Натрапницата", но съм чел за него, че е копие на "Узурпаторката". А пък преди да изберат Габи за ролите на Паола и Паулина, са предлагали на Талия да участва в сериала, но тя не е харесала сценария.

Бях я рисувал Габи Спаник преди време; от една снимка я гледах, но имам да я коригирам, че носа й не ми харесва. Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 23 апр 2016, 14:51 от David_Charvet

# 35
  • Мнения: 156
David_Charvet Нямам си и на представа,но Талия май спря се снима в сериали само в Росалинда съм я гледала иска ми се да гледам с бг аудио и другите и три сериала .....А за близначките доколкото знам май се играе от две актриси зависи де актрисата избира дали да има дублиорка или сама да си играе двойнствената роля,но специално за Узурпаторката Габи е имала двойничка снимки бях гледала някъде в нета май нейната сестра играла двойничката ....
П.с Снимката много добре е скицирана  Hug да, наистина от към носа се иска малко поправка  Simple Smile

# 36
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Освен за близнаците, дубльори използват и за сцените със злополуки.  Peace Ето снимка на Габи Спаник и дубльорката й в "Узурпаторката". Бях чел, че са канели сестрата на Габи - Даниела да играе в някои от епизодите.  Peace Wink

# 37
  • Мнения: 156
Ауу като две капки боза  Laughing
А тука е доста свежа в ролята на Линда Прадо  в 94 година в "Морена Клара "съперницата на Клара много я харесвах като злодейка все с пушката в ръка  Party

# 38
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Нещо не ме кефи с руса коса. Laughing

# 39
  • Мнения: 156
Очаквах доста активни коментари в темата  никой не се включва направо като пустиня  Joy

# 40
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
 Sad Cry

# 41
  • Мнения: 4 696
Не си падам по сапунени сериали особено, но любим ми беше "Трима братя, три сестри"
Скрит текст:
Скрит текст:
И песничката беше много сладка.
https://www.youtube.com/watch?v=KsFcozgb5Y4

# 42
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Не си падам по сапунени сериали особено, но любим ми беше "Трима братя, три сестри"
Скрит текст:
Скрит текст:
И песничката беше много сладка.
https://www.youtube.com/watch?v=KsFcozgb5Y4
bouquet

И аз ще споделя една песен, която слушам в последно време. "Perdoname" / "Прости ми" в изпълнение на Фернандо Карильо, която звучи в края на епизодите на "Винаги ще те обичам".
http://vbox7.com/play:ed254e1dad

# 43
  • Мнения: 2 807
Страхотни филми. Някои от тях дори не ги помня.

# 44
  • Мнения: 2 197
Ех, как ме върнахте назад във времето.. Heart Eyes
Поздравления за хубавата тема, макар че носи със себе си и малко носталгия по детството..: ))
Спомняте ли си Любов на скорост с Патрисия Васкес, любим мой сериал. Heart Eyes Спомням си, че молех учителката в занималнята да ме освобождава към 16ч, за да не изпусна сериала. Simple Smile
Скрит текст:

Трима братя, три сестри и Отмъщението ми бяха също много любими, а Габриела Спаник и аз много я харесвах.: )

Общи условия

Активация на акаунт